• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Які ваші вимоги до кандидатів на виборах?

Статус: Offline
Реєстрація: 16.12.2009
Повідом.: 46104
Які ваші вимоги до кандидатів на виборах?

Люди не роблять чітких вимог до кандидатів. Це провина саміх людей. "Жити по новому, покращення вже сьогодні, закінчу війну за неділю", - то все гречка у вуха.
Які, на вашу думку, мають бути чіткі кроки, закони, укази, які вимоги до кандидатів? Я не про якості кандидата накшталт кількості маєтків, ходок на зону, чи то полової орієнтації. А саме про очікування, про кроки, які має зробити Ваш кандидат у президенти, Ваша партія. Не срач по папередників, не обсмоктування підборів, шлюх, та іншого. А саме ввимоги до того, що має кандидат зробити впродовж своєї каденції


Мій кандидат має приорітетно лобіювати:
- повну блокаду криму та олдро (транспортне сполучення, енергоносії, кабелі інтернету, повна блокада)
- зброярьськи закони (закон про зброю, громадський арешт, ведення комерціцної діяльності, у тому числі виготовлення, окремо реалізація, та інше)
- розтаможку вартістю в мінімальну зарплатню
- радикальне спрощення встановлення індивідуальних лічильників тепла у багатоповерхових будинках
- досить будувати мусорську країну. Бюджет та чисельність МО не може бути менше, ніж тіж показники сукупно всіх інших силових відомств разом
- посади участкових зробити вибірними
- легалізація проституції та канабісу.
- введення льготного періоду на 5 років на будь яке оподаткування для сміттєпереробної отраслі
- введення льготного періоду на 10років на будь яке оподаткування на переробку та виготовлення енергогенеруючих частин альтернативної енергетики, а також переробки та виготовлення біопалива(біодизель, етанол, біогаз)
- введення мараторію на оподаткування сроком на 5 років для машинобудівної отраслі, за умови, що ці кошти йдуть на оновлення основних фондів виробництва (не офіси, премії, та ремонти туалета 100 разів по 100000у.е., а сучасні лінії спаювання та мехобробки, верстати, високоточні ливарні, цеха, САПР)
- повна заборона на експорт деревени, якщо це не кінцевий продукт (брус, дошка, паллети, щепа, дрова- не є таким продуктом. Каркаси домів, готова мебля, дсп, карандаши -є)
- в паралель з працею по НАТО почати переговори що до прямих обороних союзів з іншими державами. Японія та Ю.Корея не входять до НАТО, але вони мають такий договір з США напряму. При цьому Японія у стані війни з РФ, Корея у стані війни з проросійскими силами. У обох країх окуповані теріторії, і вони у військовому конфлікті з ядерними державами

Думаю, досить. А кандидати з неможливими до виконання программами на 10000сторінок, та тупими популістичними меседжами для амеб "комуналку здешевлю, гречку роздам, війну закінчу за неділю, буду боротися із корупцією та почую кожного" - йдуть нахуй. Як і їхній срач хто більший підарас, прямо соревнування в них за це звання
 
Люди не роблять чітких вимог до кандидатів. Це провина саміх людей. "Жити по новому, покращення вже сьогодні, закінчу війну за неділю", - то все гречка у вуха.
Які, на вашу думку, мають бути чіткі кроки, закони, укази, які вимоги до кандидатів? Я не про якості кандидата накшталт кількості маєтків, ходок на зону, чи то полової орієнтації. А саме про очікування, про кроки, які має зробити Ваш кандидат у президенти, Ваша партія. Не срач по папередників, не обсмоктування підборів, шлюх, та іншого. А саме ввимоги до того, що має кандидат зробити впродовж своєї каденції


