• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Україна на переломі

Статус: Offline
Реєстрація: 29.11.2012
Повідом.: 4652
Постколоніальне невігластво українців

Заначка для цієї теми перенесена з іншого форуму.

Как говорил Макиавелли - тирания всегда проиграет демократии, поскольку демократия может использовать весь спектр талантов своих граждан.
И теперь применяем к противостоянию Украина - россия (страна-террорист). Я думаю - тут никто не сомневается, что в России фактически диктатура - пока в относительно мягкой форме. И то что Украина сумела создать в кратчайшие сроки боеспособную армию и остановить расползание "русского мира" - это скорее следствие несовершенной - но демократии, чем авторитарной власти.
Яке невігластво - читати Макіавеллі і не бачити відсутність демократії В Україні. Я уявляю, що такі читачі зрозуміли з Макіавеллі. Ці постколоніальні неуки за 25 років так і не зрозуміли, що Україною по черзі керують різні феодальні зграї, які уявлення не мають про державотворення, в них на умі лиш одне - відхопити побільше від бувшого загальнонародного пирога. Ці неуки не розуміють, що в демократичному суспільстві громадяни від відчаю не збираються на Майдани, не кидають гранати в натовп владоохоронців, не витаскують сурогатного вождя за яйця з трибуни, бо в них є більш цивілізовані важелі.
Набралися Паньки від більш цивілізованих народів мобілок, інтернетів, Мерседесів з суші, а ось розуму в ПТУ-шників за 25 років з часу викидання ними комсомольських та партєйних квитків так і не добавилося. Як вони своїм жлобством довели більшовицьку імперію до краху, так вони на свій жлобський смак побудували й теперішню сурогатну державу з рівнем розвинутості на рівні Уганди. При цьому вони пробують показати свою зверхність над мокальськими варварами, при цьому бережно несуть на собі культуру цих ваврварів, з мовою включно. Доказ - навіть при Янику краще виконувалася ст 10 та 11 Конституції. Тоді Азарови хоч субтитрами прикривали консервацію імперської культури серед українського жлобства, а зараз навіть субтитрів не тулять до витворів промоскальських Паньків на наших екранах.
На жаль, в Україні зараз справжніх "свідомих" є не більше 8%, ось вони своєю самопожертвою й спасають Україну від повного цивілізаційого краху. Все і нше є звичайним постколоніальним соціально-культурним мотлохом наподобі Пронь Прокопівн та Галахвастових столітньої давнини.
 
Україна на переломі

Був такий знаменитий дослідник історії Арнольд Тойнбі, який вивчав генезу цивілізацій. Для учасників цього форуму раджу почитати хоча би його скорочену версію від Сомервелла під назвою "Дослідження історії". Там автор детально викладає причини розквіту чи занепаду народів, цивілізацій. Дуже цікаві його розділи "Виклик і відгук", "Лихо добра навчить", "Стимул ударів", "Стимул тиску", "Стимул гноблення", під які і підпадає сучасне становище України. Звідти ви дізнаєтеся, що при нормальних умовах, коли наше постколоніальне бидло зрозуміє свою нікчемність і почне виправляти своє відстале становище, не буде соромитися і признавати свої болячки для їх виправлення, то Україну чекає величезний підйом. Але, якщо той колоніальний тиск і гноблення пройшли критичну межу неповернення, коли пацієнт навіть не розуміє цінність рідної по генам і землі, на якій він живе, мови, то Україну чекає зникнення з історичної мапи, як колись Беотії чи інших зниклих народів. Єдине, чим може радуватися цей постколоніальний мутант - по дослідженнях вчених на замовлення ООН українці зникнуть пізніше на пару столітть за оте "прілагательною" під чудернацькою назвою "русскіє".
Викладаючи ці думки, я хотів би, щоб форумчани подумали на цю тему. Але попереджаю, що тут варто більше думати ніж строчити своїм пультом. Успіхів вам в цьому.
 
Утвердившийся в России Коммунизм Тойнби рассматривал как
"спробу примирити незнищенне чуття російської долі з неминучою потребою рахуватися із технологічними перемогами західного суспільства".
Ще про москалів від Тойнбі:
- "Хибна переконаність росіян в унікальності російської долі поступала в вірі, що мантія Константинополя, Другого Риму, впала на плечі Росії".
- "Незгасимий конфлікт мціж Московією та Заходом з приводу належності українського та білоруського народів тривав аж до кінця 2-ї світової війни, коли всупереч їм останні грекокатолики опинилися під російським ярмом"

Бредятина какая-то
Це він, мабуть, про "Теорію відносності" Ейнштейна. А таблицю множення вже осилив? По цій темі можна визначити рівень інтелекту форумчан на сайті та й взагалі потенціал українців, які, на жаль, в більшості своїй при мізерності знань відносно свого місця в цій цивілізації на рівні москалів мають себе за "я все знаю" і не відповідно вказаному "перегинають свою кирпу". Та навіть останнє навряд чи всі зрозуміють.



