Все звёздочки менять?

Статус: Offline
Реєстрація: 31.08.2008
Повідом.: 6409
Все звёздочки менять?

Цепок (новый, девятириковый Шимано) проскакивает под нагрузкой на первых пяти маленьких звёздах. На четырёх больших не проскакивает. Шо посоветуете?

И вопрос вдогонку, как раскрутить эту байду?
 

Вкладення

  • 20210122_015733.jpg
    20210122_015733.jpg
    108.4 КБ · Перегляди: 162
Убрать одно-два звена с цепи.
 
Реальний знос видно на 3, 4 та 5 з максимумом на 4, що абсолютно стандартно. 1 взагалі нульцева.
Але все ж знос є та проскакувати може. Але може й на передній проскакувати. Тим паче, якщо проскакує й на 1, яка нульцева. Або з-за зносу, або таки з-за недостатнього натягу ланцюга.

Ти вкорочував новий ланцюг взагалі?
З ланцюгом спереду на великій та позаду на середній лапа перемикача повинна бути або вертикальною, або трохи вперед стирчати.


Знімається касета відкручуванням отієї гайки з багатьма внутрішніми шліцами.


пс - я б відклав цю касету зараз та купив нову, і передні зірки нові, якщо треба - тобто замінив всю трансмісію, - й катав би 3 ланцюги. А цю потім докатував би на зношених ланцюгах чи взимку. Касета вже відчутно зношена та новий ланцюг на ній буде пришвидчено зношуватись. Це якщо ти дофіга катаєш. Якщо ні - міняй ланцюг та катай.
 
Реальний знос видно на 3, 4 та 5 з максимумом на 4, що абсолютно стандартно. 1 взагалі нульцева.
Але все ж знос є та проскакувати може. Але може й на передній проскакувати. Тим паче, якщо проскакує й на 1, яка нульцева. Або з-за зносу, або таки з-за недостатнього натягу ланцюга.

Ти вкорочував новий ланцюг взагалі?
З ланцюгом спереду на великій та позаду на середній лапа перемикача повинна бути або вертикальною, або трохи вперед стирчати.


Знімається касета відкручуванням отієї гайки з багатьма внутрішніми шліцами.


пс - я б відклав цю касету зараз та купив нову, і передні зірки нові, якщо треба - тобто замінив всю трансмісію, - й катав би 3 ланцюги. А цю потім докатував би на зношених ланцюгах чи взимку. Касета вже відчутно зношена та новий ланцюг на ній буде пришвидчено зношуватись. Це якщо ти дофіга катаєш. Якщо ні - міняй ланцюг та катай.

с какой стороны считать? Первая - это большая, или маленькая?

Я чувствую что проскакивает именно сзади.

Новый цепок не укорачивал. Он длинноват. Если поставить спереди и сзади маленькую звезду, то натяжитель в положении 10 часов по циферблату, то есть цепок чуть провисает. Попробую укоротить.

А звёздочки продаются россыпью, или комплектом?

Езжу на велосипеде немного. Брал б/у, видимо звёзды и были несвежие. Плюс у меня на нём электромотор. Просто хочу сделать чтобы работало...
 
пфф, якщо не вкорочував, то стопудово він задовгий. дуууже задовгий.

Рахуються зірки я хз як, напевно як і передачі. АЛЕ я рахую від малих завжди. Тобто рахуючи з самої малої зірки 4 зношена максимально, 3 та 5 поряд з нею теж сильно - абсолютно стандартна ситуація.

Зкидати ланцюг на найменша/наменша неінформативно бо ця передача не використовується з-за великого перекосу. Як і велика попереду та велика позаду.
Велика попереду - малі позаду до середини, бо вони навпроти великої.
Мала попереду - великі позаду до середини.
Середня попереду - середні позаду, мінус 2 зверху та 2 знизу.

Постав перемикачі на велику попереду та середню позаду. Заправ ланцюг на ці зірки, щоб кінці вниз висіли. Натягни так, щоб лапа на 6 годин стала - отак і вкороти.
 
