Осторожно, Порошенко!

А я что говорю что я другой?Нет я еще хуже.Если бы я был президентом я бы ебал таких как ты в хвост и гриву.Ты бы Порошенко с умилением бы вспоминал как райскую жизнь.

Ебатель ты засратый , мечтай дальше , ебашел бы ты в Ростов , нехуй тут пиздеть на нас , пойди на туркиш форуме попизди, тебе там расскажут быстро
 
Щенок-свободен.Я уже давно высрал то что ты еще и не схавал,будешь мне тут рассказывать.

Я тебе еще раз повторяю , ублюдок жирный , если ты сидишь на Украинском форуме , то имей уважение к нам , заебал уже пиздеть , нескем общаться там ? Постоянно сидишь тут , явно что ты там нахуй никому не впал
 
И шо вы собрались себе брить??:)

Вспомнился анекдот
Ученик спрашивает у своего учителя (монахи)
Учитель , если человек бреет жопу, он ведь не пидорас ?
Учитель подумал и сказал , если человек убирает в доме , значит он ждет гостей :іржач:
 
Саня разрывает пуканы:D
 
:рл: Юзер не может тереть сообщения. Какой клон? Это тот же акк.
Ну, как не может .. с одной стороны да, не может. Но если очень хочется, или уважаемые люди слово замолвят - то очень даже.
Вот был такой мент - вата ватная, всё по овощу скучал, по старым добрым. Хуйни всякой понаписывал три вагона.
А потом, внезапно, добрые люди раскопали, что мент тот - нихуя себе герой! Предотвратил захват новенького танка и становление т.н. "ХНР"!
Ну и неудобно как-то получилось, ватнику грамоту и орден от Министерства. Вот и пришлось магию задействовать: селфи верхом на бутылке, слёзы раскаяния и прочий админресурс.
Но папа коварен, и не таких видал. Он тему сносить не стал, а только потёр посты героя. А цитатки-то остались, скрижали XXI века. Мда-с.

Ах, да, вот пруф же. Согласитесь, что с таким анамнезом в герои никак нельзя.
 
Мне ничего от тебя не нужно. И у Бога я ничего не прошу. Только благодарю за жизнь.

А прибавку мозга на процентов 300 тебе надо было бы попросить..
Не соображаешь даже что как для верующего ты страшно суетлив и завистлив..
 
Ну да, особенно показательна его работа в свой карман путем спонсирования ВСУ и НГ из этого самого кармана. Ну еще спонсирование восстановления ПВО Киева Рошеном
Собственно говоря, ему это тоже выгодно. Может все что выгодно Украине выгодно и Пете, а все что выгодно Пете, выгодно Украине?
 
И сгоняют бюджетников на встречу , а то кроме бюджетников он нахуй никому не всрался

Порох охуел уже своих бюджетников ему не хватает, начал импортировать

В Харькове президент Украины открыл Х Международный экономический форум
Для участия в мероприятии приехали дипломаты, чиновники и бизнесмены из 35 стран
 
Президент Порошенко у Харкові дав гідну відповідь на брежливі закиди Тимошенко, яка через свого технічного кандидата Віктора Чумака продовжує поширювати “каталог фейків”, де головним звинуваченням є нібито наявність бізнесу Порошенка у Росії.

"У мене був бізнес в Росії до війни. Але війна все поміняла. Тепер у Порошенка в Росії бізнесу нема і бути не може. Ні аграрного, ні палаточного, ніякого іншого.
Не виправдовуюся. Навпаки - звинувачую своїх політичних опонентів в Україні. Звинувачую їх у відвертій брехні, у чорному піарі, у підіграванні російській пропаганді, у жадобі за будь-яку ціну прийти до влади.

...Липецька кондитерська фабрика за наказом Путіна з перших днів агресії була заарештована, щоб її не можна було ні продати, ні передати. Це – технологія. Він навмисно блокував її продаж, аби дати українській опозиції підстави звинувачувати мене у її наявності-Президент
🇺🇦️

А щодо «Рошену», то ще у шістнадцятому році передав його у довірчу власність «Ротшильду». А днями компанія, яка за дорученням управляє моїми активами, змогла домовитися про продаж «Кузні на Рибальському». Оскільки це підприємство об’єктивно не може не грати помітної ролі у зміцненні обороноздатності, хочу повною мірою уникнути конфлікту інтересів, тому хай у нього буде інший власник, виключно вітчизняний"- сказав Президент.

Тобто, у Порошенка був бізнес у Росії і він його закрив – це Липецька фабрика. Із закриттям фабрики у Липецьку Порошенко втратив будь-яку власність в Росії. Інший його Севастопольський морський завод було конфісковано та "націоналізовано" окупантами ще в 2015 році.
Тому, розповсюдження фейків виглядає жалюгідно, як і самі розповсюджуючі.
Тимошенко завжди звинувачує інших у тому, що робила сама. Перш ніж наймати народних депутатів для підпису листа, який по-суті є каталогом фейків, Юлія Тимошенко має покаятись і розповісти народу справжні джерела свого багатства.
На відміну від Порошенка вона ніколи не займалася виробництвом. Її стихія – спекуляції, відкати і хабарі, якими вона щедро ділилася з президентом РАО Газпром Ремом Вяхіревим, Павлом Лазаренком та багатьма іншими.

d9cbga.jpg
 
Путін так глибоко тримає
руку у Жульки в задниці , що
шевелить її губами !
"Имеющий уши да услышит"
:клас::іржач:
 
Та зовсім ніхера не робиться.Жуля памаги.:D



Львів і Тернопіль з'єднала нова траса

24 вересня, був завершений ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-09 Рава-Руська-Львів-Тернопіль.

Львів і Тернопіль з’єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою.
Такі дороги за 5 років єднатимуть всі обласні центри України.

Дивіться також: Дніпро та Запоріжжя з'єднала нова траса:
 
Назад
Зверху Знизу