...

Статус: Offline
Реєстрація: 10.01.2009
Повідом.: 125
...
 
Останнє редагування:
“Донецькі діти – це майбутнє України“, – зазначив Янукович під час процедури.

Ну да

7374453_de95884f.jpg


7374452_bbf2b309.jpg
 
лучше бы он глотку себе перерезал



крім того, президент побував на відкритті громадського туалету в центральній частині Донецька. Віктор Янукович виголосив невелику промову про необхідність встановлення вбиралень у великих містах, і урочисто першим справив малу нужду в пісуар. ну вот этим пусть бы занимался и дальше
 
Акушер Янукович... :)
Это что-то новенькое...
 
Да статья юморная какая-то. Я сам не въехал сначала, но как про туалет и открытие магазина прочитал... Или это правда? Не, от Фёдарыча такие перлы - это норма, просто не думаю, что новостной ресурс так бы это преподносил
 
Теперь у ребенка проклятье на всю жизнь.
 
:Dшо попало.нехватает еще что напился пуповинной крови а меникен на него упал....
 
Ну а про писуар нахера? Или фоты есть?
 
Хорошо что центр репродукции человека не открывали.
 
“Це така велика честь для нас, – коментує подію породілля Ольга, – Сам президент дав дорогу у світ моєму хлопчику. Я його тепер Віктором назву, на честь Віктора Федоровича, і на згадку про такий славний початок життя.”
:рл:
 
Як стверджують місцеві журналісти, робочий візит президента до Донецька не обійшовся і без конфузів. Так, під час відкриття нового магазину одягу, Віктор Янукович випадково поздоровався з манекеном.

UaReview
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
я на барабашовке видел . как дебил с манекеном обнимался
 
Надо ещё, чтобы он Генделык открыл - выпил первые 250 грамм шмурдяка и обрыгал столик )))
 
Віктор Янукович виголосив невелику промову про необхідність встановлення вбиралень у великих містах, і урочисто першим справив малу нужду в пісуар.
это как?! под фанфары? а я считал что он исключительно на золото может... :-)
 
Назад
Зверху Знизу