NATO ідуть

Статус: Offline
Реєстрація: 26.04.2019
Повідом.: 16819
NATO ідуть

e1d78fb86eb326a1982.jpg


Хочу щиро подякувати нашому Президенту Джозефу Байдену за те що ставить на шлях істини це "принижень" :пиво:

:україна::сша:

2048_600x0_80_0_0_f0442673e3cd064dabaad66a1f47a639.jpg
 
Re: NATO ідуть

Мабуть, щось у лісі здохло, що Нєлоху прийшло прозріння.
 
Re: NATO ідуть

ждем разрывы пуканов со стороны кремля
ну и ждемс наплыв ботов
 
Re: NATO ідуть

ждем разрывы пуканов со стороны кремля
ну и ждемс наплыв ботов

типу їх тут не було.
Он зараз у всіх темах намагаються деморалізувати нас.

Але вже не в перше росція совїми діями спонукає нас до відродження національної ідентичності.
То логічно що вона і в НАТО нас приведе :клас:
 
Re: NATO ідуть

а ти дійсно тупий :D
нууу, видимо ты ещё тупее раз не можешь дать ответ на конкретный вопрос :)
хотя твоё отсталое умственное развитие и так всем известно - крайняя степень ожирения могзи уже совсем придавила... :)
 
Re: NATO ідуть

нууу, видимо ты ещё тупее раз не можешь дать ответ на конкретный вопрос :)
хотя твоё отсталое умственное развитие и так всем известно - крайняя степень ожирения могзи уже совсем придавила... :)

Якби ти не був таким тупим, то пошук в гуглі значення терміну ПДЧ в тебе зайняв би в десятеро менше часу чим ті два поста де ти в мене питаєшся
 
Re: NATO ідуть

Якби ти не був таким тупим, то пошук в гуглі значення терміну ПДЧ в тебе зайняв би в десятеро менше часу чим ті два поста де ти в мене питаєшся
то мне больше делать нех искать инфу на инфу...

как по мне, то если ты постишь информацию какую-то, то она должна быть информативной для абсолютно всех и не вынуждающей обращаться в гугл :незнаю:

з.ы. и да, по поводу старпоста - блажен кто верует! :D - Цитата из комедии А. С. Грибоедова «Горе от ума» (1824), слова Чацкого.
 
Re: NATO ідуть

то мне больше делать нех искать инфу на инфу...

как по мне, то если ты постишь информацию какую-то, то она должна быть информативной для абсолютно всех и не вынуждающей обращаться в гугл :незнаю:

з.ы. и да, по поводу старпоста - блажен кто верует! :D - Цитата из комедии А. С. Грибоедова «Горе от ума» (1824), слова Чацкого.

Ти ж реально бовдур якщо в наш час, працюючи на воєнку, не знаєш що таке ПДЧ НАТО :рл:
Ще й намагаєшся мене облити помиями виправдовуючи свою неграмотність.

І ще, мій пост не розрахований на людей з недорозвиненим інтелектом.
Вам в Квартал 95, там буде все зрозуміло без гугла.
 
Re: NATO ідуть

то мне больше делать нех искать инфу на инфу...
а тут ти загуглив )))))) піздабол

з.ы. и да, по поводу старпоста - блажен кто верует! - Цитата из комедии А. С. Грибоедова «Горе от ума» (1824), слова Чацкого.
 
Re: NATO ідуть

Ти ж реально бовдур якщо в наш час, працюючи на воєнку, не знаєш що таке ПДЧ НАТО :рл:
Ще й намагаєшся мене облити помиями виправдовуючи свою неграмотність.

І ще, мій пост не розрахований на людей з недорозвиненим інтелектом.
Вам в Квартал 95, там буде все зрозуміло без гугла.

А без показать какой ты ахуенный чел , просто ответить на вопрос не ?
 
Re: NATO ідуть

само по себе пдч не гарантирует ничего. Это просто перечень требований и согласований. Если мы пдч четвреть столетия берем, то остальное быдет тянутся не меньше. У нас война уже 6 год, и реально глобальные вопросы безопасности, которые требуют решений от суток до 2-3 месяцев, Так шо нато натой, а реально хлебать сами будем. Те же грузины получив пизды заявили еще в 2008 то пдч.И чо? И ничо.
 
Re: NATO ідуть

20190306_190306-ukraine-nato.jpg


НАТО в хату!
 
Назад
Зверху Знизу