"Батьківщина" виключила Савченко з фракції

Статус: Offline
Реєстрація: 02.06.2009
Повідом.: 5352
"Батьківщина" виключила Савченко з фракції

"Батьківщина" виключила Савченко з фракції. Об'єктивні передумови? Занадто чесна чи занадто дура? Росiйський вплив чи втрачена свiдомiсть в купки придурків і бандитів з "Батьківщини"? В кого якi думки з цього питання?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ожидаемо...
 
батькивщина выключила или савченко сама ушла?
 
В Украине бывает много чудес, но на этот раз Юлия Тимошенко появилась в тюрьме в виде татуировки.

Как сообщает 24tv.ua, в Одессе журналисты выведали о жизни местных заключенных. На них куча татуировок. Но самое интересное оказалось изображение Юлии Тимошенко в лавровом венке.Сама татуировка означает — попал в зону из-за женщины. И, возможно, еще и то, что Тимошенко, находясь за колючей проволокой была авторитетом.
 
та зебейте...Надя 100%-ный политический труп при любом раскладе, кто на нее поставит только потеряет.......
можно ставить точку
 
Я бачу, що по розуму вона точно ваша.

:іржач:

iii.png
 
Єдине, що виділяє цю дівку - це величезний гонор, який абсолютно не підкріплений розумом. Ось за гонор їй варто залишити отой рудимент від совка - "звєзда на грудях".
Я її зустрічав на Майдані (барикада на Грушевського), де вона плавала, як той кавелок в ополонці, не знайшовши собі місця в рядах повсталих. Анархісткою вона себе вела мабуть і в армії, тому й вилетіла з неї. Подібним чином, сам собі командир, вела себе й на фронті, тому не тільки попала безглуздо в полон, але й угробила інших своєю анархією. Навіть на фоні її сестри вона є звичайною дурою. Та хоч не тріпає лишнього язиком. Та що ви хочете зі звичайної гопниці з Троєщини. Після її звільнення я їй два рази писав, умовляв хоч місяць посидіти мовчки, не генерувати свої дурнуваті ідеї. Не послухалася гонорова.
 
Это почему же? Неужели потому, что:
Как у Вас, голубчик, всё запущено.:рл:

"Моя мася" (с)

Это только мнение о Египетских пирамидах - константа.

Вот, например, о тебе ... ты практически с каждым постом "пробиваешь дно".

Я, даже, уже устал подбирать определения. Фаталекс уже меня не только забанит, но и сойдет с ума...
 
"Моя мася" (с)

Это только мнение о Египетских пирамидах - константа.

Вот, например, о тебе ... ты практически с каждым постом "пробиваешь дно".

Я, даже, уже устал подбирать определения. Фаталекс уже меня не только забанит, но и сойдет с ума...

гы гы гы а кто лучше Деникин или Хрущев?
 
Назад
Зверху Знизу