Рішення морського трибуналу

Статус: Offline
Реєстрація: 13.09.2014
Повідом.: 49187
Рішення морського трибуналу

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Міжнародний трибунал з морського права в Гамбурзі ухвалив рішення щодо справи 24 українських моряків і трьох кораблів на користь України. Таким чином, Росія повинна звільнити полонених та повернути судна – передає Укрінформ.

Відповідне рішення оголосив президент Трибуналу, суддя Пак Чжин Хьон.

«Морський трибунал постановив вжити наступних заходів: РФ має невідкладно звільнити українські військові судна – «Бердянськ», «Нікополь» і «Яни Капу» та повернути їх під юрисдикцію України. Невідкладно звільнити 24 моряків і дозволити їм повернутися в Україну», – заявив президент Трибуналу.

Також зазначено, що обидві сторони повинні утриматися від будь-яких кроків, які можуть призвести до ескалації.

За всі рішення голосували 19 суддів, проти був один – суддя Колодкін.

Разом з тим, трибунал не вважає необхідним вимагати від РФ припинити кримінальне переслідування та утримуватись від відкриття нових справ проти моряків, про що Україна просила у позові.

Думаю, кацапи відморозяться.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Разом з тим, трибунал не вважає необхідним вимагати від РФ припинити кримінальне переслідування та утримуватись від відкриття нових справ проти моряків, про що Україна просила у позові.

Думаю, кацапи відморозяться.

А Порошенко не хочет моряков на себя обменять?
 
думаю, судна вернут, а для людей придумают какие-нить уточнения и не вернут.
 
Думаю, кацапи відморозяться.
можно не сомневаться, но процедуру надо соблюсти, для оценки правления Порошенко, а то кто то его уже на нары определяет. Ну и для того, что бы лишний раз показать, что рашка-говно.
 
Кацапы отморозятся,как всегда.
 
Им похуй, у них своя юрисдикция.
Темболее за несоблюдение международного права им нету никаких наказаний, так... мелочные санкции)
Для начала нужно научится жесткие наказания вводить, а потом принимать эти все суды и т.д
До пизды.
Пусть парализуют бпнковскую систему полностью, завтра моряки будут дома.
 
Так точно. Они уж положили хуй на решение трибунала, заявив, что решение подобных вопросов это не его юрисдикция.

Не совсем так
То кацы прогавкали громко
А на самом деле всегда тихо и без шума решения кацы выполняли..
 
в смысле? по весу?

PS да, я глупость сказал ... но и ты тоже ... )

Надо Петю к катеру привязать и отправить в повторный поход. По тому же маршруту. Будет ближе к тем морякам, за которых так сильно переживает
 
Бенин презик отреагировал
Виконання РФ наказу Міжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною. Таким чином Росія може зробити крок до розблокування переговорів і вирішення створених нею проблем у цивілізований спосіб. Побачимо, який шлях оберуть у Кремлі. Але ми дуже чекаємо наших хлопців удома!


Кому что, а клоуну абы с хуйлом договориться. Ищет себе собеседника под стать.
И никиму ни слова одобрения, ни дипломатам, ни трибуналу.
Оно само все получилось же.
 
Не хотели украинцы в НАТО до 14-го года, теперь расплачиваются за собственную глупость жизнями своих солдат.
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



Разом з тим, трибунал не вважає необхідним вимагати від РФ припинити кримінальне переслідування та утримуватись від відкриття нових справ проти моряків, про що Україна просила у позові.

Думаю, кацапи відморозяться.

рашпели забьют хуй
тем самым показав миру что любым договором или решением они подтирают жопу
и опять же тем самым загоняя себя на уровень Сомали
 
Назад
Зверху Знизу