Кабмін посилює контроль над зарплатами "в конвертах"

Статус: Offline
Реєстрація: 07.07.2008
Повідом.: 37281
Кабмін посилює контроль над зарплатами "в конвертах"

" Кабінет міністрів України взявся за роботодавців, які платять своїм співробітникам неофіційну зарплату.
Розпорядження уряду Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів і відносин у сфері зайнятості населення від 2 березня 2010 розміщено сьогодні, 13 березня, на сайті Верховної Ради України.

Згідно з цим документом, особливо пильній увазі будуть піддаватися суб'єкти господарювання, які мають значні валові доходи, але офіційно виплачують заробітну плату менше мінімальної або на її рівні.

Уряд також зобов'язав відповідні міністерства і відомства щоквартально забезпечувати збір і аналіз інформації про фактичні витрати на оплату праці і використовувати ці дані при формуванні планів проведення перевірок суб'єктів господарювання.

Даним розпорядженням уряду також передбачено проведення щомісячного моніторингу відповідними відомствами розміру заробітної плати, заявленого в оголошенні про прийняття на роботу, і фактичного розміру заробітної плати з використанням інформації органів державної статистики про фактичний обсяг доходів, зокрема заробітної плати, отриманої з інших джерел.

Програма боротьби з тіньовими зарплатами передбачає також моніторинг середньооблікової чисельності працівників, зокрема тих, які виконують роботи за договорами цивільно-правового характеру і за яких сплачуються податки і збори (обов'язкові платежі).
У розпорядженні йдеться про створення регіональних, районних і міських робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
У той же час уряд має намір вивчити питання щодо недопущення взяття органами Державної податкової служби на облік рахунків платників податків, місцезнаходження яких не встановлено.
У документі наголошується, що уряд має намір проводити інформаційно-роз'яснювальну кампанію серед населення, зокрема, шляхом розміщення соціальної реклами.
Нагадаємо, члени нового уряду оприлюднили дані про свої доходи."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

А на замечания Ферокса начхать.;) Не демонстративно , просто такая статья попалась..
 
Читай: увеличивается налоговый пресс на средний бизнес.
 
Ну, моя реакция ... неоднозначна..С одной стороны, а с другой - пенсия ...мизерная .
 
Есть минимальная зарплата, которая законодательно установлена. Есть приказ о переводе работников на 2-хчасовой рабочий день. Какие проблемы? Или Тимошенко все эти годы не знала, что так работают большинство частных фирм?
 
Пенсия и останется мизерная. Это выкачка денег, причём не ради пенсии.
 
Пенсия и останется мизерная. Это выкачка денег, причём не ради пенсии.

И многие у нас до пенсии доживают? Насколько я знаю, пенсия считается за пять лет последних работы перед пенсией. Или где-то так. А у нас все стараются государство обмануть. И лучше счас з/п показывать маленькую, а получать в конвертах. ИМХО.
 
Якщо від 2 березня, то це ще від старого уряду. Як новий на це подивиться, ще невідомо.
 
Читай: увеличивается налоговый пресс на средний бизнес.

Да Тимошенко в последних судорогах пыталась. Кстати 2е марта вообще интересный день. В этот день кабмин много разной хуйни понапринимал, думаю журналюги еще не все и раскопали. Наверно у Юли приступ был.
 
Да Тимошенко в последних судорогах пыталась. Кстати 2е марта вообще интересный день. В этот день кабмин много разной хуйни понапринимал, думаю журналюги еще не все и раскопали. Наверно у Юли приступ был.

Но вот мне почему-то кажется, что новое правительство вполне "за", и никто ничего отменять не станет.
 
" Кабінет міністрів України взявся за роботодавців, які платять своїм співробітникам неофіційну зарплату.
Розпорядження уряду Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів і відносин у сфері зайнятості населення від 2 березня 2010 розміщено сьогодні, 13 березня, на сайті Верховної Ради України.
и что, есть такие, кто верит, что действительно будут какие-то реальные меры принимать по выводу серых зарплат на белый свет? :D
 
Бесполезно. ИМХО. Надо налоги уменьшать и т.д.
В Москве проще поступили: здесь есть минимальный размер заработной платы, ниже которой у работодателя начинаются неприятности. На сегодня - чуть больше 300 долларов.
 
И многие у нас до пенсии доживают? Насколько я знаю, пенсия считается за пять лет последних работы перед пенсией. Или где-то так. А у нас все стараются государство обмануть. И лучше счас з/п показывать маленькую, а получать в конвертах. ИМХО.

Не настолько ты знаешь, как начисляется пенсия. Можно даже сказать, что совсем не знаешь..:D:D
 
Ну, моя реакция ... неоднозначна..С одной стороны, а с другой - пенсия ...мизерная .

Тоже вопрос интересный.Мужчины с 60лет,женщины-с 55лет идут на пенсию(на Украине).Хотят пенсионный возраст увеличить:мужчин с 65лет и женщин -с 60лет.Средняя продолжительность жизни мужчин-59лет на Украине и в России.Для кого тогда мужики будут отчислять в пенсионный фонд? Для тебя,Вегерас,чахлык Невмерущий!:yahoo::іржач:
 
имхо, серые зарплаты - один из основных источников бед развития украины.
 
Якщо від 2 березня, то це ще від старого уряду. Як новий на це подивиться, ще невідомо.

Скажу честно, я не обратил внимание на эту дату, но статья вроде бы сегодняшняя.. Тогда это еще интереснее.;)
 
Назад
Зверху Знизу