В світі аналізу Тойнбі проявляються два цивілізаційних невдахи, в яких бажання виявилися неспідставні їх скудненьким можливостям. Йдеться про московитів та арабів. Якщо останні хоч чимось з минулого могли пишатися, то перші крім унаслідування від монголів спадщини відсталих та слабеньких народів на території 1/6 суші нічим більше не здатні похвалитися. Навіть перемоловши в своєму нутрі культури більш розвинених народів на захід від суто Московії, яких вони своєю експанісією захопили на деякий час, вони своїм невіглаством не зуміли цю кількість перетворити в якість. Вони і вцьому плані є порідненими з монголами, яким панування над більш цивілізованим Китаєм не дало ніяких здобутків, але Китай загальмувало в розвитку. А ось гонор залишився в цих цивілізаційних невдах на досить високому рівні, тому москалі та араби й є найбільшими порушниками спокою в світовій спільноті, вони своїм терором та мілітаризмом пробують ще тримати погляд людства на них. Та чи варто таке "бикування" достойного майбутнього?



Та повернемося до України. Її трагедія в тому, що Бог нашим предкам дав по природним умовам прекрасну землю, але для противаги, щоб це не було повною дурикою, розмістив її в найстрашнішому місці на Землі по пролитій кров іза останні тисячу років. Обумовлено це місце Євразійським степом, який був вотчиною азійських кочівників, а потім ця земля стала постійною зоною тертя між європейцями та Ордою. Для доказів про це згадаймо хоча би битви на Калці, біля Орші, при Синіх водах, Конотопську, Полтавську, часів обох світових воєн... Заслуга нашого народу в тому, що він попри ці постіні войни на цій території весь час прагнув економічно освоїти ці землі. На тому ж Донбасі в часи Кальміуської паланки разом з обороною того краю від татар наші предки розвивали сільське господарство та видобували сіль. Якась неумолима тяга була в наших предків до цієї по суті нічийної землі в час затухання володарювання на ній кочівників.
Більше не знайшлося іншого народу, який би претендував на економічне освоєння цих земель. А ось претендентів на отримання зиску від від освоєних нашими людьми територів було повно - татари, поляки, турки, москалі... Такими шакалами Україна була оточена завжди, вона була періодично ними обезсилена, але все ж оговтувалася і знову бралася за свого плуга, тримаючи при боці шаблю.
 
Останнє редагування:
это вы о ночном голосовании глобальных покращень?
Ні, я про твоє невігластво, якщо ти долю свого народу перетворюєш в сарказм. Від подібного потрібно плакати, а не сміятися. Чи ти з дітьми вже зібрав валізи й будеш дьору давати в ролі ковбасного біженця типу сирійців чи пакистанців? Нагадую, що постколоніальні мутанти на родючій землі зуміли по причині свого невігластва набрати боргів по 3000 ам. дол. на людину, включаючи й грудних дітей.
 
Я лише одного не зрозумів з того писання. Я людина військова, зрозумію лише конкретизований наказ або навіть ідею, тому питаю конкретно - москаляк треба перевиховувати чи знищити? Хоча я не думаю, що свиноту можна переконати та виховувати.
 
...Єдине, чим може радуватися цей постколоніальний мутант - по дослідженнях вчених на замовлення ООН українці зникнуть пізніше на пару столітть за оте "прілагательною" під чудернацькою назвою "русскіє"...

:D
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
ругательств типа "невігластво" моя не понимать...
Тому ти й не розумієш, що є повний невіглас.
Ху из "постколоніальні мутанти"?
Подивись на себе в дзеркало і відразу зрозумієш.
И если так будет продолжаться, это будет катастрофой для тех, кто здесь живет и свою судьбу связывает с Украиной.
Ти вже зібрав чемодан? Чи може допомогти тобі?
Я людина військова, зрозумію лише конкретизований наказ або навіть ідею, тому питаю конкретно - москаляк треба перевиховувати чи знищити?
Для середньостатистичного москаля є лиш один метод перевиховання - по пиці, по пиці. В роті, якою я командував більше 40 років назад, був такий Євдокімов. На запитання, звідки така дурь, він відповідав однозначно - "Ми ж тамбовскіє". Подібно їх виховував і їх хан Тохтамиш і їх наступні шефи, Гіреї. Вони періодично спалювали Москву за підлість та підступність.
 
