В Украине готовится частичная мобилизация

Лично вам пришла повестка?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1951
Если по уму , то с мобилизацией нужно ввести уголовную отвественность за уклонение, тогда честно будет выглядеть и набор новых солдат и дембель , которого солдаты срочной службы заждались. Их то уже давно по закону должны были демобилизовать..

Вводить надо кое-чего другое тем кто эту канитель затеял. А не пугать уголовкой. Если сажать всех, у кого голова на плечах вместо жопы, так тюряг не хватит. Это так, к слову.
 
Да разве ж он один эту кашу заварил. Тут полно прекрасных ребят,у которых лицо в перьях,мягко выражаясь.
 
Уважаемые тролли. Спите в гробу.
 
Если по уму , то с мобилизацией нужно ввести уголовную отвественность за уклонение, тогда честно будет выглядеть и набор новых солдат и дембель , которого солдаты срочной службы заждались. Их то уже давно по закону должны были демобилизовать..

Пишешь с танка или с тюрьмы?

П.С. уголовка итак прописана. Читай законы
 
Я же пожелал троллям спокойно спать в гробу и не раскачивать ситуацию и никого не оскорблять. Повторять не буду.
 
Обычный диванный сявка. Он Вам нужен? Не отвечайте на его злобное хрюканье, ну и всё. Может,его парень бросил, и он бесится. Не отвечайте.
 
Очередной отпускник из АТО зовёт на смену?
 
Если по уму , то с мобилизацией нужно ввести уголовную отвественность за уклонение, тогда честно будет выглядеть и набор новых солдат и дембель , которого солдаты срочной службы заждались. Их то уже давно по закону должны были демобилизовать..
Ти б закони почитав, чи що
Наоборот, надо отменить ответственность уголовную за уклонение. Должны воевать только добровольцы и никто кроме них. У нас не совок. Это в совке "За родину за сталина", а у нас кто как хочет, хочет за родину удобрять степи, а не хочет то дома на диванчике
Тобі хтось заборонив відмовитись від громадянства? :D Хто? :D
 
хм... а цэ цикаво... якщо, напрыклад, я видмовляюся вид громадянства, оформлюю чп на жинку. Можу слати з циею мобилизациею усих до гаю?
вона хай теж відмовляється. А то мало що, може її призовуть :іржач:
 
жинка то такэ...
Якщо видмовытыся вид громадянства, можу посылаты усих мобилизуючых до гаю?
Звичайно. Як тебе мобілізують, якщо ти - не громадянин держави? мобілізація - лише для громадян. А силоміць - ніхто не тримає.
 
Это мне?
Мне смена не нужна. Я только во вкус вхожу.

Тю, не к вам конечно, к чудаку, который даже не знает как правильно крейзи пишется

А вот это не надо ля ля. В нашей стране отказаться от гражданства как при совке. Долгов перед государством никаких не должно оставаться, и тут барабанная дробь, в том числе и отслужить, тоже должен... Плюс подписи всех родичей 1ой ступени что не против. Много знакомых бы уже и с радостью отказались от гражданства, так не пускают же. Вот так и живут с двумя паспортами

Интересно, а какова вообще процедура отказа от гражданства, окромя принятия второго?
 
А вот это не надо ля ля. В нашей стране отказаться от гражданства как при совке. Долгов перед государством никаких не должно оставаться, и тут барабанная дробь, в том числе и отслужить, тоже должен... Плюс подписи всех родичей 1ой ступени что не против. Много знакомых бы уже и с радостью отказались от гражданства, так не пускают же. Вот так и живут с двумя паспортами

Це ти тільки що сам вигадав? :іржач:
Підставами для втрати громадянства України є:
1) добровільне набуття громадянином України громадянства
іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.

Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються
всі випадки, коли громадянин України для набуття громадянства
іншої держави повинен був звертатися із заявою чи клопотанням про
таке набуття відповідно до порядку, встановленого національним
законодавством держави, громадянство якої набуто.

2) набуття особою громадянства України на підставі статті 9
цього Закону внаслідок обману, свідомого подання неправдивих
відомостей або фальшивих документів;

3) добровільний вступ на військову службу іншої держави, яка
відповідно до законодавства цієї держави не є військовим
обов'язком чи альтернативною (невійськовою) службою. { Пункт 3
частини першої статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 1014-V ( 1014-16 ) від 11.05.2007 }
( Частина перша статті 19 в редакції Закону N 2663-IV ( 2663-15 )
від 16.06.2005 )

Положення пунктів 1, 3 частини першої цієї статті не
застосовуються, якщо внаслідок цього громадянин України стане
особою без громадянства. ( Частина друга статті 19 із змінами,
внесеними згідно із Законом N 2663-IV ( 2663-15 ) від 16.06.2005 )

Датою припинення громадянства України у випадках,
передбачених цією статтею, є дата видання відповідного указу
Президента України. ( Статтю 19 доповнено частиною третьою згідно
із Законом N 2663-IV ( 2663-15 ) від 16.06.2005 )
( Стаття 19 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-IV
( 2663-15 ) від 16.06.2005 )
 
Интересно, а какова вообще процедура отказа от гражданства, окромя принятия второго?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Без набуття іншого - не вийде, це для того, щоб не виникало осіб взагалі без громадянства - це вже такий принцип. але якщо людині не дає громадянства жожна країна світу.... ну, в мене для неї погані новини :іржач:
 
Рашка дает, причем кажись ускоренным темпом. Так что ежели мобилизация то сразу в Саратов :D
Нєнє, краще одразу отримуй громадянство. З усіма похідними. А то як до армії або налоги сплачувати - так не хочеться, а як отримувать льготи або пенсії - так одразу давай. В Рашці кльово - так давай туди, тілька там теж можуть мобілізувати :іржач:
 
Да в рашку точно не. Не мое. А не служу и налоги не плачу я и так нормально тут. Все в ажуре как говорится.
На Байбаху покатаєш? Чи що в тебе там, у ажурного, Бентлі? :іржач:
А ты когда мил человек в окоп пойдешь?

Якщо прийде повістка - піду, у тебе шо, вибірковий склероз? :іржач:
 
Назад
Зверху Знизу