Євробляхи з Болгарії, ціни на автомобілі в Софії

Не, я езжу на дровах разного пошиба как и большинство.

Не забывай, ты говоришь с человеком который поднимал 166ю альфу с доставкой двигателя из Японии, акпп из Германии, салона из Прибалтики и двух корыт оригинальных запчастей с ZZZapa, вроде сайлентов задней балки по 400 баксов за пару. У меня была одна из немногих карточек Экзиста с максимальной скидкой в городе, нас таких трое ебанутых было не считая оптовиков.

:клас:
так тоді дивно від тебе читати те що вище сказав :незнаю:
 
Я не з тих хто їздить поки не відпаде.
Моя машина якщо не найкраща серед таких в Україні, то точно одна з. А була так, не ідеальна м'яко кажучи.

А те що тебе дивує такий об'єм робіт лише каже про те що або ти їздиш тільки на нових авто (на справді ні) або ти ніколи не приводив авто в справний стан повністю.

всем по хуй! никто это не оценит при продаже! продолжай дальше поднимать увалы с колен! :іржач:

Покуда есть на свете дураки,
Обманом жить нам, стало быть, с руки.
Какое небо голубое,
Мы не сторонники разбоя:
На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврёшь -
И делай с ним, что хошь!
 
всем по хуй! никто это не оценит при продаже! продолжай дальше поднимать увалы с колен!
Я схожий на перекупа?
Я машину для себе роблю а не на продаж.
І мені доставляє кайф приводити до ладу яскраву тачку.
Врешті решт це моя безпека, комфорт та імідж :клас:
 
Перекресток Библика и Пожарского. Евробляха HBH 897 ночью насмерть сбила пешика на зебре.
 
Яж казав, ДТП з так званими активістами, блохер на бляхах - це лише питання часу.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Вечером 20 июня в Харькове случилось дорожно-транспортное происшествие с участием блогера Анны Кривуц, известной в Instagram под ником danger.ann. Об этом сообщила бывшая сотрудница патрульной полиции

bba5ab.jpg

1.12 проміле - ось такі у нас борці за закон не бажаючі корміть бариг:незнаю:
 
Червоненко открыл пасть и вторит Южаниной:рл:
 
Давно не було бляходтп?

8agfdd.jpg


bgd7bh.jpg
 
Вы спецом стравливаите?
Вместо того чтоб Гройсману, Южаниной и ко "по щам" надавать?
 
Євробляха - не тачка.
Бляховод - не водій.
 
а почему Вы так думаете??:)
думаете, что тридцатилетняя копейка более безопасна на дороге???:)

Перечитай, я в цій темі 100500 раз обгрунтував свою позицію.
Купи машину, оформи легально, тримай у належному стані - буде тобі шана.
 
Перечитай, я в цій темі 100500 раз обгрунтував свою позицію.
Купи машину, оформи легально, тримай у належному стані - буде тобі шана.

та много читать:)
я про то, что б/ушненький фольцваген или шкода , даже 10 лет смотрятся гораздо симпатичнее, чем за те же деньги - пятерка от Ваз или волга от Газ тех же годов:)
 
та много читать:)
я про то, что б/ушненький фольцваген или шкода , даже 10 лет смотрятся гораздо симпатичнее, чем за те же деньги - пятерка от Ваз или волга от Газ тех же годов:)

Я нічого не маю проти БУ іномарок. Я сам на такій катаюсь.
Купуйте, розмитнюйте, я тільки за.
 
Т.е вопрос законопослушности для Вас особенно остр?:)
Так.
Надзвичайно гостре для мене питання моєї безпеки.
А воно напряму залежить від дотримання законів.

Дотримайтесь двох умов, і я на вашій стороні.
Мені байдуже за скільки ви будете купувати авто, хоч за два євро.
Проте ви повинні бути законним власником і нести повну адміністративну і кримінальну відповідальність передбачену законом України.
Ваше авто повинно мати справний технічний стан.
Все.
 
Так.
Надзвичайно гостре для мене питання моєї безпеки.
А воно напряму залежить від дотримання законів.