я считаю здесь все прекрасно
З туалету пишеш чи з кухні?
Ось вона постколоніальна Україна, засмічена різними бур'янами з культури "рашен". В мене є товариш в Харкові, мордвин по національності, так він каже, що його сім'я заслуговує на нагороду за те, що в неї хватило духу не переписуватися в "русскіє".
 
Уважаемый Пенсионер, Вы выбрали не тот форум, здесь Вам не удастся "посеять зерноразумности",я понимаю Ваше стремление, но это всё напрасно...
К тому же я считаю , что при виртуальном общении, не возможно донести серьёзность темы, только вербально.
Успехов Вам в не лёгком деле...Слава Украіні!
 
Уважаемый Пенсионер, Вы выбрали не тот форум, здесь Вам не удастся "посеять зерноразумности",я понимаю Ваше стремление, но это всё напрасно...
Невже так запущено в нашому постколоніальному хліву? Невже не зрозуміють? В науці це називається "інертністю культури".
S8XZH6z-7yRMuIENhkNwte1pbmTpFuUFf2bBLgICBx-Sr8xe45.jpg




я обычный ватник...
Засмітили Харків, засмітили.
ну может-заслуженый ватник
Так це ти не залишив Україні навіть посереднього трактора? Так це ти виховав сучасних жлобів, яких в Давній греції називали "ідіотами", а в Великому Римі - плебеями?
что все это построено ненавистным Совком
Що, всьо? Ота Лопань, до якої вже страшно підходити, оті посадки, які засипані дустами, оті Чорнобилі з Донбасами та Кривими рогами, оте занехаяне Дніпро, отих мутантів, які більше 20 цнт з гектара пшениці на чорноземі не можуть виростити? Отих жлобів Кравчуків, Кучм, Ющенків, Януковичів, яких виховав комсомол? Оту постколоніальну бидлоту, яка не знає, що робити з приватизованим чорноземом, коли їх ще прадіди за не билися? Чи може то з Марса прилетіли і розвалили харківські заводи, які побудвали видатні видатні комсомольчики? Логіка ідіота - до 1991 року в нас було все прекрасно, а потім за один рік всю цю "прекрасну" комсомолію якась скажена киця вкусила.
Ви, жлоби-комсомольчики, своїм невіглаством розвалили більшовицьку імперію, а на її місці по своїх лекалах побудували якийсь сурогат-державу, за яку соромно цивілізованому світу в очі дивитися. Дивись на попередній фотографії, шукай там себе за спиною Сахарова і тішся від свого невігластва.
 
Останнє редагування:
конкретнее - то есть использование распиаренного среди
Хлопче, я навіть "Правду" в свій час використовував для критики Горбачова з його "пєрєстойкой" (дивись номер за 24.03.88р), я, безпартійний офіцер, навіть інколи ходив на відкриті партійні збори для висміювання партєйних ідіотів. Отака я пронира-сука. Як мене до цих пір не прибили за це "ватники" з сірої бидломаси?
Ти краще скажи нам, яке майбутнє в України з більшістю, подібною тобі. Давай, хлопче, прогнозуй, не соромся.
 
Невже так запущено в нашому постколоніальному хліву? Невже не зрозуміють? В науці це називається "інертністю культури".
S8XZH6z-7yRMuIENhkNwte1pbmTpFuUFf2bBLgICBx-Sr8xe45.jpg

Ух ты, - свинарник уже и Сахарова присвоил! :D
В диссидентском движении Сахаров олицетворял интернациональное начало и имел в оппонентах Солженицына - националиста.
Так что он к вам - вообще никаким боком. Ни по национальности, ни по убеждениям.
 
Ух ты, - свинарник уже и Сахарова присвоил!
Та це ж він мене присвоїв! Ти, хлопе, краще шукай свого батька, який на фото там аплодує.
В диссидентском движении Сахаров олицетворял интернациональное начало
Я теж представляю інтернаціональне начало цивілізованих народів проти кремлівських гопників. Так що не переживай, я в одному ряду з кримськими татарами, поляками, грузинами, турками, англо-саксами... проти конаючої Орди.



Тойнби, Сахаров - узнаваемые с пол оборота фичи
Та ти ще до кінця Буквара не осилив, а тут Тойнбі йому "узнаваємий". Може нам щось розтолкуєш про його "самогубну роль мілітаризму", яка доведе вашого останнього хана до повного краху?
 
Останнє редагування:
А його Кобзон. Хлопче, що ти забув в цій темі? Тебе цікавить зі мною лобами зіткнутися чи по темі щось бовкнути? Давай краще розкажи, що ти залишиш Україні крім какашок після себе, якщо нічого не маєш сказати про "роль мілітарізму в процесі розвалу імперій". Тут тема про це.
 
