Хорошиє русскіє єсть!

Re: Хорошиє русскіє єсть!

ПОвернемось до теми:

Хочу побачить хороших русскіх, котрі вже закликають до акції протесту проти у зв’язку з підготовкою Росії до війни з Україною.

Хороший русский - это мертвый русский
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Що каже "оппозіціонєр" Бутерброд-навальний?
Понятия не имею. Я их не смотрю.

Хотя некоторых смотрел краем глаза. Никто в реальную войну не верит. Хотя говорят, шо типа если нацики сунутся на Донбасс....

Но это бред. На хрена завоёвывать Донбасс? Чтобы завтра депутаты от ЛДНР сидели в ВР, и миллиарды из бюджета шли на восстановление вновь обретённых регионов?

Так шо лично я войну не жду.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Нужно запилить опрос пойдет ли Бублер защищать родину в случае войны или как всегда сьебется
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Понятия не имею. Я их не смотрю.

Хотя некоторых смотрел краем глаза. Никто в реальную войну не верит. Хотя говорят, шо типа если нацики сунутся на Донбасс....

Но это бред. На хрена завоёвывать Донбасс? Чтобы завтра депутаты от ЛДНР сидели в ВР, и миллиарды из бюджета шли на восстановление вновь обретённых регионов?

Так шо лично я войну не жду.

ты пидор ватный, ты ждешь чивокуню обратно
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

во как оно бывает)))
616650f0e27c2c2053.png
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Оті шестеро бабць, то навіть не статистична похибка,нажаль.
В цілому кількість тих так званих "хороших" ( тобто людей, без войовничої/імперської риторики, з критичним мисленням, з натяком на людяність хоча б) настільки незначна, що це можна назвати виключенням, яке ,як відомо лише підкреслює правило-російська демократія закінчується на українському питанні.Ну, а виходити на мітинги- то не їхнє, вони виходять щоб покричати "пазорпазор", і то не дуже голосно.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Понятия не имею. Я их не смотрю.

Хотя некоторых смотрел краем глаза. Никто в реальную войну не верит. Хотя говорят, шо типа если нацики сунутся на Донбасс....

Но это бред. На хрена завоёвывать Донбасс? Чтобы завтра депутаты от ЛДНР сидели в ВР, и миллиарды из бюджета шли на восстановление вновь обретённых регионов?

Так шо лично я войну не жду.
Її ніхто не жде.Але 22 квітня побачимо, не так багато залишилось чекати
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Не знаю, хорошие или нехорошие, но разумные есть. Вот те, кого я вспомнил и чьи тексты читал. Они считают, что россия (страна-террорист) стремительно летит в жопу при таких делах, в том числе и из-за действий в отношении Украины.

Игорь Яковенко - Ежедневный Журнал
Лилия Шевцова
Андрей Кураев протодиакон РПЦ
Владимир Кара-Мурза
Виктор Шендерович
Андрей Илларионов - бывший советник Путина

Еще кого вспомню - добавлю.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Хочу побачить хороших русскіх, котрі вже закликають до акції протесту проти у зв’язку з підготовкою Росії до війни з Україною.

Адже немає поганих націй, є лише окремі погані люди (с)
То покажіть мені будьласочка, де на таких рускіх подивитись можна.

44f816efdbc6db324d8159.gif
мне кажется ты не там пишешь. Попробуй эту тему запостить на росийском форуме. Тут из росиян остались только боты которые цитируют рос сми
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Понятия не имею. Я их не смотрю.

Хотя некоторых смотрел краем глаза. Никто в реальную войну не верит. Хотя говорят, шо типа если нацики сунутся на Донбасс....

Но это бред. На хрена завоёвывать Донбасс? Чтобы завтра депутаты от ЛДНР сидели в ВР, и миллиарды из бюджета шли на восстановление вновь обретённых регионов?

Так шо лично я войну не жду.
Дякую, рускій. Але питання не про те, ждете ви чи ні, а хто з вас активно виступає проти!
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

мне кажется ты не там пишешь. Попробуй эту тему запостить на росийском форуме. Тут из росиян остались только боты которые цитируют рос сми
так, але тут ще багато наших долбойобів, які рускім симпатизують. Вони мають знати відповідь на питання.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

так, але тут ще багато наших долбойобів, які рускім симпатизують. Вони мають знати відповідь на питання.

Та визначись нарешти до кого ты звертаешся до нашенських довбойобив чи до россиян. Розумию реакцию довбойобив. Запости цю тему на якомога бильше росийських форумах, можливо дасть результат. А тут вона зайва, тут треба тему пиднимати як гуртуватися в партизанськи загони
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Кaцaпи гарними не бувають
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Запости цю тему на якомога бильше росийських форумах, можливо дасть результат. А тут вона зайва,
Вона саме тут і потрібна.
Щоб у наших "латентних рускіх" з'явилось питання "а справді, де ті рускі що проти війни чому їх не видно, то може їх немає"?

Мене не цікавить думка свинорускіх, мене бентежить думка наших довбойобів, які не бачуть в рускіх ворогів.
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Вона саме тут і потрібна.
Щоб у наших "латентних рускіх" з'явилось питання "а справді, де ті рускі що проти війни чому їх не видно, то може їх немає"?

Мене не цікавить думка свинорускіх, мене бентежить думка наших довбойобів, які не бачуть в рускіх ворогів.

Невже замисть того щоб морально розкладати ворога (доносити до россиян непотрибнись нападу) ти вишукуеш в мисти латентних ватникив коллаборантив та вистааляеш их на показ ворогу? Це не державна позиция це робота на користь ворога! Так ти за кого дядько?
 
Re: Хорошиє русскіє єсть!

Невже замисть того щоб морально розкладати ворога (доносити до россиян непотрибнись нападу) ти вишукуеш в мисти латентних ватникив коллаборантив та вистааляеш их на показ ворогу? Це не державна позиция це робота на користь ворога! Так ти за кого дядько?

Спробуй не тупити!
 
Назад
Зверху Знизу