• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Швейцарія, Берн

Статус: Offline
Реєстрація: 09.05.2017
Повідом.: 159
Швейцарія, Берн

Якцо ви подивитесь це моє відео з Берну, особливо з сьомої минути, то ви зрозумієте, для чого місту потрібен мєр - ви побачите як зберігаються парки у центрі Берна на протязі сторіч. І згадайте про нашого жидоколорада Гепу, який отримавши владу - в першу чергу распродав під забудову наш міський парк. Як у Берні за тисячу років існування цього міста так ніхто й не наважився розпродати парк прямо напроти парламенту країни під забудову?
Воду з річки на відео можна пити, я спочатку лякався це робити, а потім спробував - і нічого, хм набагато краще нашої водопроводної. Ну а транспорт?
Населення Берна лише трохи більше 100 тисяч (тобто у 15-20 разів меньше нашого міста) - але ви не можете уявити собі, скільки там транспорту. Може у інеті хтось пошукає - скільки там трамваїв? Я вважаю, що не не меньше сотні маршрутів, та які довги трамваї й який маленький інтервал руху.
Зверніть увагу як відпочивають швейцарці - просто на себе одягають якийсь повітряний пузирь - та просто сплавляються по своеї річці. Ну я вже не кажу про міськи міні-зоопарки, яки звичайно бескоштовні. Як і більшість туалетів, доречі.
Зверніть увагу, що як цікаво у Берні побудовані будинки - вони мають спеціальний фасад для прогулянок. Там єкскурсовод розповідає скольки сотен кілометрів можна накрутити прогулянкої по Берну - лише під оціма навесами, що ви бачите на відео.
Туалети, лавочки, велодоріжки, пустий трамвай кожну хвилину у будь-якому напрямку, питну воду безпосередньо з річки - все це лише наші мрії. А поки що - маємо що маємо. Свінособачу кацапську мову на кожному кроці у місті, десятки церквей з московськими попами та жидоколорада у мерії.

 
зачет
 
Тю... ну так Швейцария страна для жизни номер один. И доходы самые высокие. Преступность и ноль. Не зря все мафиози из рф и Украины туда ломятся жить.
А им от ворот поворот между прочим.
 
класс то класс,
но флаг то другой не много..
h5eefe.jpg
 

Гражданства у него нет. Вид дают на год. Нарушил - под зад, оформление на след год занимает 5 мес. Т.е. реально дается на 7 мес. И снова продлевать Мафиози под колпаком у простых граждан. К этому надо стремиться.

Кстати, от Берна до Женевы часа 2, а совсем другие люди. Там типа во Франции, да и границ вообще нет. Сел на троллейбус - во Франции. Или пешком. Ночью и утром никого из пограничников. Для честных людей
 
... только что смотрел интервью Коломойского, ходит без охраны и т.д. Ну так - a в Женеве особенно, на улице кого угодно можно запросто встретить, прямо нос к носу. Ходил как-то в русскую церковь, в воскресенье, как раз в том районе дохренище русской речи, от знаменитого фонтана на Женевском озере пешком даже не далеко, минут 20 от силы - на службе столько народа которого где-то видел по тв, ну освещение неважное, в полумраке. ...все без охраны. Как в деревне. Настолько все спокойно... миллиардер, или нет - всем похер. Особенно в Женеве, в Цюрихе - там нет, тоже был один раз правда всего.

В аэропорту в Женеве же как-то сидел на посадке вообще с Платини, на одной скамейке, тогда он был Президент УЕФА, а как обычный гражданин - я летел в Амстердам, он в Рим, рейсы задерживались.

Как еще не засрали, как в соседней Франции, а там даже и границы то нет... Выходишь с самолета - стрелка Франция, другая стрелка - Свисс :)))

Тебя там сразу вычислят - французский надо знать. И там местный диалект к тому же очень специфический и акцент , но люди доброжелательные . Очень !! Сразу под колпак попадешь местных. Так что...
 
Назад
Зверху Знизу