Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Нет, в Берлин :)
В общем так, рассказываю, купили билеты через киви,в Украину летела - нормуль, авиакомпании изиджет и визайр, обратно рейнейр и изиджет, регистрация не проходит только в рейнейр, со мной в очереди ещё человек 7 покупали через киви и такая лобуда (( пришлось регистрацию проходить платно 55 евро (((
Выводы сделала
1) хочешь что то сделать хорошо - сделай сам
2) покупать только у самих авиакомпаний, киви такие траблы постоянно делает

Спасибо:пиво:
Я даже начал сомневаться, что у Райанов такое может быть, если покупать напрямую. Я покупал на сайте Райанов, думаю, все будет ОК
Неприятный попадос на 55 евро:незнаю: Если в главном не отписывались, с твоего разрешения размещу скрины твоих постов там. Не против?
 
Спасибо:пиво:
Я даже начал сомневаться, что у Райанов такое может быть, если покупать напрямую. Я покупал на сайте Райанов, думаю, все будет ОК
Неприятный попадос на 55 евро:незнаю: Если в главном не отписывались, с твоего разрешения размещу скрины твоих постов там. Не против?

Размещай, я попала, может другие обойдут эту фигню:збентежений:
 
Да и ещё, если нет приори, то ВЕСЬ багаж сдаётся, кроме маленькой сумочки. Щаз бесплатно а с 11 ноября уже за деньги
 
Калина вас, говноедов, как сосунков укатывает - цифрами, документами, сылками
Да-а ! Шикарно так укатывает, любо-дорого посмотреть.
Кто похвалит меня лучше всех, тот получит сладкую конфету. ©

Кстати неплохой слоган для темы-славильни шоколадного
 
ДЕСТАБІЛІЗУЮЧА ЗБРОЯ ЗОВНІШНЬО-ВНУТРІШНЬОЇ ВОРОЖОЇ МЕРЗОТИ!!!
Нові парасючки.
 
gcfdb2.jpg
 
Меркель вказала популістам в Україні, якою має бути ціна на газ

 
Ця екотурбіна може цілодобово працювати навіть у маленькому каналі, забезпечуючи енергією десятки будинків.

 
колбаса по 120 (50 кг колбасы).
Зрада?
в мясе лучше сравни. вернее не так.. я честно, не помню по чем было мясо в СССР, но знаю по чем сейчас. я колбасу не покупаю, т.к. не уверен что там есть мясо :)
 
Україна – одна з шести країн поза Євросоюзом, з якими Польща підписала спеціальну угоду про соціальне забезпечення, передає Квартал подій

Таку угоду Польща має з Молдовою, Македонією, Південною Кореєю, Канадою, Австралією і США.

Дана угода про соцзабезпечення гарантує українцям, які легально працюють (застраховані у Фонді соцстрахування Польщі) з 2014 року, право на отримання польської пенсії практично на тих же умовах, що і поляки.

“Умовою отримання права на польську пенсію є досягнення пенсійного віку і наявність внесків на рахунок в ZUS (Управління соціального страхування), незалежно від їх розміру”, – розповів Радослав Мілчарскі з ZUS.

Що важливо, будуть підсумовані періоди страхування (легальної роботи) в обох країнах, де працював громадянин України. А розмір пенсії буде визначено пропорційно страховому періоду працівника в державі, яка видаватиме пенсію.
 
А покажи мне, что у меня из пунктов, которые закидает тут ваша лизоблюдская компания?
Правда, мне не интересно.

Гелиосу нужно вернуть "краторство". Тогда будет элементарный порядок.

Поддерживаю на 146%...:клас:
 
Уряд Гройсмана продовжує «радувати» українців своїми «покращеннями! У молодих українців тільки на майбутню пенсію будуть відраховувати з зарплати 29% !!

Влада вирішила вже зовсім молодь «видавити» з України?!

Планується, що з 1 січня 2019 року з українців молодше 35 років буде ПРИМУСОВО утримуватися 2% від зарплати зі щорічним збільшенням на 1% до 7% (!) в накопичувальну пенсійну систему…

і це при тому, що буде залишатись внесок до солідарної системи в 22%!

Враховуючи те, що Гройсман не має гідної освіти, а лише заочну, то й не дивно…
 
Мнеие неудачника не интересует.:D
 
Нахуй мне тут ваши лизоблюдские интриги не надо.


Гелиосу нужно вернуть "краторство". Тогда будет элементарный порядок.
Порядок, как при Сталине возжелал ?
Или такой порядок, когда вбросы от киселёвТВ спокойно сюда приносят, как чистую правду, а разоблачение фейков Геля стирал ? Тебе нужен такой порядок ?
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу