Украинские инженеры просто растоптали советских конструкторов

Статус: Offline
Реєстрація: 14.11.2008
Повідом.: 289
Украинские инженеры просто растоптали советских конструкторов

Рога Ростислав Абрамов создал уникальный бронекорпус боевой машины.
Состоит броня из нескольких слоев, сложенных под определенным углом.
"С какой бы стороны в него не стреляли, он непробиваемый. Вдобавок, геометрия углов. Первый слой сделан из стальной плиты, которая не позволяет пробивать и уменьшает силу, с которой пробивает снаряд"

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




 
Останнє редагування:
Боже, якою дурнею тільки не закидують інтернет.
Украинские инженеры просто растоптали советских конструкторов
Я оце думаю, хто ж я такий - совковий чи український?
Та лана, я понимаю - малой пургу несет. Но ведь взрослые дядьки с ХТЗ вполне себе серьезно слушают эту околесицу.
По перше, на ХТЗ майже ніколи не займалися бронею. По друге, ті дяді з КБ ім. Морозова. В третє, одну проблему літака Яковлєва в часи війни його конструктори не могли вирішити протягом півроку навіть під ковпаком Сталіна, а ось верстатобудівники, які літак тільки на малюнках бачили, цю проблему вирішили за тиждень.
на картонном танчике юного "гения" мелькнул логотипчик Рошен ....
Є таке правило в винахідництві - ніколи не іронізуй над рішенням інших. Тим паче, коли сам за своє життя нічого путнього не створив.
 
Є таке правило в винахідництві - ніколи не іронізуй над рішенням інших. Тим паче, коли сам за своє життя нічого путнього не створив.

прсто ватное чмо радуется сюжету инженеры+школьники.

когда по вата тв крутили всяких мололетних обсосов, которые якобы написали операционную систему нового поколения, они таких топиков не плодили.

 
Ну если серьезно то курю не я а президент...
цей сурогатний президент своїм необдуманим трьопом вже давно накурив на імпічмент.
прсто ватное чмо радуется сюжету инженеры+школьники.
Той сюжет дійсно примітивний, але до творчості дітей варто відноситися серйозно, тому що дитячий мозок не закріпачений догмами.
 
Той сюжет дійсно примітивний, але до творчості дітей варто відноситися серйозно, тому що дитячий мозок не закріпачений догмами.
никто и не спорит. а вот видео. что я привел, о болженос - это типичный показатель того, что могут родить жрущие с лопат. ну и еще грабить корованы (с)
 
Чего не сделаешь под угрозой увольнения.
Яка там угроза? Ти знаєш, скільки зараз платять в КБ ім. Морозова? Ті люди вже більше по інерції там працюють під чуйним керівництвом спеца по шоколаду та вчителя історії. Просто в тих людей більше такту та поваги до творчого пацана, що тобі не зрозуміти.
 
Какие там изобретения за 1500 гривень ?
Ну що ти, злидню, знаєш про винаходи чи винахідників? Якраз справжні винахідники вкладують свої останні гроші у свою творчість. А в тому сюжеті проявляється проблема не пацана, а висвітлюється величезна проблема нашої сурогатної журналістики.
Читаючи ці дурнуваті пости, я не дивуюся, що в свій час з іронією відносилися до творчості пацана Моцарта.

Перше місце та дві спеціальні нагороди конкурсу, який відбувався у Х’юстоні (штат Техас), завоював одинадцятикласник Дніпропетровського хіміко-екологічного ліцею Михайло Литовченко за установку, яка опріснює воду, використовуючи енергію хвиль.
 
ті дяді з КБ ім. Морозова. В третє, одну проблему літака Яковлєва в часи війни його конструктори не могли вирішити протягом півроку навіть під ковпаком Сталіна
шото не сходится.
почему проблему своего самолета не решало само кб яковлева?
и каким боком танкисты к самолетам?
 
шото не сходится.
В дилетантів завжди щось та не сходиться.
почему проблему своего самолета не решало само кб яковлева?
Тому, що в них не виходило. Якщо ти не маєш своїх винаходів чи хоча би якихось достойних розробок, то ти цього не зрозумієш. Спеців з КБ Яковлєва гальмувала так звана інертність мислення відносно цієї проблеми, а інженери-верстатобудівники мали вільний простір для фантазії. до речі, це я навів знаменитий приклад з історії роботи сталінських шарашок.
и каким боком танкисты к самолетам?
Таке міг зморозити тільки дилетант. В мене є винаходи і по танкам, і по медичній техніці, і по машинах для громадського харчування, і по пакувальній техніці...
 