Или Вы не только в танках, но и в социологии дока?
Зрозуміло, що так. Зараз пишу дисертацію на тему "посколоніальний український жлоб" з дослідженням елементів його культури. Це тобі похлєще ніж досліджувати "роль поперечних коливань танка на систему стабілізації пострілу".
 
Чур меня... тихо сливаюсь...
Не витримав хлоп. Він мені нагадує одного бухаріка, який випадково попав на зустріч-лекцію з Г. Фордом онуком десь в 1970 році. Бідний йорзався поряд мене довго, тому що було заборонено виходити зали навіть тим, в кого виникла діарея.
 
.он всегда такой был и всегда будет
ХЛопче, таким він після 24 лютого 2014 року ніколи не буде. Забудь про панування понаєхавшіх з півночі гопників Жіліних.
за кого вы голосовали все эти годы все просрали и скоммуниздил
Це ти про мудака Щербицького з його сворою?
ты, любезный определись - ты за советскую власть был или за дерьмократическое общество потреблядства...
Не вживай незнайомих тобі слів типу "любєзний", бо вони тобі не личать. Я опрєдєлілся ще в кінці 50-х років минулого століття, коли відмовився від вступу в вашу москальську гопницьку братію під назвою "комсомол", а подозрєнія свої залиш відносно свого майбутнього в Україні. Нацменом буде жити набагато гірше ніж ти уявляєш, бо ваше бикування вже закінчилося. Берлінська стіна за 25 років пересунулася через київський Майдан на Донбас і попре далі всупереч пуканням вашого хана Пукіна. Цей пітєрський гопник до своєї смерті не зрозуміє, що "Градами" ідею не зупиниш, бо його в примітивному совковому ВУЗі так і не навчили теорії імперій і чому ці феодальні утворення розпадаються по причині своєї сурогатності і невідповідності нинішнього часу. Так що, як казав Абрам Льові, починай "колєбаться" вже ти. А для цього ще вивчи послання пророка Ієремії іудеям в Вавілонському полоні, там він казав дуже слушні речі відносно поведінки нацменшин серед корінних народів.
Надобраніч, пане з імперським мозолем в голові. Хай тобі присниться Путін з ціною на нафту в 15 дол за барель. Тільки не дуже потій при такому сні.
 
Утвердившийся в России Коммунизм Тойнби рассматривал как «контрудар», отбивающий назад то, что Запад навязал России в XVIII веке. Здесь - общая точка с идеологиями «евразийства», «сменовеховства» и национал-большевизма. Экспансия коммунистических идей явилась, по Тойнби, лишь одним из неизбежных ответов на противоречие «между западной цивилизацией как агрессором и другими цивилизациями как жертвами». Свидетель гибели викторианской Англии, двух мировых войн и распада колониальной системы, Тойнби утверждал, что «на вершине своего могущества Запад сталкивается с незападными странами, у которых достаточно стремления, воли и ресурсов, чтобы придать миру незападный облик». Тойнби предсказывал, что в 21 в. определяющим историю Вызовом станут выдвинувшая собственные идеалы россия (страна-террорист) (которую Запад не жаждет принять в свои объятия), исламский мир и Китай.

и шо интересно, ни слово про древнюю Украину



Вранье. Украинский и белоруский культурно-исторический тип Тойнби абсолютно четко различал с российским. И считал их своеобразным "связующим звеном" между западной и православной христианской цивилизациями. И здесь мы наблюдаем очевидный прогресс в понимании восточноевропейского "мира". Ибо еще Шпенглер рассматривал российскую культурную общность, понимая под ней и украинскую и беларускую компоненту. Он их вообще не разделял. А Тойнби четко различает. Более того, сейчас в научных кругах (я уверен) начнет развиваться и доминировать (со временем) понимание того, шо само деление христианской цивилизации на западную и православную ошибочно. Скорее можно говорить о единой христианской цивилизации с подтипами (западного (римского) и восточного (византийского) образца. Что касается России, то здесь мы сталкиваемся со своеобразной гибридной, христианско-азиатской цивилизацией. Такой себе постордынский синдром в христианском теле. :D
Украина же и Беларусь - это классические христианские цивилизации византийского подтипа.
 
Я лише одного не зрозумів з того писання. Я людина військова, зрозумію лише конкретизований наказ або навіть ідею, тому питаю конкретно - москаляк треба перевиховувати чи знищити? Хоча я не думаю, що свиноту можна переконати та виховувати.
Нужно просто размежеваться. Новый Занавес - и все дела. Нафига лить кровь? ПВО, минные поля и полоса нового Дикого поля (км так на 20-25 в ширину). А там время и история покажет. Уж коль не можем договориться.
П. С. Ну и ракетные комплексы в укромных местах. Как тихое напоминание. А убивать не надо. Жизнь кацапов ценна для этого мира, как и любая другая.
 
Назад
Зверху Знизу