Яка сумна новина..

  • Автор теми Arkktur
  • Дата створення

Arkktur

A
Яка сумна новина..

Ох..
У мексиканському місті-курорті Канкун натовп спробував лінчувати росіянина, повідомляють мексиканські ЗМІ.
За повідомленнями, мексиканці напали на Олексія Макєєва через те, що він неодноразово ображав місцевих жителів, записував це на відео, а потім викладав в інтернет.
У мексиканських ЗМІ Макєєва охрестили "російським нацистом".
У російському посольстві підтвердили агенції "ТАСС" інформацію про бійку.
"У мексиканському МЗС мені підтвердили інформацію про те, що він побитий. Його життю нічого не загрожує", - цитує ТАСС завідувача консульським відділом посольства Росії в Мексиці Дмитра Болбота.
Згідно з повідомленнями ЗМІ, в нападі брали участь десятки людей.
За даними мексиканської газети Excelsior, під час конфлікту один з місцевих жителів дістав ножове поранення. Його доставили у лікарню у важкому стані.
Через кілька годин після повідомлення про бійку в місцевих ЗМІ з'явився запис можливого нападу на росіянина.
На відео натовп, озброєний палицями, ломом і сокирами, намагається увірватися в будинок, де, як видно, перебував Макєєв. На записі також з'являється фігура закривавленої людини, яка намагається захиститися від нападників.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Аффтар баянист. пиши как кутин сдохнет.
 
"Расиянин" и "человек" - ничего не попутала?

да ты фашист мил человек , Макаревич тоже россиянин , ты не путай политику пуйла с русскими , ты тоже часть "русского мира ", только не того что нам на танке привезли , а по рождению ...разговариваешь то на русском ?
 
Вата вату катает.
 
Могу на украинском или на инглише писать, но ты ж не проссышь никуя.

а думать все время можешь на украинском ? только честно ? чем тебе русский не нравится ? тем , что какой то ***** забрал Крым ? Ты думаешь в России все в восторге от путина ? им тоже надо переходить на мову ?
 
мне русские не враги и украинцы , а вот путин и порох враг ....делай выводы кто тебе действительно враг ! а этот русский явно фашист такой же как ты Skyggedans!
 
Вата вату катает.
 
а думать все время можешь на украинском ? только честно ?
Я ж кажется и не отрицаю, что русский мой родной язык. Но это не означает, что я рад данному факту.

чем тебе русский не нравится ?
О, ну если касаться языка как такового, то это дискуссия не на один час. Это ж и не язык по сути. Корявый гибрид из заимствований, ни больше, ни меньше.
 
Назад
Зверху Знизу