16 марта вече и ввод войск из белгорода?

Я не хочу в Россию, я живу и работаю в Харькове, мне не нужны здесь российские войска, мне что тупо смириться с тем что толпа обманутая провокаторами так хочет?
И не кормите меня контраргументами о майдане, то что было на майдане меня лично не касалось, майдан не заставлял меня менять страну или переезжать, а на президента мне плевать было.
 
сука. мало того что людей погубили, так еще и сожалеют,
что маловато..
Єдині, від кого я чув висловлювання жалю через те, що жертв було мало, це деякі представники режиму Януковича та прибічники з'єднання з Росією.
Тут також слів з пісні не викинеш.
Я бачу, що ви намагаєтесь перекинути все з хворої голови на здорову. Але це виглядає просто цинічно та низько з вашого боку.

вывод : на канадчине мало психиатров.
На вас вистачить. :)

Там не психіатрів мало, а збочене поняття системи цінностей.

Цікаво, що ви вважаєте збоченим поняттям системи цінностей. :)
 
Єдині, від кого я чув висловлювання жалю через те, що жертв було мало, це деякі представники режиму Януковича та прибічники з'єднання з Росією.
Тут також слів з пісні не викинеш.
Я бачу, що ви намагаєтесь перекинути все з хворої голови на здорову. Але це виглядає просто цинічно та низько з вашого боку.


На вас вистачить. :)



Цікаво, що ви вважаєте збоченим поняттям системи цінностей. :)
Виправдовування доцільності загибелі людей за ради влади.

Цинічно виглядає клевета на загиблих правозахистників.
Приниження честі та гідності робітників мвс.

На такому фундаменті демократію вже не построіти.
 
Останнє редагування:
Я сам с Крыма мне в уши не ссы кто тут кому шансы и альтернативу оставлял )))
У ваші вуха сцяти вже немає сенсу, бо вони й так повні. :)
Безальтернативність полягала у тому, що у псевдореферендумі був відсутній пункт про сбереження статус-кво Криму, а також повне знищення альтернативних мас-мадіа, полювання на журналістів та активістів за цілісність України.
У мене багато друзів та родичі у Криму, тому прошу вас, не треба намагатися мене надурити.

Це об'єктивний та незворотній процес.

Чому жоден з народних обранців не обрав такий шлях?
Де ватажок? Вже прем'єр, а як же куля в в лоб, чесно, справедливо?
Це зветься- по трупах до влади.

У чому сенс цих питань?

Виправдовування доцільності загибелі людей за ради влади.

Це до чого ця фраза? Чи до кого?

Цинічно виглядає клевета на загиблих правозахистників.
Приниження честі та гідності робітників мвс.
- А що набрехали на загиблих працівників?
- А чи були честь та гідність у працівників МВС?
 
Останнє редагування:
І збавте тон, будь ласка, ви все ж таки не базарі.
у себя командовать будешь.
Вони самі про це заявляли. Я тут ні до чого.
ты и правда ни при чем. видео посмотри, где их убивают.
хотят они ? ты уверен ?
...еще и врун...
 
У чому сенс цих питань?

Це до чого ця фраза? Чи до кого?

- А що набрехали на загиблих працівників?
- А чи були честь та гідність у працівників МВС?
Подальший діалог з вами вести не має сенсу.
 
Останнє редагування:
Подальший діалог з вами вести не має сенсу.
А ви впевнені, що взагалі був діалог?

у себя командовать будешь.
У Харкові? Добре ;)

ты и правда ни при чем. видео посмотри, где их убивают.
хотят они ? ты уверен ?
Звичайно, що не хочуть. Але смерті були і значно раніше, а також важкі поранення та травми. І нікого це не зупинило. Навіть коли майданівців почали як дичину відстрілювати, вони не потікали у паніці, а продовжили наступ та під кулями відтаскували поранених у тил.
 
Є реєстрація. Що від назви змінюється?

Так понятно же что придираться к словам это выскокоинтеллектуальный прием тинейджерской задро4ки.

Классика жанра
Как человек без прописки может рассуждать об архитектуре?
 
Просто канадский житель, давным давно покинувший Родину таких тонкостей не знает.
Власне я-то ці тонкощі знаю і залишаюся громадянином України, але можу заключити парі, що мінімум половина громадян України про ці тонкощі навіть не здогадується. ;)

Власне моє гостювання у Канаді скоро добігає кінця. Буду повертатися на батьківщину.
 
Останнє редагування:
Люди, ни в коем случае не выходите до "результатов референдума" в Крыму, а лучше в ближайший месяц, на митинги, на любые, т.к. возможны кровавые теракты, потому что России сейчас нужно много крови для "спасения" Украины от "бандеровцев", хотя в реале нас нужно спасать от России. Будьте оочень осторожны и внимательны, избегайте общественных мест и разной массовки, вне зависимости от своих политических предпочтений, т.к. России совершенно не важно кого убивать в Украине, им нужна кровь для оправдания ввода своих войск.

Они получили ее в Одессе - сами не вошли, но быдло поперло в Украину табунами. Как же вы были правы. Сейчас читаешь ветки с событиями тех лет - все теперь так предельно ясно и четко видится.
 
Власне я-то ці тонкощі знаю і залишаюся громадянином України, але можу заключити парі, що мінімум половина громадян України про ці тонкощі навіть не здогадується. ;)

Власне моє гостювання у Канаді скоро добігає кінця. Буду повертатися на батьківщину.



скільки біженців може прийняти діаспора в Канаді, та за кими критеріями, окрім родичів будуть відбирати? Наймайте сухогрузи до Одеси, поки вона наша, та вивозіть людей.
 
Назад
Зверху Знизу