пфф, якщо не вкорочував, то стопудово він задовгий. дуууже задовгий.

Рахуються зірки я хз як, напевно як і передачі. АЛЕ я рахую від малих завжди. Тобто рахуючи з самої малої зірки 4 зношена максимально, 3 та 5 поряд з нею теж сильно - абсолютно стандартна ситуація.

Зкидати ланцюг на найменша/наменша неінформативно бо ця передача не використовується з-за великого перекосу. Як і велика попереду та велика позаду.
Велика попереду - малі позаду до середини, бо вони навпроти великої.
Мала попереду - великі позаду до середини.
Середня попереду - середні позаду, мінус 2 зверху та 2 знизу.

Постав перемикачі на велику попереду та середню позаду. Заправ ланцюг на ці зірки, щоб кінці вниз висіли. Натягни так, щоб лапа на 6 годин стала - отак і вкороти.

Спасибо за инфу! Буду пробовать.

А нафиг их сделали так много если они не используются? Кому нужны эти понты? Я вот помню в детстве было 5-6 звёзд сзади, и хватало. И цепок гораздо шире и толще чем девятириковый. Так я весь Харьков мог по кругу объехать на покатушке. И не разу я не менял трещетку/звёзды из-за износа. И цепи не припомню шоб изнашивались.

А тут налепили дорогих понтов, которые оказывается еще и не нужны никому....
 
может переключатель задний очковый?
ну самый простой который не выдерживает твоей нагрузки
 

я его блин еле заклепал, а теперь еще колупаться укорачивать. Съёмник за 30 гривен погнулся еще когда я пытался снять старую цепь. В итоге снял по-старинке, подставил пенёчек, подложил гаечку М6 и керном расклепал молоточком. И также новую заклепал. А теперь еще гемор это всё переделывать....
 
щас чуть по-другому выглядит, щас батарейка и контроллер стоят без скотча, на консольном багажничке....
 
я на нём выезжаю три с половиной раза в год. Просто хотелось привести в порядок. То походу прошлый хозяин выкатал звёздочки. Я его брал б/у-шным лет 5 назад...
 
Помню помню чёрную изоленту :браво::підстолом:
 
Купи нормальну вижимку бо молотком це робити для багатошвидкісного ланцюга це провал однозначно. Навіть не нормальну, а просто не повний катях. В мене срібляста з алі за бакси три - чудово працює.

І замок постав на ланцюг.

Пох скільки разів виїзджаєш, але вижимка та замок, як на мене, мастхев та не обговорюється.
 
Помню помню чёрную изоленту :браво::підстолом:

щас так выглядит. На багажнике белый пакет - это моё барахло. Батарейка синяя.

Фото за апрель 2020. Тогда еще старый цепок стоял, а он короче чем новый.
 

Вкладення

  • photo_2020-04-29_11-52-53.jpg
    photo_2020-04-29_11-52-53.jpg
    148.2 КБ · Перегляди: 158
Купи нормальну вижимку бо молотком це робити для багатошвидкісного ланцюга це провал однозначно. Навіть не нормальну, а просто не повний катях. В мене срібляста з алі за бакси три - чудово працює.

І замок постав на ланцюг.

Пох скільки разів виїзджаєш, але вижимка та замок, як на мене, мастхев та не обговорюється.

про выжимку понял. А замок зачем? Один раз заклепать и хай так, не?
 
На багажнике белый пакет - это моё барахло. Батарейка синяя.
А зачем тебе эл.вел? Мало того что он весит как танк, батареи с изолентой портят весь фен-шуй, так ещё превращается из спортивного снаряда в хуй знает что.
ИМХО, если велосипед используется не как средство передвижения/замена другому транспорту, а для покатушек - эл.велосипед сродни такому извращению:

a42f1a7c16eba01744b09f5a54659191.jpg
 
Назад
Зверху Знизу