Мій кандидат має приорітетно лобіювати:
- повну блокаду криму та олдро (транспортне сполучення, енергоносії, кабелі інтернету, повна блокада)
- зброярьськи закони (закон про зброю, громадський арешт, ведення комерціцної діяльності, у тому числі виготовлення, окремо реалізація, та інше)
- розтаможку вартістю в мінімальну зарплатню
- радикальне спрощення встановлення індивідуальних лічильників тепла у багатоповерхових будинках
- досить будувати мусорську країну. Бюджет та чисельність МО не може бути менше, ніж тіж показники сукупно всіх інших силових відомств разом
- посади участкових зробити вибірними
- легалізація проституції та канабісу.
- введення льготного періоду на 5 років на будь яке оподаткування для сміттєпереробної отраслі
- введення льготного періоду на 10років на будь яке оподаткування на переробку та виготовлення енергогенеруючих частин альтернативної енергетики, а також переробки та виготовлення біопалива(біодизель, етанол, біогаз)
- введення мараторію на оподаткування сроком на 5 років для машинобудівної отраслі, за умови, що ці кошти йдуть на оновлення основних фондів виробництва (не офіси, премії, та ремонти туалета 100 разів по 100000у.е., а сучасні лінії спаювання та мехобробки, верстати, високоточні ливарні, цеха, САПР)
- повна заборона на експорт деревени, якщо це не кінцевий продукт (брус, дошка, паллети, щепа, дрова- не є таким продуктом. Каркаси домів, готова мебля, дсп, карандаши -є)
- в паралель з працею по НАТО почати переговори що до прямих обороних союзів з іншими державами. Японія та Ю.Корея не входять до НАТО, але вони мають такий договір з США напряму. При цьому Японія у стані війни з РФ, Корея у стані війни з проросійскими силами. У обох країх окуповані теріторії, і вони у військовому конфлікті з ядерними державами

Думаю, досить. А кандидати з неможливими до виконання программами на 10000сторінок, та тупими популістичними меседжами для амеб "комуналку здешевлю, гречку роздам, війну закінчу за неділю, буду боротися із корупцією та почую кожного" - йдуть нахуй. Як і їхній срач хто більший підарас, прямо соревнування в них за це звання
Четкие требование от отдельного человека, а не от партии или др. массовой организации не имеют никакого смысла и могут свидетельствовать о шизе..
 
Четкие требование от тдельного человека, а не от партии или др. массовой организации не имеют никакого смысла и могут свидетельствовать о шизе..

я завжди знав, що ти надута амеба, яка навіть голосує на інстинктах.

Організації та партії не беруться не звіткіля. Здорова партійна система утворюється не згори, з лідера та кумира, а з ідеї, вимоги, цілей. Саме це має завлікати людей, та породжує з дейких із них сітуативних, а потім і номінальних лідерів у таких об'єднаннях. Партійна система, де партії носять назви своїх номінальних лідерів - шкідлива для суспільства та держави. Їхня ціль - служіння конкретній людині, а не державі та громадськості.
В нас переважна більшість людей не може чітко сфомувати вимоги до діяльності їхніх кандидатів на пости. Далі мичання про "щоб не воровав та почув кожного, закінчив війну за неділю, гречки насипав, комуналку здешевив" - нічого нема. Ніхто не каже, що треба прийняти такий-то законопроект, котрий пилится чверть століття в вр, чи то указ прийняти стосовно якоїсь діяльності. Нема таких вимог у людей взагалі. Лише популізм та голосування проти когось. Я вважаю, що перш за все такі справи не тому що люди настільки всі поголовно тупі, просто так вже прийнято, і люди не намагаються подивитися на все це під іншим кутом. Саме ідеї окупують мізки людей. Змушують їх рухатися, об'єднуватися, і робити. Хто з них буде лідером, вирішеться походу справи.

Для прикладу: Вимагати відставок за "провал" опалювального сезону- це махровий популізм та маразм. Вимагати спрощення процедури встановлення індивідуальних лічильників тепла для домогосподарств у багатоповерхових будинках - це дієвий конструктив. Щоб кожна сім'я мала можливість сплачувати лише за споживане по об'эму та різниці температур теплоносія, та вирішувати питання опалювання іншими засобами, і енергозбереженням.
 
я завжди знав, що ти надута амеба, яка навіть голосує на інстинктах.

