"Злочини УПА" розкрито!

Статус: Offline
Реєстрація: 20.07.2006
Повідом.: 1214
"Злочини УПА" розкрито!!!!!

Служба безпеки України має документ, який свідчить про злочини агентів МДБ перевдягнених під вояків УПА, які катували й знищували людей на Західній України.

Як заявив в ефірі "5 каналу" в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко, незабаром цей документ має бути оприлюднений.

"Ми маємо зараз документ, який був відомий Хрущову у 49-му році. Настав час його оприлюднити. Це доповідь одного з військових прокурорів про так звані спецбоївки, які під виглядом загонів УПА лютували в Західній Україні", - розповів він.
Посилання видалено
 
А никто, кстати, не задумывался, почему на западной Украине появились такие звери, от которых приходили в ужас даже фашисты? Что там за почва такая, кто знает?
 
А никто, кстати, не задумывался, почему на западной Украине появились такие звери, от которых приходили в ужас даже фашисты? Что там за почва такая, кто знает?

"І всі тепер перекручення і брехня, яка точиться навколо УПА чи постаті Героя України Шухевича, вже вживлена на той час каральними органами МДБ, чи як вони далі називалися. І до цього часу ця брехня живе. Ми мусимо якомога скоріше і ці документи оприлюднити. Це має об'єднати всю Україну"

почва така виявляється в Москві.
 
почва така виявляється в Москві.
Обращаюсь ко всем! Приведите мне ссылки на интервью или беседы с рядовыми УПА. Очень хочется послушать, за что же они воевали! :D Интересно, а те упавцы во времена войны хоть знали где вообще Киев расположен? :rolleyes:
 
Валейко, иди погуляй. Пропердись на улице.
Mikele, ты не обижайся, но я реально считаю, что у тебя не лады с головой и психикой. Стопудова. Даже к гадалке ходить не надо. Уверен, что когда увижу тебя всё подтвердится. На тебя грех бочки катить. Жалко мне тебя...
 
Наливайченко, помнится, обещал доказать что-то насчет коррупции в Конституционном Суде, фамилию Станик называл... Доказал?
Или "наше дело петушиное - прокукарекать, а там хоть не рассветай"?
 
Обращаюсь ко всем! Приведите мне ссылки на интервью или беседы с рядовыми УПА. Очень хочется послушать, за что же они воевали!
Голова Всеукраїнського Братства ОУН-УПА Михайло Зеленчук: На подив народу Ющенко закликає жертву подати руку своїм катам
Оксана Кравчук

Михайло Зеленчук з Прикарпаття належить до покоління тих українських націоналістів, про яких свого часу Олег Ольжич писав: «Це люди – на сталь перекуті в огні, це люди, як брили камінні». Нині ж 82-річний колишній хорунжий УПА очолює Всеукраїнське Братство ОУН-УПА. У дні святкування 64-річчя Української повстанчої армії Михайло Зеленчук погодився дати інтерв’ю ЗІКу.

– Пане Михайле, коли Ви остаточно усвідомили, що націоналізм і боротьба за Українську державу стали змістом Вашого життя?

– Моя особистість з юних літ формувалася у дусі українського націоналізму. Щоправда, тоді я цього не усвідомлював. У пам’яті закарбувався один випадок. Мої батьки були неписьменні, і все знання, яке вони мали, передавалося з уст в уста. Ми називали себе русинами. Сталася ця пригода у моєму рідному селі Зелена, коли я вже ходив до школи. Одного разу я прийшов до склепу (так тоді називали магазин) купити зошит і кажу: «Продайте мені руський зошит». А власник склепу українець Петро Кушнірчук відповідає мені: «Потрібно говорити український зошит, бо русинами ми були дуже давно, а тепер ми називаємось українці». Дуже докладно він розповів мені про все це й запропонував запам’ятати віршик: Хто ти, хлопчику маленький? Я вкраїнець молоденький, Український я юнак, Лев і тризуб – то мій знак.

