У Саржиному Яру зіграв дитячий симфонічний оркестр (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196963
У Саржиному Яру зіграв дитячий симфонічний оркестр (відео)

31.07.2020 16:10

У Саржиному Яру зіграв дитячий симфонічний оркестр (відео)

У межах Kharkiv music fest артисти виконали світові хіти класичної музики просто посеред парку

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



У межах Kharkiv music fest артисти виконали світові хіти класичної музики просто посеред парку.

Дмитро Тимохін грає в дитячому симфонічному оркестрі Kharkiv music fest. Цього разу вони виконують класичну музику просто неба разом зі своїми керівниками. Хлопець зізнається, що вже виступав у театрі опери та балету і грати у Саржиному Яру йому зовсім не страшно.

55-4-150x150.png


Дмитро Тимохін, учасник дитячого симфонічного оркестру Kharkiv music fest*


Вот эти вот песни, которые сейчас начали записывать, уменьшились в качестве. Чтобы было больше музыки без матов и было больше классики. Потому что классика всегда лучше.

У межах Kharkiv music fest музиканти грають у Саржиному Яру. У концерті також задіяно розмальоване вуличне фортепіано. Організатори розповідають, що цьогоріч через пандемію довелося скасувати більшу частину масових заходів.

56-4-150x150.png


Марія Горбонос, виконавча директорка Kharkiv music fest


Сегодня весь мир отмечает Международный день дружбы. Нам показалось очень символичным, чтобы в этот день мы добавили больше позитива и хорошего настроения и решили организовать такой спонтанный концерт.

Дитячій симфонічний оркестр Kharkiv music fest існує рік. У ньому грають близько 60 учнів музичних шкіл Харкова. Цього разу виступають лише декілька оркестрантів.

57-5-150x150.png


Оксана Потапова, керівниця дитячого симфонічного оркестру Kharkiv music fest*


Тут є піаніно гарне, яке нам сьогодні допомагає. Наш піаніст з нами грає. Нарешті ми можемо пограти практично без масок, подихати повітрям і з задоволенням пограти музику.

Серед глядачів Анна Задорожня. Жінка разом з родиною об’їздила всі локації з вуличними фортепіано. Розповідає: працює перекладачкою, але спокійно пройти повз музичний інструмент не може.

58-4-150x150.png


Анна Задорожня, харків’янка*


Я шла в офис на работу и увидела возле филармонии пианино. Так все и началось. Я дома рассказала. Мой любимый супруг поддержал меня. Ближайшие локации я сама обошла, а там где нужно было ездить, я ездила с семьей.

Наступний концерт за участю симфонічного оркестру відбудеться восени, зазначають організатори.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу