Волонтер Олексій Мочанов готовий вибачитись перед Арсенієм Яценюком

  • Автор теми Evricon
  • Дата створення

Evricon

E
Волонтер Олексій Мочанов готовий вибачитись перед Арсенієм Яценюком

Я щетаю, что это новость!!!!:D
Волонтер Олексій Мочанов заявив, що готовий вибачитись перед Арсенієм Яценюком через свою заяву про те, що екс-прем’єр "заробив перший мільярд"
Про це він заявив у програмі "Княжицький" в ефірі Еспресо.TV.

Відповідаючи на запитання ведучого, Олексій Мочанов вирішив пояснити, що його змусило свого часу зробити таку некоректну заяву.

"Я не називав Арсенія Петровича за прізвищем, я сказав, що був нещодавно на Дні народженні, на якому один відомий всім Арсеній відсвяткував перший мільярд. У мене, як і у багатьох, хто був на Майдані, залишились питання та претензії до його лідерів. Були якісь речі, які мене дуже злили, я це пов’язував не стільки з Кабміном Яценюка, скільки з ситуацією, коли люди не змогли домовитись і затягнути паски разом зі всіма", - пояснив він.

Волонтер погодився, що коли стаєш публічною особою, треба відповідально ставитись до будь-якого сказаного тобою слова. Мочанов також розповів, що цю ситуацію почали використовувати зацікавлені в дестабілізації люди.

"Чимало чого навалилося одне на одне. І дуже вчасно люди, яким важливо качати ситуацію недовіри навколо Президента, прем’єра, Верховної Ради інформацію підкинули цю. До того ж, я не першоджерело, я виявився рупором, який все це озвучував. І рупором достатньо гучним, бо кількість підписників, авторитет серед людей. Я видав це в ефір", - зазначив він.

Крім того Олексій Мочанов заявив, що вибачиться перед Яценюком за свої слова.

"Я вирішу з Яценюком це питання під час особистої зустрічі, потисну йому руку і вибачусь де треба. Тому що я сам потрапляв у ситуації, коли мене обмовляли", - сказав він в ефірі Еспресо.

"Мені потрібно бути уважнішим до сказаних слів, тому з того часу я значно менше кукурікаю. І якщо кукурікаю, то стараюсь один раз каркнути, щоб потім ехо не розліталось камінням, як кола по воді", - підсумував Мочанов.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Ну..а как же стадо дебилов все это постоянно повторяющих?Как им теперь с этим жить?
 
Хорошая новость, вот только до остальных каркуш она не дойдет.
Респект Мочанову.

ну как бе говном сеню смачно полили, потеря репутации и прочие типа ухода в отставку а потом ну я извинюсь конечно, был не прав...
у джапов хорошие традиции извинения, все другое будет выглядеть лицемерием :незнаю:
 
Ну..а как же стадо дебилов все это постоянно повторяющих?Как им теперь с этим жить?

та им похуй, вот увидите внуки этих дебилов будут своим внукам рассказывать шо был когда то хитрый сеня который резал солдатиков расейских в грозном и свой первый мильярд сколотил продавая органы сепаров гейропейцам
 
пись пись пись. Задняя через полтора года
 
Так не понял за шо он извинился? Сеня, таки, миллиард не заработал или что?
 
Сеня берет пример с кадырова? вот первый уже пошел извиняться, скоро остальные приползут :D
 
Ярослав Матюшин

7 Std.

А знаете, когда Пышная Шевелюра пизданула про банкет Арсения Петровича в честь первого ярда, я не поверил. Не поверил не потому, что был очарован кабмином, а потому что это, блять, тупая ахинея в стиле замонтаженных тёлок из Мариуполя. Ну не будет гипотетический чиновник, наскирдовавший ярд на схемах, бахвалиться этим через пафосную вечерину. Не в нынешних реалиях.

Но хомячьё тогда взрезонировало знатно, да. Так вот, пипол. В очередной призываю: вчитывайтесь в "сенсации". Гуглите. Разбирайтесь. Подходите к вопросу вдумчиво. Не спешите яростно размахивать репостами.
А то, бля, Мариуполь никогда не устанут сдавать, пока на эту хрень существует спрос.

В золотой батон с унитазом поверили. А тут какой то миллиард :D
 
Хорошо, что извинился.
Но, сделанного не вернуть. В том числе, и благодаря "полезным идиотам", Яценюка оболгали, уволили, и посадили Гройсмана. Так что, Мочанову теперь извиняться за вдвое выросший тариф, уменьшенную субсидию, и прочие прелести кабмина. В т.ч, и фронта касающиеся.
 
Яценюк построил "Стену", или нет? Если нет, то где бабло потраченное на строительство? За что извинялся Алексей? :незнаю:
 
Надеюсь увидеть Арсения Петровича в кресле президента Украины!
 
наконец-то быдлу и вате начало доходить что Яценюк ни копейки себе в карман не положил.
 
Ну..а как же стадо дебилов все это постоянно повторяющих?Как им теперь с этим жить?
Они тоже попросят у Яценюка пробачення! Мы все попросим у него прощения, что так были к нему несправедливы. Он нам добро делал, страну развивал офигенными темпами, стену непреодолимую построил, а мы его дерьмом поливали. Сеня вернись...
 
наконец-то быдлу и вате начало доходить что Яценюк ни копейки себе в карман не положил.

Как раз то не быдлу, это, все-таки, Мочанов. А вот быдло, наевшись жвачки из телевизора, и дальше будет повторять и про миллиард, и другой бред про Яценюка.
 
Назад
Зверху Знизу