• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Підтримайте мою мрію

ссылка идет на краткое описание сказки, я спрашиваю полностью саму сказку читали?
Для того чтобы понять, стоит ли съедать поданное блюдо полностью, зачастую бывает достаточно всего лишь снять с него пробу...
:D критикувати непрочитану книжку - це в дусі хф
Вам могу ответить теми же словами, которыми ответила lucky))). :D
 
Для того чтобы понять, стоит ли съедать поданное блюдо полностью, зачастую бывает достаточно всего лишь снять с него пробу...

Вам могу ответить теми же словами, которыми ответила lucky))). :D


похоже, у вас псевдоинтеллектуальный налет на личности:D

и в диалог с вами я, в общем-то и не вступала.


звиняйте:D

можна уривок почитати, але там умістились лише відгуки і передмова

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
А зачем такая язвительность?
В каких словах вы усматриваете язвительность?
Автор где-то указывает что ее сказка это "достижение мировой литературы"?
К счастью, нигде не указывает. Это был бы уже явный перебор... :D

...налет на личности
:браво: Сдаётся мне, что вы не только жутко талантливы, но ещё и до безобразия самокритичны... :ги:
и в диалог с вами я, в общем-то и не вступала.
И на том спасибо111 :D
 
Так Ви нам хуйню якусь хочете впарити про йобану алкашню пiд прикриттям за вiдомим могутнiм та мужнiм образом Цвiрiнка? :D

:D критикувати непрочитану книжку - це в дусі хф

не очень ясно, впаривать нам свое блюдо на ХФ - можно, а критиковать в духе ХФ - нет? Так это не работает:D
 
похоже, у вас псевдоинтеллектуальный налет на личности:D
на вашей, на вашей личности, жутко непонимающая:D
Полагаете, сменив литературное поприще на занятие психоаналитикой, вы сможете достичь больших высот?... :D Что ж... Желаю удачи!!! :yahoo:
 
)))..не, ну такое чудо пропустить без внимания -- просто невозможно. :)

Для того чтобы понять, стоит ли съедать поданное блюдо полностью,
зачастую бывает достаточно всего лишь снять с него пробу...
:) вы как никогда - правы.

чтобы понять кто так витиевато на двух языках для пущего куражу
пытается обосрать, простите мой французский,
книгу, которую даже НЕ читал
достаточно полюбопытствовать -- а судьи - кто? ..

и вы с удивлением обнаружите,
что вельмЫшановнЫй критик, такой именно, о котором ввм написал еще сто лет назад -
всего лишь персонаж,
у которого чуть меньше, чем все посты - в теме iдут грозi и соответствующего уровня. :)

самета, вы перелогиниться забыли?)))
или это на вас так книжка детская повлияла,
что вы связно развернутыми предложениями писать начали? вдруг. :D

чо уж. пришли бы. :)

завтра.
в 18:30.
сумская-3
вход свободный.


и высказали автору все, что вы про ее произведение думаете. :)
а ведь не придете. ;)
такие как вы - только из под лавки/из под маски охаивать умеют.

зы. :D..менее удачливая конкурсантка?))) или просто -- жаба давит? :дивитись:
 
В каких словах вы усматриваете язвительность?
Там два предложения были взаимосвязаны. Если их читать вместе, а не цитировать отдельно, то все понятно.
Да и почти в каждом вашем ответе очень ядовитая критика и замечания ("шедевр"), а это всего лишь сказка.

Вы писательница?
 
Від щирого серця бажаю вам, щоб залишений моєю скромною персоною в цій темі відгук про літературний хист, моральні стандарти, професійні та культурні надбання ТСа став першою, але не лишився єдиною зачіпкою на вашому нелегкому шляху в пошуках прекрасного. Також бажаю зустріти на цьому шляху удачу і не втратити наснаги.
Несмачна, "вивчена" в дорослому віці мова, без жодного акценту та емоційних забарвлень (йойбля, і україньскою можна на сучасному форумі стилізовано писати - але якщо ти зайобаний закомплексоваий сноб, то звісно, нічого з того не вийде). Це по перше.
По друге - удача, наснага кожного ранку та інший хліб з нутеллою до сніданку - це синтетичні вирази.. так, шановна, з телевізору. От чомусь мені здається, що автор збірки, ними, на відміну від вас, не користується. Так само як і ви українською не користуєтеся у повсякденні, це видно.
А тому геть, свиня, з лотку з апельсинами. Бач, критик намалювався.
Мій шлях в пошуку прекрасного лежить, дякувати богові, у паралельній з вами реальності. І він дійсно нелегкий, тому я не сру на шляху в людей, які намагаються щось позитивне творити.

