Международное следствие: MH17 сбили с территории боевиков из российского "Бука"

Статус: Offline
Реєстрація: 09.04.2009
Повідом.: 3887
Международное следствие: MH17 сбили с территории боевиков из российского "Бука"

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Нідерландські слідчі підтвердили, що ракетна установка "Бук", з якої знищили малайзійський "Боїнг" рейсу MH17 в липні 2014 року над Донбасом, була доставлена з Росії.
Про це в ефірі каналу 112 заявив посол України в Нідерландах Олександр Горін.
"Дуже чітко було заявлено, що літак був збитий ракетою "Бук", яка прийшла з території Російської Федерації і після цієї події була евакуйована на територію Російської Федерації", – сказав він.
Слідчі також констатували, що постріл був здійснений з району біля Первомайська, підконтрольного бойовикам.
Він підтвердив, що шлях "Бука" з території Росії в Україну і назад простежується на супутникових знімках.
"Простежується. Єдине, що не дається відповідь на перше питання – де зайшов "Бук" на територію України. Слідство триває з цього питання", – сказав він.
За словами Горіна, на запитання одного з родичів загиблих про те, кому належав "Бук", було сказано, що слідство з цього приводу ще триває.
"Далі буде найбільш складна частина. А саме, конкретно знайти і назвати тих людей, які приймали рішення, які віддавали наказ, які натискали на кнопку", – додав він.
Горін також повідомив, що нідерландські слідчі відзначили активну співпрацю України у цьому питанні. За їхніми словами, Україна надає всю необхідну інформацію.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Міжнародне слідство переконане, що пасажирський літак "Малайзійських авіаліній" 17 липня 2014 року над сходом України збили з Первомайська, підконтрольного проросійським бойовикам, із установки "Бук", привезеної з Росії.
Про це заявив голова департаменту розслідувань поліції Нідерландів Гілберт Пауліссен на прес-конференції в Гаазі у середу.
"Ми повністю певні того, що наші висновки точні. А висновки наступні: 17 липня рейс MH17 був збитий ракетою з ПЗРК "Бук" з поля у Первомайському, і система була привезена з території Російської Федерації, а потім повернулася на територію Росії", – заявив він.

Слідство у своїх висновках спирається на записи перехоплених телефонних розмов бойовиків Донбасу, записи у соцмережах, оприлюднені свідками знімки та відеозаписи, аналіз решток літака, а також дослідні експерименти (реконструкції) й висновки експертів.
Декілька перехоплених розмов увімкнули на прес-конференції.
У Первомайську свідки бачили обгорілу землю площею 30 на 30 м. Розслідувачі не бачили цього, але є фотографії від 16-го й 25 липня 2014 року: свідки зробили знімки обгорілого грунту, на фото також там видно сліди гусениць.
Експерти відслідкували рух ПЗРК "Бук" із Росії й назад.
Близько 8-ї ранку у день трагедії його побачили у Єнакієво, до цього їхав конвой.
"Трейлер перетнув кордон… на декількох фото, знайдених у мережах, бачимо ракети "земля- повітря", замасковані комуфляжною сіткою. Супроводжував його конвой, який зупинявся двічі: перетинаючи межу Донецька, об 11-й конвой направився дорогою A26 з Макіївки до Сніжного… Потім комплекс "Бук" їхав своїм ходом", – сказав Пауліссен.
Демонструючи одне з фото, він зазначив, що фон зображень прибрали, щоб не стала відомою людина, яка зробила ці знімки.
За словами Пауліссена, свідки чули звуки залпу й бачили, як падає літак На фото видно "димовий слід" – експерти встановили, що це не хмари.
Назад, як припускає слідство, "Бук" перевозили вночі.
Слідство вважає, що "Бук" сам доїхав до Сніжного, а потім, пізно ввечері 17 липня, його на вантажівці повезли до Красного Луча, а потім до Луганська. Відомо, що трейлер "Вольво" з "Буком" рухався до російського кордону, а потім перетнув його.
У записі перехопленої розмови, яка відбулася 18 липня 2014 року рано вранці, один зі співрозмовників каже: "Машина уже давно в Росії знаходиться…".


14070677652384.jpg
 
Рафик ниучомниувинуват.
 
Вопрос был ясен с первых часов. Просто Европа наконец-то разрадилась официальным признанием.
 