У цей момент відбувся якийсь переворот у дитячій душі. А далі моя вчителька Ольга Гадівська вийшла заміж за сотника УГА, який потайки заходив до нас на уроки історії, і від нього я вперше дізнався про січових стрільців, бій на Маківці, Олену Степанівну і Софію Галечко. Після сьомого класу, у 14-річному віці мене прийняли в «Просвіту» і записали до читальні, де я часто позичав «дешеві книжечки» на історичну тематику, які нерідко в неділю читав уголос татові і мамі.

Наступним поштовхом мого становлення були бої у Закарпатті. Канонади було чути аж до нашого села… Проте найяскравіше враження справило проголошення Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941 року. «Волею українського народу, Організація українських націоналістів під проводом Степана Бандери проголошує відновлення Української держави», – лунало раз по раз по радіо. Крім цього, озвучувалися всілякі відозви і розпорядження Ярослава Стецька. Тішився, плакав з радості мій батько.

Згодом наш війт оголосив про формування вишкільного куреня «Січ» з молоді від 16 до 24 років. Уже за тиждень три сотні юнаків строєм марширували до церкви, співаючи стрілецьких та козацьких пісень, а потім проходили військовий вишкіл на толоках. Але незадовго наступила німецька окупація, під час якої була заборонена діяльність «Січі».

ОУН під керівництвом «Максима Рубана» (Миколи Лебедя) оголосила про поготівлю (підготовку) до боротьби проти нового окупанта. Вся організація пішла у підпілля, а молодь таємно вступала в молодіжну ОУН «Юнаки». Я також вступив у «Юнаки» і був призначений зв’язковим, а потім станичним на своїм присілку. Розпочалися постійні ідеологічні вишколи з Катехизму українського націоналіста. Так формувався мій юначий світогляд, насичений духом любові до України, духом завзяття й ненависті до ворогів.

У 1944 році я вступив у ряди ОУН і склав присягу: «Здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї», а дальше мене направили до вишкільної сотні «Іскри»...

– Від вояка УПА до голови Всеукраїнського Братства ОУН-УПА Ви пройшли довгий і нелегкий шлях. Чи не було на цьому шляху розчарувань, сумнівів, зневіри?

– Я особисто не мав ні сумнівів, ні зневіри, ні розчарувань. Як інакше я б зміг вистояти і пройти 11 років боротьби в тяжких умовах большевицької дійсності?

– Ваша непохитна віра в українську Україну іноді дивує молодих. Ви ніколи не шкодуєте, що свої здоров’я, молодість віддали боротьбі, яка нині навіть рідною державою належно не пошанована?

– Усі ми пішли в ОУН і УПА за покликом душі і серця. І, переконаний, ніколи нікому не приходили в голову думки про якісь переваги, пільги, які нібито колись будуть. Не дуже й дивуємося тому, що ті, хто вбивав нас, знищував на кожному кроці, мордував у тюрмах і концтаборах, запроторював в дикі сибіри, мають тепер від української держави велику шану, похвалу, допомогу. Більше того, навіть ордени та звання «Герой України»! Бо хто ж був першим Президентом України? Леонід Кравчук – член ЦК КПУ, ідеолог комунізму, який з легкої руки задарма віддав Росії ядерну зброю, Чорноморський флот… Навчив свою комуністичну рать ховатися за національну символіку і розтягувати народне багатство, а потім, знизавши плечима, прорік: «Маємо те, що маємо».

Не найкращим виявився і другий президент – представник високого рангу комуністичної номенклатури. Хоча й він видав книгу «Україна – не Росія», проте не здатний був збагнути, що таке національна ідея і пішов навмання.

Щодо нашого визнання, то Кравчук взагалі не торкався цього питання, а Кучма відговорювався заздалегідь заготовленою фразою: «Я не проти».

Однак, ми не втрачали надій і сподівань на те, що народний Президент Ющенко перейде рубікон непорозумінь і виправить цю історичну несправедливість. На жаль, так не сталося. На подив народу, Ющенко закликає жертву подати руку катам своїм.