Теж цього не розумію. Але, якщо вам чомусь здається правильною саме така послідовність, - робіть так, як вважаєте за потрібне. Головне - робіть!
Нині ж дозвольте попрощатися.
ой мазафака, зараз ми всі розплачемося від уживаних окликів та спонукань.
Я ж не автор збірки, та і за стилем ми трошки різні з нею, тому що мені, власнe кажучи, заважає на толерантному форумі попрощатися з вами, пославши вас за старою кацапською звичкою нахуй. І застерегти вас від подальших вправ з виправляння моєї граматики, бо мені тo дуже болить, коли я наспіх транслітом критикам-хуітикам відписую.

Для того чтобы понять, стоит ли съедать поданное блюдо полностью, зачастую бывает достаточно всего лишь снять с него пробу...
Но ты ж, блеать, пятаком по самые уши почему-то залезла.
 
звиняйте:D

можна уривок почитати, але там умістились лише відгуки і передмова

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Отакэ ото, ты ба, знову наïбалы нас - заманылы мужнiм та смiлывым гэройськым курчатком, котрого вжэ вспiлы покохаты всi форумчаны, а пiдсову€тэ зовсiм iншэ. А тим часом, красень Цвiрiнько мабуть вжэ мужньо плава€ в супi, бурхлыво бовтаючы кыплячу водицю своïмы мускулыстымы крыльцямы та вдиха€ останнi краплi повiтря з пiд крышечкы ошпарэнымы лэгэнямы, розтрачуючы своï сылонькы та мужнiсть на боротьбу з йобаным супом замiсть здiйснэння дывовыжных захоплюючых подвыгiв котрымы б малы пышатыся в майбутньому юнi чытачi, блядь . :D
 
Отакэ ото, ты ба, знову наïбалы нас - заманылы мужнiм та смiлывым гэройськым курчатком, котрого вжэ вспiлы покохаты всi форумчаны, а пiдсову€тэ зовсiм iншэ. А тим часом, красень Цвiрiнько мабуть вжэ мужньо плава€ в супi, бурхлыво бовтаючы кыплячу водицю своïмы мускулыстымы крыльцямы та вдиха€ останнi краплi повiтря з пiд крышечкы ошпарэнымы лэгэнямы, розтрачуючы своï сылонькы та мужнiсть на боротьбу з йобаным супом замiсть здiйснэння дывовыжных захоплюючых подвыгiв котрымы б малы пышатыся в майбутньому юнi чытачi, блядь . :D

чоловік досі про вашу цвірінчиху згадує:D
 
чоловік досі про вашу цвірінчиху згадує:D

Хмммм......

"СМУГЛЯНКА" ЦВiРКЛЯНКА

Памятаю...якось вранцi..глянув я в вишневий сад,
Там Цвiрiнько...Цвiрiньчиху...нахлобучува€ в зад.
Я краснiю...я блiднiю...захотiлося сказать:
"Дай же тобi крильце
Тво€ мужн€€ пожать"...

Рооооз...-кууууд...-рявывий..
Його хвостик чепурний
iiiii рооооо-жевиий
Грэбiнець його шальний.
Крильця мужнi та лапки пружнi
i сам здоровий такииииий.....

Та Цвiрiнько...
Пильным взором...
В одну мить мене запас....
i погнався...
Вiн за мною....
Прямо через перелаз...
Я тiкаю,...
Та благаю:...
"Долю, сжалься надi мной!!!..."
Ну а вiн пиздяааааче...
Й клювом клаца за спиной....

Рооооз...-кууууд...-рявииий...
Його хвостик чепурний,
Гострий дзьобик,
Пильний взор його шальний,
Крильця мужнi та лапки пружнi,
Здоровий, сука, такииииии-й.

:D
 
Несмачна, "вивчена" в дорослому віці мова, без жодного акценту та емоційних забарвлень (йойбля, і україньскою можна на сучасному форумі стилізовано писати - але якщо ти зайобаний закомплексоваий сноб, то звісно, нічого з того не вийде). Це по перше.
По друге - удача, наснага кожного ранку та інший хліб з нутеллою до сніданку - це синтетичні вирази.. так, шановна, з телевізору. От чомусь мені здається, що автор збірки, ними, на відміну від вас, не користується. Так само як і ви українською не користуєтеся у повсякденні, це видно.
А тому геть, свиня, з лотку з апельсинами. Бач, критик намалювався.
Мій шлях в пошуку прекрасного лежить, дякувати богові, у паралельній з вами реальності. І він дійсно нелегкий, тому я не сру на шляху в людей, які намагаються щось позитивне творити.


ой мазафака, зараз ми всі розплачемося від уживаних окликів та спонукань.
Я ж не автор збірки, та і за стилем ми трошки різні з нею, тому що мені, власнe кажучи, заважає на толерантному форумі попрощатися з вами, пославши вас за старою кацапською звичкою нахуй. І застерегти вас від подальших вправ з виправляння моєї граматики, бо мені тo дуже болить, коли я наспіх транслітом критикам-хуітикам відписую.


Но ты ж, блеать, пятаком по самые уши почему-то залезла
.

Щось мені чомусь Монова згадалась :любов::любов::любов:
 
Так шо там, стрим будет с презентации для иногородних?
 
Назад
Зверху Знизу