Патрульну поліцію Харківської області очолила Альона Стрижак (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196978
Патрульну поліцію Харківської області очолила Альона Стрижак (відео)

15.01.2020 19:33

Патрульну поліцію Харківської області очолила Альона Стрижак (відео)

31-річна старша лейтенатка Альона Стрижак - нова очільниця патрульної поліції області.

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



31-річна старша лейтенатка Альона Стрижак – нова очільниця патрульної поліції області.

Вона починала працювати у Дніпрі – була патрульною поліцейською, потім обіймала посаду командира роти, а згодом і командира батальйону. З жовтня 2018 у Хмельницькому дівчина керувала відділом чергової служби управління патрульної поліції.

Alona-150x150.png
Альона Стрижак, начальниця ГУ Патрульної поліції у Харківській області

Для мене це є дуже відповідальним. Я людина відкрита. По-перше, основна задача – це завжди є рівень довіри населення. Це є праця, це є співпраця, комунікація між нашими підрозділами. Крім того, це є забезпечення безпеки дорожнього руху і публічної безпеки на території обслуговування.*





Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький каже: нова очільниця не лише словом наказує, що робити на службі, але й демонструє це на реальному прикладі.

zzz-150x150.png
Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України

В Києві ми відпрацьовували певні сценарії, заходи, то вона у шоломі, в латах, разом із ними вела їх так би мовити до виконання завдань. Тобто, це командир, який буде завжди разом з вами, який вислухає кожного з вас і, який дійсно прийде на допомогу і почує свій особовий склад.*



До служби у патрульній поліції Альона Стрижак працювала у департаменті боротьби із контрабандою та протидії корупції. Пізніше більше чотирьох років була заступницею начальника митного відділу. Про себе дівчина розповідає: має активний спосіб життя та добру фізичну підготовку.

Alona-150x150.png
Альона Стрижак, начальниця ГУ Патрульної поліції у Харківській області

Я завжди приймаю особисту участь в будь-яких заходах, які проводяться на території місця чи області. Постійно активно приймаю участь в житті не тільки управління, а й позапланові там….футбольні матчі, щоб колективу було цікаво. Тобто, будь-який нормальний, активний, живий соціум я завжди підтримую.*



Нова очільниця обласного відомства каже: у першу чергу планує відновити довіру населення до патрульних поліцейських. Йдеться про налагодження швидкого реагування на виклик та якість його відпрацювання.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Уже одна баба у нас была во главе ПП Харькова, Юськевич. Та, которая удрала с места ДТП, а потом с мужем лепила корявые отмазки.
 
Бог в помощь :клас:
 
Назад
Зверху Знизу