а кто пиздит,нидерланды которым сразу ящик золота из штатов привезли.
следствие затянули,записи с ящиков до сих пор не опубликованы, и все,хавайте быдло то что мы вам набрешем.
Убийцу Листьева нашли?
 
кто,ты?
это же вам придуркам лапшу спустили,типа жрите и верьте на слово.
Лично мне на проблемы штатов с нидерландами как то покакать.Я не живу ни в штатах ни в нр.Так что подмахивать,скакать,визжать под их пиздеж интерес нулевой.Штаты с гривной что сделали,в 3 раза опустили? Они обокрали украину в 3 раза,у меня стимул наоборот их козлить вместе с их шлюхой европой.а не пиздеж их на уши наматывать.
13468680382345.gif

А шо ж ты так за рашку переживаешь?
 
Штаты с гривной что сделали,в 3 раза опустили? Они обокрали украину в 3 раза,у меня стимул наоборот их козлить вместе с их шлюхой европой.а не пиздеж их на уши наматывать.


:іржач:

давай жги еще ватоголовый!
 
"Далі буде найбільш складна частина. А саме, конкретно знайти і назвати тих людей, які приймали рішення, які віддавали наказ, які натискали на кнопку", – додав він.
Дальше будет торг. Если россия (страна-террорист) слетит с катушек и снова начнет полномасщтабные боевые действия против Украины, полный доклад с фамилиями и званиями росийских генералов будет аргументом чтобы принудить колеблющихся членов ЕС к введению полного эмбарго с Россией.
И я за то, чтобы такая ситуация не случилась. Лучше мы не узнаем эти фамилии и полные подробности.
 
а чего с первых часов записи с ящиков не выложили как и записи диспетчеров.

Ну ты же аналитик? Помнишь свое великое: " В машине есть руль, значит ЕС диктатура". Должен все четко разложить по полочкам))))
 
реакция будет? пуйло военный преступник? или так пошугают за Сирию и все... пока пуйло в сирии не начал беспредельничать данные держали в закромах.... а тут на тебе вдруг стало известно)) да знают особенно меркель с оландом все они газом рашенским вместе с пуйлом торгуют им пуйло нужен, а ножками потопать они могут, но по твердому полу, что бы не обвалилось... вместе с ними.
 
Останнє редагування:
кто,ты?
это же вам придуркам лапшу спустили,типа жрите и верьте на слово

Это ж насколько надо быть упоротым, чтобы даже после ОФИЦИАЛЬНОГО доклада международной комиссии продолжать верить российским СМИ по поводу "пропавшего диспетчера", "летчика волошина", "украинского истребителя", "самовозгорания на борту" и прочей ереси. :рл: Подозреваю ежедневный просмотр каналов россия (страна-террорист)-1 и ОРТ на протяжении последних двух с половиной лет...


Моя версия крайне проста: распиздяйство экипажа Бука. Вот обычное, стандартное, русское (и чего уж таить, украинское) РАСПИЗДЯЙСТВО. Иными словами, ошибка расчёта Бука, которые решили, что сбили очередной украинский транспортник, о чём тут же радостно отрапортовали "наверх" и этот доклад даже попал в новости:



Тем более, что завезенный Бук уже "легализовали" незадолго до этого:

23jhnpu.png


После чего начались просто невероятные усилия РФ по забалтыванию ситуации и перекладывание вины на Украину. Их безумные версии про диспетчеров и украинских летчиков на истребителях я выше привёл.
 
Моя версия крайне проста: распиздяйство экипажа Бука. Вот обычное, стандартное, русское (и чего уж таить, украинское) РАСПИЗДЯЙСТВО. Иными словами, ошибка расчёта Бука, которые решили, что сбили очередной украинский транспортник, о чём тут же радостно отрапортовали "наверх" и этот доклад даже попал в новости:
я не специалист может кто подскажет прав я или нет, насколько я знаю сам Бук без подсветки цели радаром ее сбить не может? или может? кто знает? Если была подсветка радаром со стороны то получается что решение об атаке принимал не расчет Бука
 
Вот еще с пресс-конференции в Голландии, что подтверждает мою версию:

"15:07 У следователей спрашивают о том, зачем «Бук» вообще отправили на Украину. JIT повторяет, что пока неясно, был ли удар по Boeing намеренным или речь идет об ошибке. В этом только предстоит разобраться. Правда, переговоры ополченцев после катастрофы говорят об их удивлении в связи с произошедшим."
 
Назад
Зверху Знизу