Організації та партії не беруться не звіткіля. Здорова партійна система утворюється не згори, з лідера та кумира, а з ідеї, вимоги, цілей. Саме це має завлікати людей, та породжує з дейких із них сітуативних, а потім і номінальних лідерів у таких об'єднаннях. Партійна система, де партії носять назви своїх номінальних лідерів - шкідлива для суспільства та держави. Їхня ціль - служіння конкретній людині, а не державі та громадськості.
В нас переважна більшість людей не може чітко сфомувати вимоги до діяльності їхніх кандидатів на пости. Далі мичання про "щоб не воровав та почув кожного, закінчив війну за неділю, гречки насипав, комуналку здешевив" - нічого нема. Ніхто не каже, що треба прийняти такий-то законопроект, котрий пилится чверть століття в вр, чи то указ прийняти стосовно якоїсь діяльності. Нема таких вимог у людей взагалі. Лише популізм та голосування проти когось. Я вважаю, що перш за все такі справи не тому що люди настільки всі поголовно тупі, просто так вже прийнято, і люди не намагаються подивитися на все це під іншим кутом. Саме ідеї окупують мізки людей. Змушують їх рухатися, об'єднуватися, і робити. Хто з них буде лідером, вирішеться походу справи.

Для прикладу: Вимагати відставок за "провал" опалювального сезону- це махровий популізм та маразм. Вимагати спрощення процедури встановлення індивідуальних лічильників тепла для домогосподарств у багатоповерхових будинках - це дієвий конструктив. Щоб кожна сім'я мала можливість сплачувати лише за споживане по об'эму та різниці температур теплоносія, та вирішувати питання опалювання іншими засобами, і енергозбереженням.

А со всем этим я даже не собираюсь спорить. У тебя есть такая партия??
 
Вимагати спрощення процедури встановлення індивідуальних лічильників тепла для домогосподарств у багатоповерхових будинках - це дієвий конструктив...
Це повна Дурня, а не "конструктив"! Треба вимагати Монетизації субсидій. Щоб кожна сім'я була зацікавлена у заощадженні та енергозбереженні. А не так як зараз, пів дому багатоквартирного пох...інша половина хто плате повну вартість нічого зробити не може з іншою половиною, занавєс...
Партій ідеологічних нема, ті шо були, лежать у руїнах. шо ще?
Ну хто знов посадить Юру, я віддам свій голос незалежно від сексприналежності, ляшко, так ляшко.
 
Це повна Дурня, а не "конструктив"! Треба вимагати Монетизації субсидій. Щоб кожна сім'я була зацікавлена у заощадженні та енергозбереженні.

Я проти монетизації субсидій. Я взагалі проти субсидий. Максимум -це державні безвідсоткові довгострокові кредити на конкретні речі стосовно енергозбереження, лічильників, та встановлення нових систем індивідуального опалення та енерговиробітку альтернативної енергетики не вище 10кВт на домогосподарство. Це теж в суті потужна дотація.
також я за відміну стипендій та льготного проїзду. Повністю. Але я за додаткове фінансування окремих категорій дітей накшталт сирот чи інвалідів.
Я проти такого зеленого тарифу, він має бути радикально меншим. Нам потрібно децентралізувати та наростити виробничи потужності. Щоб домогосподарство мало змогу мінімально себе забеспечити само. Під це можна надавати кредити. А фінансувати оборутки з 800% держава не повинна

Я проти того, щоб було все як є. Досить понукати бідноту та нічого не роблення. Досить подачек та гречки
 
Організації та партії не беруться не звіткіля. Здорова партійна система утворюється не згори, з лідера та кумира, а з ідеї, вимоги, цілей.
Партия Демократична Сокира? )
Я проти монетизації субсидій. Я взагалі проти субсидий. Максимум -це державні безвідсоткові довгострокові кредити на конкретні речі стосовно енергозбереження, лічильників, та встановлення нових систем індивідуального опалення та енерговиробітку альтернативної енергетики не вище 10кВт на домогосподарство.
Мы тоже за это, по факту, но сделать это в наших реалиях без переходного этапа монетизации будет невозможно, ну кроме что нас будет в ВР большинство.
 
