Добрий вечор

Статус: Offline
Реєстрація: 04.02.2010
Повідом.: 86
Добрий вечор

Я попрохала у внучка якись дівіді бо моя сусідка розповідала що дуже файна річ - ставиш собі якесь кіно і воно йде без усілякої реклами. Але мені внучок превіз цей дурний цілірон та показав браухзер. Він в мене простояв аж з листопаду але узимку меня дуже скучно і він меня показав як тут друкувати. Він наказв бути обережною з мордиравтарами та не хлудіть. Що таке хлудіть? Ось пока сніг та нічого робить хочу подрукувати. Мій внучок казав що тут багато людей. Це так чи ні?
 
Клончик хулиганит.
 
Який такий кулончик? А про що ви завжди тут балакаєте?
 
Якися в тебе им'я кацапське

:D

Який такий кулончик? А про що ви завжди тут балакаєте?

про курей и гусей. ААА и козлив. Ми тут всІ фермери и розводимо худобу.

Давайте з вами про худобу побалакаем. Є у вас корова вдома або козел?
 
Який такий кулончик? А про що ви завжди тут балакаєте?

Не знаю кто про что, а я во всех темах о любви своей неземной к Буницыну:love:

Давайте з вами про худобу побалакаем. Є у вас корова вдома або козел?

АААААААААААААААА! Аква!!!!!:іржач:
 
:D



про курей и гусей. ААА и козлив. Ми тут всІ фермери и розводимо худобу.

Давайте з вами про худобу побалакаем. Є у вас корова вдома або козел?

Ні, моя корова у місто уїхала ще торік. А старий козел слава тобі господі вже вмер. В мене худоби немає. Внучок мені гроші привозить та пенсія в мене гарна. А в тебе, дочка?

Не знаю кто про что, а я во всех темах о любви своей неземной к Буницыну:love:

Очь баць.. він жеж кацап!
 
Ну хоть какой то креатифф!
Это Бунин клон!? Он никогда на говнотемы так быстро и позитиффно не реагировал!!! А, Буня, колись!!!

Блин, полез следующую говнотему читать, а там Муня уже о креативе намекнула.!
Муня, сёдня не только креативизм рулит, но и непонятная подсознательная солидарность.
 
Ні, моя корова у місто уїхала ще торік. А старий козел слава тобі господі вже вмер. В мене худоби немає. Внучок мені гроші привозить та пенсія в мене гарна. А в тебе, дочка?



Очь баць.. він жеж кацап!

а я спеціалізуюсь на вирожуванні козлів. Мені подобаються ці тварюки. От хочу вивести таку породу козлів, яка буде не мало бекати, мало жерти, але щоб доїлася. Ну щоб доїти можно було. ЙОго.
 
Бабуся, а твій дід знає чим ти вночі займаєшся ?
Іди краще спати, бо тебе тут поганому навчать :)
 
Назад
Зверху Знизу