Пам’ятаємо, як напередодні президентських виборів тодішній прем’єр-міністр України Віктор Янукович, виступаючи в Києві перед ветеранами, висловив думку, що потрібно нарешті в Україні примирити наших співвітчизників, які брали участь у бойових діях Другої світової війни на різних фронтах і заради громадянського миру й злагоди надати воякам УПА статус учасників бойових дій. А недавно він заявив, що виступає проти перегляду оцінки історичних подій, яка вже склалася, бо, мовляв, її не варто переглядати, адже вона вже давно дана учасникам тих подій. Зі сказаного Януковичем випливає, що і надалі треба вважати воїнів ОУН-УПА «ворогами народу», як це було за радянських часів.

Отож, доводиться чекати нового Вашингтона…

– Відомо, що хорунжому УПА Михайлу Зеленчуку присудили розстріл, згодом його замінили на 25 років ув’язнення у концтаборах суворого режиму. Якби можна було розпочати життя спочатку, чи повторили б Ви свою життєву дорогу?

– Я вже давно сформулював своє життєве кредо: «Здобудеш Українську державу, або згинеш у боротьбі за неї», або «Нам Україна вище понад все». Ось ці, святі для мене слова із Декалогу і Гімну українського націоналіста лягли в основу мого життя як борця за волю і незалежність України. Вони зростили юнацьку завзятість і відвагу в рядах Української повстанської армії. Вони кріпили мою фізичну і духовну силу в дні і роки безнадійного підпільного змагу. Вони підносили мій дух у смертній камері й живили мою силу і віру вистояти в московських гулагах. Вони й формують і спрямовують мою працю як керівника Всеукраїнського Братства ОУН-УПА у незалежній Україні. У цьому моє особисте й родинне щастя, це і є суть мого життя.

– Всеукраїнське Братство ОУН-УПА належить до Європейської конфедерації ветеранів Другої світової війни і водночас не визнане рідною державою…

– Так, ми справді визнані Європою і ще у 1995 році прийняті до Європейської конфедерації ветеранів Другої світової війни, про що засвідчує договір між Конфедерацією і Братством УПА за моїм підписом і підписом генерала армії Жана Ляказ. Варто сказати, що французькі ветерани Руху опору перейняті великою повагою до ОУН і УПА, бо під час одного бою з німцями знайшли «Записки» ґрупенфюрера СС Ґ.Берґера. Він описав 47 боїв німців з УПА на Волині, які для німців були програшні, коли вони втратили до півтора-двох тисяч чоловік. Із врахуванням цього генерал де Голль сказав наприкінці серпня 1944 р. у Рамбуйє такі слова: «Якби я мав таку армію, яку має ОУН, німецький чобіт не топтав би французької землі». За словами дослідників, ні французький Резистанс, ні групи грецької ЕЛАС, ні навіть регулярна армія Тіто не були до порівняння з тією жертовністю та високою організованістю, яку проявили вояки УПА, не маючи за собою жодних державних структур, жодної зовнішньої підтримки.

– Що відчуваєте у дні святкування 64-річчя УПА, з яким настроєм зустрічаєте своє свято?

– Ми, вояки УПА, завжди з великим піднесенням зустрічаємо це надзвичайно велике свято – Покрови Матері Божої українського війська і створення УПА на Волині. Сподіваємось, що наступний рік буде проголошений роком єднання всіх наших державницьких сил і стане роком визнання державою боротьби ОУН-УПА за незалежність України. І вже 65-річчя з часу створення УПА відзначатимемо у нашій українській столиці на належному рівні.
Посилання видалено
 
Посилання видалено
Во-первых, я просил дать ссылку на рядового УПА, которым и остается по сей день. а не зомбаков руководителей.

А во-вторых, прочитав начало рассказа, я еще раз убедился откуда берутся укронационалюги. Родители его читать и писать не умели, он тоже. И что же? Этот чистый незапачканный ум поверил какому-то барыге из лавки. Так он стал националистом. Леха, тебе самому не стыдно? Или ты прошел такой же осознанный путь укропа?
 