Щоб відмінити субсидії, треба з початку надати людям законне Конституційне право не користуватися нав'язаними послугами в будь-яких об'ємах. Тому, сплата за індивідуальними лічильниками є одним з головних пріорітетів
 
Щоб відмінити субсидії, треба з початку надати людям законне Конституційне право не користуватися нав'язаними послугами в будь-яких об'ємах. Тому, сплата за індивідуальними лічильниками є одним з головних пріорітетів
А так же демонополизация рынка от обл газов и тд, возможность закупать у любого поставщика на рынке.
 
Людям в переважній більшості це все не цікаво, і це добре знають ті, хто їми править.
 
Людям в переважній більшості це все не цікаво, і це добре знають ті, хто їми править.

Нашим людям вообще ничего не интересно, кроме доллара по 8, дешевой растаможки и "газа по пиисят". Они и хуйла президетом Украины выберут за обещания это реализовать:рл:
 
Нашим людям вообще ничего не интересно, кроме доллара по 8, дешевой растаможки и "газа по пиисят". Они и хуйла президетом Украины выберут за обещания это реализовать:рл:
нє, падажжі, а шо, растамошка должна бить дорогая? Чи газ по 10000? Так?
 
Людям в переважній більшості це все не цікаво, і це добре знають ті, хто їми править.

"ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ" за п'ять тисячоліть історії людства НІЧОГО НЕ ВИРІШУВАЛА і ніколи не буде вирішувати.
А той шо добре "ЗНАВ" зараз у Ростові...наступний вже скоро до нього готується.
 
Я проти монетизації субсидій. Я взагалі проти субсидий.
Досить понукати бідноту та нічого не роблення. Досить подачек та гречки
Я теж за "мір во всьом мірє"...Але реалії трохе інші на сьогоднення.
Ось уявіть собі, пів дома багатоповерхового Субсідіанти, "воїни" ВОВ,Афган, АТО,Пенси. Інша полдовина плате по повній вартості. Одна половина зацікавлена у заощадженні тепла, другій пох...Що робити?:незнаю:
я бачу тільки монетизацію як єдиний вихід із такої ситуації. Це нехай він і як кажуть "пороханєнюхал" вєтєранспонтом, але держава йому надала пільги. Якщо залишати ситуацію як зараз, йому буде пофігу на те заощадження. Якщо монетизувати, тобто, РОЗіРВАТИ ЦЕ КІЛЬЦЕ "БЮДЖЕТ-АХМЄТОВ". І ввести туди дядю Васю. Дядя Вася буде отримувати кошти разом із іншими, тобто з тими, хто заощаджує тепло і т.д. Може я і не правий, але іншого виходу не бачу з даної ситуації, яка склалася зараз.
 
Професійний підхід у підборі кадрів в усіх сферах. Решту зроблять вони.
 
Мої власні вимоги - він повинен бути за національністю українцем, бо ми не філія "Великого Ізраілю". Друга вимога - возить Хуйло ботоксною мордою по гімну ще жорскіше, ніж це робить Порошенко. Якщо (наприклад) я б був презідентом, я б зараз заарештував Медвудчука за усіх тварюк з оцього переліку - https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=5103341 та спробував би їх виміняти на наших морячків. І нехай там Захід щось побубніть - побубнять та перестануть. Але відразу ми покажему усьому світу що нас у гімно неможна макати голової. Ми багато чого можемо зробити, щоб і звільнити хлопців-морячків і взагалі війну припинити, але нічого з цього не робимо.
 
Не, если политик истинно верующий, он априори марионетка и сказочный долбоеб. А притворяющийся -мразь.

В принципе, я за отмену всех гос. Праздников связанных с религией, и введения налогообложения религиозных организаций.


Но ваш ответ принимается. Это ваши требования четко высказанные
 
душити кацапську вату, і про свою вату теж не забувати)
 
Самое главное требование - не Тимошенко.
Второе не Порошенко.
 
Назад
Зверху Знизу