Помогите выбрать садик на Салтовке!

Любовьь

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 24.05.2012
Повідом.: 14
Помогите выбрать садик на Салтовке!

В садик нам идти в 2015, но обстоятельства могут заставить идти уже и в следующем году. Записывались мы в 33 садик, но что-то он мне не нравится... Мы живем на перекрестке Блюхера и Широнинцев. Дорогие мамочки, подскажите, пожалуйста, кто в какой садик ходит и что о нем можете сказать. Какие бытовые условия, отношение персонала к детям, прогулки, занятия, праздники, "благотворительность". Особенно интересуют 12, 33 и 100 садики, а еще "Мармеландия". Буду очень благодарна вам за помощь.
 
Останнє редагування:
Я збиралася віддати дітей в 100-й. Розмовляла з завідуючою.
Завідуюча справляє дуже гарне враження. Активна, ділова, ввічлива. Влаштувала мені екскурсію - показала нові приміщення. Гарно, як у музеї.
Про садочок пілкується муніципалітет - і це дуже помітно.
Гроші збирають батьки - скільки саме не знаю. Бо не брала телефони. Причиною моєї відмови було те, що в садочку немає підготовчої групи, а моєму старшому наступного року в школу. В мене двоє дошкільнят:) І водити їх в різні садочки...
З мінусів, що я помітила - завідуюча тільки-но набирає деякий новий персонал (неперевірені люди, це не дуже добре).
Окрім того, мені далеко туди ходити (я живу біля метро Студентська) - вдалося таки влаштувати дітвору за чергою (записалася ще в 2011р) в 199. Нас цей садочок цілком влаштовує, але для Вас дуже далеко.
Напишу на всяк випадок.
Мені в 199-му сподобалась дуже серйозна підготовка до школи. З дітьми дуже багато займаються. І загальний вигляд (дитячі майданчики, меблі в приміщеннях та ін.) порівняно з сусіднім 198-м (територіально ми до нього відносимося) набагато кращий. Дітки ходять в садочок другий тиждень. Досить швидко звикли, не плачуть, йдуть в садочок з задоволенням, на харчі не скаржаться (звичайно, це не тільки від вихователей залежить, але...). Є додаткові платні заняття з англійської (8 грн/год - двічи на тиждень заняття), є самодіяльність. Тобто поки що у нас все гуд, дуже сподіваюся, що так буде й надалі.
 
Останнє редагування:
Огромное спасибо, Vekla. Уже немного прояснилось. Сегодня заходили в "Мармеландию" - ничему кроме цены не удивились. Мне кажется, что даже для частного садика у них дороговато. Зато развивающие занятия у них стоят 40 грн. час. Может еще кто-нибудь отзовется поделится впечатлениями.
 
Назад
Зверху Знизу