• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Як перейти на українську?

Статус: Offline
Реєстрація: 27.02.2005
Повідом.: 84942
Як перейти на українську?

Бажаю успіхів :пиво:

fbdgh1.jpg
 
Дякую за пропозицію, я з дитинства вільно володію українською і російською мовами. Але спілкуюсь, переважно, з оточуючими мене людьми російською.
 

А взагалі, ця, так би мовити, пам'ятка більше схожа на кальку іноземної мови і більше підходить для іноземців, що прибули до України, а не для корінних українців. Хіба ми не вчили Шевченка, не писали твори в школі, чи ми не слухали пісень Софії Ротару тощо? До кого це звернення взагалі?:незнаю:
 
Дякую за пропозицію, я з дитинства вільно володію українською і російською мовами. Але спілкуюсь, переважно, з оточуючими мене людьми російською.

І так весь Харків. Крім тих хто тільки однією вільно володіє.
 
До кого це звернення взагалі?:незнаю:

До тих хто соромиться розмовляти українською.
До тих хто прикриває це толерантністю до російськомовних.
До тих хто хоче побороти в собі совка що нав'язав імідж сільської мови українській.
 
До тих хто соромиться розмовляти українською.
До тих хто прикриває це толерантністю до російськомовних.
До тих хто хоче побороти в собі совка що нав'язав імідж сільської мови українській.

Так їм не потрібні оті всі пункти, бо вони всі володіють мовою.
Інша справа, що, дійсно, за всі роки радянськой влади в містах вважалося, якщо ти спілкуєшся українською, то ти село необ'їжжене. Але ж у Вишах викладання всіх дисціплин було російською, то природньо, що всі переходили на російську мову.
Хоча нинішня молодь, мабуть таки, потребує додаткового спілкування українською.
 
А навіщо переходити якось глобально?
Ну там з іншомовними "незнайомими, касирами, друзями"..
Якщо спілкуєшься з людиною україномовною говори українською, з польськомовною польскою, з російськомовною відповідно.
Принаймні неввічливо говорити з співрозмовником не його мовою, коли ти цю мову знаєш.
Що до мови окупантів, то цією мовою розмовляє принаймні половина захисників України(атошників).
Вони теж ганбляться, маячня якась.
 
Та шо вы говорите? И каким образом меня позорит использование своего родного языка?

Якщо це твоя рідна мова, ти росіянин, то ніяк, якщо ти українець, твоя рідна мова українська.
 
Якщо це твоя рідна мова, ти росіянин, то ніяк, якщо ти українець, твоя рідна мова українська.


А якщо вільно знаю польську, українську, російську?
Але думає людина на одній: рідній.
І скільки не вчи українську по цій методичці, якщо людина думала російською чи угорською, вона на ній і буде думати.
Втрачається сенс бо горбатого куля випрямить.

Залишається показуха.
А от знати п'яток мов це вже гідно поваги
 
Ну, далі?

Якщо москалі і угорці вивчать українську мову, вони стануть українцями?

Їм і не треба, це тільки асимільованих кацапами українців стосується, нацменшин не стосується.
 
Назад
Зверху Знизу