Посоветуйте какую паяльную станцию взять)

Нет, не круче.
А какие же ещё
 
1 - індукціонки бувають різні. Квік - китайський треш аля лакей.
2 - туди-сюди при нагріві з нуля пох абсолютно. Головне питання у підтриманні робочої температури. І з трушними індукційними на ефекті точки кюрі тут нічого не зрівняється.



Бля, які жала купити для лакей? Не часто її користую, але інколи треба. Купував квік та аоуио( чи як там) у козлодромі та радіомазі - хуйня хуйнею без перебільшення. Трохи краще відвертого китаю. Навіть хз тепер, ну це ж неможливо після нормальних рідних жал на індукційці цим дрочем паяти.
 
Останнє редагування:
Всем добрый день. Что можете посоветовать для бюджета 2000 грн. для дома?
 
Что нибудь на картриджах T12 .Типа ->
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Паяльные станции

Я брал WEP 872+ за 2500 грн. просто супер. Паяльник 75 ВТ. на РадіоТехПайка
 

Вкладення

  • wep872D+_2.jpg
    wep872D+_2.jpg
    91.2 КБ · Перегляди: 408
Хочу заняться ремонтов айфонов говорят нужна хорошая станция типа ерса пейс или пи*дят ну и подогреватель само сабой с программатором нанд флеш сейчас или может что сделать самому .

Что купить и где:confused:
 
Займайся, потім сам розберешся що тобі треба.
 
Я брал WEP 872+ за 2500 грн. просто супер. Паяльник 75 ВТ. на РадіоТехПайка

Звичайна бюджетна станція рівня лакей. Нічого особливого. Для більшості достатньо.

Але я після трушної кюрівської індукціонки вже не можу паяти таким. Лакей не викинув лише тому, що фен з неї використовую. Треба купити окремий фен та таки позбутись її.
 
А для ремонта айфонов нужно паять?

По теме, можно задешево собрать из кита на али Хакко т12...
 
Займайся, потім сам розберешся що тобі треба.

Да это понятно в сервисе не работаю, это как хобби и много денег нет на дорогое оборудование типа хакко квик надо что самодельное недорогое
 
А для ремонта айфонов нужно паять?

По теме, можно задешево собрать из кита на али Хакко т12...

Сейчас жала не очень хорошего качества много подделок а в ролике мастер рассказывает про свою паялку на жалах jbc с210, наверно буду собирать такую.
 
Да фен взагалі пох який. Його потужність до сраки бо достатня в будь-якого, повітряний струм теж в будь-якому регулюється. Я буду китайський брати.
А от паялка нормальна потрібна адже в невдалих й потужність мала, й підтримка температури какахова, й бреше температура. Індукційні квіки брати сенсу немає.
 
Тоже думаю что взять, но в ютубе мастера очень хвалят Хакко-810, квик 861dw и на худой конец квик 857dw.
Если у вас рука набита, АбсолютнО по барабану какая у вас станция.

В прошлом году пробовал эрсу, хакко, всякие вставлялки свежепоявившиеся, если глаз намётан, и станция в принципе способна к тому что вы от неё хотите, то разницы не будет.

Точней ещё в этом, после нового года.
 
В прошлом году пробовал эрсу, хакко, всякие вставлялки свежепоявившиеся, если глаз намётан, и станция в принципе способна к тому что вы от неё хотите, то разницы не будет.

Если не секрет, на чем остановились?
 
Оставил люкей852+фан, у меня к нему уже полный ЗИП на пару лет вперёд, три паяльника в базе стоят, менять жала это идиотизм, берите дополнительные паяльники :)
Как на что его настраивать известно, смысла менять нет.
Если бы не было, хакко обычный взял бы, чуть он получше чувствуется.
 
Назад
Зверху Знизу