Дотримайтесь двох умов, і я на вашій стороні.
Мені байдуже за скільки ви будете купувати авто, хоч за два євро.
Проте ви повинні бути законним власником і нести повну адміністративну і кримінальну відповідальність передбачену законом України.
Ваше авто повинно мати справний технічний стан.
Все.

Сейчас же нет техосмотров. И я могу ездить на Вашей машине даже без доверенности, лишь бы была страховка и тех паспорт на машину.
И на машине может быть неисправна абсолютно любая система так же , как и на евробляхах.
Вопрос растаможки звучит очень серьезно именно сейчас. Наша доблестная система получает две стоимости автомобила, гораздо больше , чем производящая ее компания.
Блях в Украине - несколько миллионов. Вопрос: а нафига платить кому-то, если можно не платить?:)
p.s В Таиланде офигительный новый мерс стоит около 300 тыс грн ( со слов приятеля, что там отдыхал), а скутер с салона - 1500 грн, хонда....
 
Сейчас же нет техосмотров. И я могу ездить на Вашей машине даже без доверенности, лишь бы была страховка и тех паспорт на машину.
И на машине может быть неисправна абсолютно любая система так же , как и на евробляхах.
Вопрос растаможки звучит очень серьезно именно сейчас. Наша доблестная система получает две стоимости автомобила, гораздо больше , чем производящая ее компания.
Блях в Украине - несколько миллионов. Вопрос: а нафига платить кому-то, если можно не платить?:)
p.s В Таиланде офигительный новый мерс стоит около 300 тыс грн ( со слов приятеля, что там отдыхал), а скутер с салона - 1500 грн, хонда....

Мені байдуже на все це бла-бла-бла.
1) Якщо я бачу на дорозі єблана, вгадай на яких він номерах?
2) Якщо я бачу в новинах ДТП та допис "водій скрився з місця ДТП" вгадай на яких він номерах?
3) Якщо я бачу чадящий дірявий друшлак - дизель, вгадай на яких він номерах?

А все має своє походження.
1) Людина що керує машиною незаконно вже показала свою прихильність до порушення закону, і якщо "пролізло" то вона і далі на дорозі постійно порушує, бо не несе відповідальність, у випадку ДТП - машина не її і докажи що вона кермувала
2) Тому що справжній власник авто не вкаже не того хто був за кермом. А євробляхер втиче, якщо ноги не зламає або йому не встигнуть зламати
3) Людина що не має грошей на легальну машину не матиме їх і на обслуговування нелегальної. Обслуговування коштує незалежно від бляха вона чи ні. Обслуговувати жигулі - коштує копійки. І вони є у того хто купив жигулі. Обслуговувати Ауді що була куплена за ціною жигулів - коштує як жигулі кожен візит на сервіс. Комплект гуми коштує як 2\3 тієї ауді і ті.
Тому бляхи їздять вкрай в поганому стані.
Ще + психологічний факто - евробляховоди не жаліють своє авто, вони розуміють що це тимчасово і що ремонт економічно не обгрунтований.

Саме тому все те лайно становить для мене загрозу.

Ну і на останок, виж сподіваюсь не гадаєте що це ви наїбали казіно? :)
Вам дали можливість набратись.

І на останок остаточно.
В тебе є бляха?
 
Саме тому все те лайно становить для мене загрозу.

Ну і на останок, виж сподіваюсь не гадаєте що це ви наїбали казіно?
Вам дали можливість набратись.
Ну, Ваша позиция имеет место быть.
Только стоимость машины не сильно влияет на культуру вождения,если она есть.
Мне одинаково жалко и Ниву, и Кашкай, на которых я ездила.
Стоимость машин искусственно завышена в Украине. И если машины из салона станут соизмеримы по цене, то это убьет саму идею евроблях.
Если кого-то нужно найти, то и евробляхера найдут, и всех его родственников тоже:)


Людина що керує машиною незаконно вже показала свою прихильність до порушення закону, і якщо "пролізло" то вона і далі на дорозі постійно порушує, бо не несе відповідальність, у випадку ДТП - машина не її і докажи що вона кермувала
Нарушения закона минимальны, скорее, это лазейка в законе, которую пытаются прикрыть.
И евробляхеров так же штрафуют, как и обычных автолюбителей
 
Назад
Зверху Знизу