В дилетантів завжди щось та не сходиться.

Тому, що в них не виходило. Якщо ти не маєш своїх винаходів чи хоча би якихось достойних розробок, то ти цього не зрозумієш. Спеців з КБ Яковлєва гальмувала так звана інертність мислення відносно цієї проблеми, а інженери-верстатобудівники мали вільний простір для фантазії. до речі, це я навів знаменитий приклад з історії роботи сталінських шарашок.

Таке міг зморозити тільки дилетант. В мене є винаходи і по танкам, і по медичній техніці, і по машинах для громадського харчування, і по пакувальній техніці...

но Вы продолжаете срать на форумах а не продвигать свои мегаизобретения, мне одному это кажется странным?
А по сути поста - ЭТО нет смысла даже комментировать...
 
В дилетантів завжди
міг зморозити тільки дилетант
попустись профессианалбля
В мене є винаходи і по танкам, і по медичній техніці, і по машинах для громадського харчування, і по пакувальній техніці...
та я сразу понял, что ты дурачек со справкой:)
 
а не продвигать свои мегаизобретения
Куди продвігать, коли ця сурогатна держава, яку створили комсомольчики після розвалу попередньої навіть не має Мінпромполітики? Під час війни навіть виробництво танків не можуть налагодити. А може ти мені знайдеш простоююче виробництво, яке хоче щось достойне виробляти?
ты дурачек со справкой
Це точно, є в мене "справки" від патентної служби України, як і від подібної СССР. Ще й спеціальні печатки там поставили. А що ж в тебе є крім калу в унітаз? Срані цінителі винаходів, які навіть не уявляють, що ж воно таке. Ось такі й закльовують таланти змалку, бо завидки їх душать навіть до школяра. Що вдієш - постколоніальне бидло, яке крім трьопу більш нічого не варте виробляти.
 
бред собачий. Просто потому, что все это давно внедрено, из того, что может быть внедрено.
Я не знаю чей это внук. Видимо генерального директора малышева :D Потому что, простая школота не пройдет там дальше проходной, и слушать там не станут даже своих работников, не то что школоту с улицы.
 
Дебилизм ситуации в том, что это преподносят как нечто необыкновенно ценное и достойное для рассмотрения серьезными людьми.
Це ти про "боротьбу з корупцією" чи про "безвізовий режим"?
Та до дітей-винахідників. 17 січня весь світ відмічає День дитячих винаходів (Kid Inventors’ Day).
Датою цього свята вибрано день народження американського вченого, винахідника та дипломата Бенджаміна Франкліна, який в 12 років винайшов ласти для плавання. Крім цього для ще одного прикладу можна згадати ще один винахід від дитини, йдеться про сучасний снігохід.
 
Останнє редагування:
А вот хуй вам!
Я у себя дома. Не нравится? Чемодан, Вокзал, Тель-Авив...

По теме то есть что сказать, дедуля?

Тухлый пиздёж, дома не гадють, а ты гадиш, значит не дома. Пиздуй домой, в Рязань, может там не будеш гадить, дома всёж не положено, гадить, хотя... таким как ты...

ты хуй то с пальцем не путай. или, может быть, твое природное невежество не позволяет тебе понять разницу?
Да ты явно типичный нацист, вот именно не путай.



И меня не удивляет что ты, не зная моего образования, уже определил что мне не знакомы перечисленные тобой предметы, переубеждать ушлепка, дело неблагодарное.

Так что иди, и не просто иди, позорище.
Всех обзывать типа тупые, это у него линия поведения такя странная.
 
Останнє редагування:
Я тебя с ни с чем не попутаю, не переживай.

Да, Жуковский велик и тем не менее, не взирая на все свои знания, он изначально не понимал природы подъемной силы и как мальчик экспериментировал с бумажками и летучими змеями, а на вопрос, почему так происходит, тоже рассказывал бы "на пальцах", без формул и всего остального.
.

природы подъемной силы тогда не понимал никто в мире.
а что касается брони... в этом направлении вкладываются милиноны начиная с сороковых
про Цементированная броня Круппа слышали? и это было только начало... молчу про броню "абрамса" над которыми работают десятилетия с огромным финансированием на западе до этого не доперли бы?
 
Назад
Зверху Знизу