Украина, конституция, власть, народ

B_K

Статус: Offline
Реєстрація: 06.04.2012
Повідом.: 7353
Украина, конституция, власть, народ

Попалась статейка:

Постійні зміни Конституції свідчать про недовіру до неї влади, – Віктор Мусіяка

День Конституції – це свято для усіх громадян України, а не лише для тих, хто її ухвалював. Але свято – це коли є радість, емоційне піднесення.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив член Конституційної комісії та один з авторів Конституції України 1996-го року Віктор Мусіяка.

«Для мене День Конституції – це надзвичайний день. Це величезне щастя, що я брав участь у цьому процесі. 28 червня 1996-го для мене подвійне свято, оскільки в цей день мені виповнилось 50 років», – розповідає Мусіяка.

На його думку, таке співпадіння – це знак долі.

«Але, на жаль, 21 рік, що минув, не свідчить про те, що цей день став святом для суспільства. Я думаю, що громадяни сприймали б День Конституції як свято, якби ті права і свободи, які там проголошуються, реалізовувались», – вважає один з авторів Конституції.

За його словами, цей 21 рік від закріплення основного закону – Конституції і до сьогодні, коли вона зазнала значних змін, минув дуже швидко.

«Я вважаю, що коли після Революції Гідності відновили Конституцію 96-го, потрібно було просто зупинитись і дотримуватись того, що там прописано. Перш за все, дотримуватись цього повинна влада. А щодо тих змін, які були внесені, то десь є і позитивні зміни, але в основному – вони негативні», – зазначив член Конституційної комісії.

Коли Конституція постійно змінюється, це свідчить про те, що в системі влади немає довіри до цього Основного закону, підсумував він.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Помнится в 1996 году все как наши политики, так и европейские, американские и т.д. различные эксперты, СМИ трубили что Украина приняла самую лучшую и демократическую конституцию в Европе. А теперь получается она не такая? И не такая для кого? - народа? власти? олигархов? Кто что думает по этому поводу?

P.S. Для справки Конституция США действует с 1787 года без существенных изменений.
 
Какие статьи опять собрались менять?

Да это опять потуги П и К.
Надо же Донбасс включать в Украину.
А для этого надо менять Конституцию.
Разумных голосов о том, что не надо торопиться уже никто не слушает.
Немцы ФРГ ждали 45 лет воссоединения и дождались.
А нам предлагают срочно превратить Украину в федерацию и принять ЛНР/ДНР в свой состав.
 
Перший пункт, який потрібно вводити в Конституцію, повинен бути про ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ ПЕРЕД НАРОДОМ. Поки що такого не існує. Наступні пункти повинні бути про ОЦІНКУ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ та відповідні важелі впливу на управлінців від народу.
 
Назад
Зверху Знизу