Не нужно говорить так о человеке, которого Вы не знаете. Я знаю Наливайченка еще по МИДу. Это честный, порядочный и высокообразованый человек.

Огромный ему респект
Извините - но вашей рекомендации мне недостаточно.

Наливайченко публично - на пресс-конференции - обвинил судью КС в коррупции. Это было? ;)
Расследование ГПУ доказательств совершения преступления не нашло. Это было? ;)
Следовательно, Наливайченко оклеветал судью.
Был ли он при этом достаточно образован - мне пофиг.

Или эпизод с ЕСМ на Говерле.
Сначала ваш подзащитный заявляет, что "по состоянию на 9 утра... Служба безопасности Украины преступление раскрыла", а потом выясняется, что преступления, собственно, и не было, поскольку "в настоящий момент вся государственная символика находится в том состоянии, в котором она была до совершения преступления" Посилання видалено.

Назовите мне хоть одну причину, по которой я должна доверять любому слову этого индивидуя? Кроме, разумеется, вашей личной рекомендации..
 
Посилання видалено
Точно так же можно почитать рассказ о том, как малообразованный чурка из афгаснких гор, стал настоящим талибом, или как голожопый мальчик-папуас присоединился к стае взрослых обезьян под названием "повстанческая армия". Только слово "украина" нужно сменить на название соответствующей страны.

Тут правильно сказали выше - малообразованному селюку лавочник запарил баки, и тот потом пошел в лес. Апупеть - прямо героическая сага... это примерно и есть бщий уровень уповцев - глухая забитая деревня, которую немножко научили читать с использованием сделанной в Германии националистической литературы, а потом дали в руки ружжо - типа идти бороться за что-то большое и толстое.
 
"Буду подавать иск в суд, буду добиваться правды через суд. Но я понимаю, что, с точки зрения деятельности нынешних судов в Украине, это все будет тянуться годами. Слушания по делу будут переноситься по разным причинам и под разными предлогами", - отметила также Станик.
Посилання видалено
 
Насчёт УПА говорить не о чем. Люди вели войну на своей территории против тех, кого они туда не приглашали. Никто не звал Союз на территорию Западной Украины, и получили коммуняки то, что заслужили, ещё и мало.
 
Lexa62, а какие доказательства подлинности документа? ...
 
Насчёт УПА говорить не о чем. Люди вели войну на своей территории против тех, кого они туда не приглашали. Никто не звал Союз на территорию Западной Украины, и получили коммуняки то, что заслужили, ещё и мало.

Звіт робочої групи істориків при Урядовій комісії з вивчення діяльності
ОУН і УПА.

У квітні 1973 р. архівно-обліковим відділом КДБ при Раді міністрів УРСР для президії Вергыховної Ради УРСР було підготовлено зведення про втрати радянської сторони у 1944-1953 pp.
Сумарні втрати дорівнювали 30 676 загиблими.
За категоріями статистика загиблих виглядала тагыким чином:

— співробітників НКДБ-МДБ — 687;
— співробітників органів внутрішніх справ — 1864;
— військовослужбовців внутрішніх військ, пригыкордонних військ і Збройних сил — 3 199;
— бійців винищувальних батальйонів — 2590;
— представників органів радянської влади: дегыпутатів Верховної Ради УРСР — 2; голів облвиконгыкомів — 1; голів міськвиконкомів — 8; голів райвигыконкомів — 32; голів селищних рад — 1454; інших радянських працівників — 1235;
— працівників партійних органів: секретарів обгыласних комітетів — 1, секретарів міських комітетів — 2, секретарів районних комітетів — 44, інших — 160;
— колгоспників: голів колгоспів — 314; колгосгыпників і селян — 15355;
робітників — 676;
представників інтелігенції — 1931;
дітей, людей похилого віку, домогосподарок — 860.
Посилання видалено

Так кто получил?..
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу