розшукуємо метр в серці

мацур

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 07.04.2011
Повідом.: 8
розшукуємо метр в серці

розшукуєм людину, котра розуміє, що таке метр, та спроможна витримати його до кінця. з творчим складом розуму, та без зірок у лобі. бажано мати хоч якийсь барабан. а взагалі, - потребуємо перкусіоніста.

дзвоніть 0956177111

чекаємо з нетерпінням у Харкові.
 
Название темы вводит в дичайший ступор )
 
в'їхав-то в'їхав, но только после того, как прочитал стартпост. Или то у вас такой хитрый способ привлечь внимание? )
 
в'їхав-то в'їхав, но только после того, как прочитал стартпост. Или то у вас такой хитрый способ привлечь внимание? )
ну типо того :) просто якщо чувак цей (ну котрого розшукуємо), дійсно шарить, то назва теми навряд чи введе його в ступор...ну я так думаю.
 
розшукуєм людину, котра розуміє, що таке метр, та спроможна витримати його до кінця. з творчим складом розуму, та без зірок у лобі. бажано мати хоч якийсь барабан. а взагалі, - потребуємо перкусіоніста.

дзвоніть 0956177111

чекаємо з нетерпінням у Харкові.
ТС, а почему ищешь перкуссиониста на ХФ? Или думаешь, что он на репы из Харькова во Львов ездить будет?
 
ТС, а почему ищешь перкуссиониста на ХФ? Или думаешь, что он на репы из Харькова во Львов ездить будет?
а для чого на форумах запитують "звідки Ви" ? Якщо б я була у Львові, шукала б у Львові. а в повідомлені мому чітко написано "чекаемо у Харкові", що не ясно?
 
а нанометр знаешь? )
 
Назад
Зверху Знизу