Ну як вам, сподобався новий випуск Дудя? А скандальний спешл Поперечного? А кліп Монєточкі?

Статус: Offline
Реєстрація: 26.04.2019
Повідом.: 16819
Ну як вам, сподобався новий випуск Дудя? А скандальний спешл Поперечного? А кліп Монєточкі?

Бай ван, гет ван фрі, як т кажуть!



Ми не знущаємось, все нормально, прости ми знаємо, що ви дивитесь та слухаєте. Ця новина не про те, що ви споживаєте гівно і не бачите різниці між Філіпом Кіркоровим та Бедкомідіаном. Бо, сподіваємось, що бачите

Новина в тому, що навіть вибіркове споживання російського контенту може сформувати у вас думку, що Росія це щось прикольне, веселе і цікаве. Пам’ятайте, що чим більше уваги ви надаєте глянцевій Росії, тим болючішим буде удар від Росії реальної.
 
Вроде, и слова понятные по одиночке
А вместе какая-то фигня.:незнаю:
Хз, о чем тема.
Понял, Шо кацапы- пидары. Так это аксиома.
 
Честно говоря, полный бред, хоть я и ярых проукраинских взглядов. Дудь и Поперечный максимально антикремлевские, насколько это у них еще возможно. И делают очень и очень качественный контент.
 
Честно сказать, не особо вижу разницу между дудем или хуйлом. Любой из них враг.
 
Бай ван, гет ван фрі, як т кажуть!



Ми не знущаємось, все нормально, прости ми знаємо, що ви дивитесь та слухаєте. Ця новина не про те, що ви споживаєте гівно і не бачите різниці між Філіпом Кіркоровим та Бедкомідіаном. Бо, сподіваємось, що бачите��

Новина в тому, що навіть вибіркове споживання російського контенту може сформувати у вас думку, що Росія це щось прикольне, веселе і цікаве. Пам’ятайте, що чим більше уваги ви надаєте глянцевій Росії, тим болючішим буде удар від Росії реальної.


Коли я бачу як хлопців пакують у Росії, та як пакували та пакують досі на промотурах Поросенко в Україні, я дійсно не бачу різниці.
 
Новина в тому, що навіть вибіркове споживання російського контенту може сформувати у вас думку...

Когда не можешь создать качественный, конкурентный контент, то просто назови все говном.
Вброс признания в собственном бессилии.
 
Назад
Зверху Знизу