суды и судьи

Статус: Offline
Реєстрація: 19.03.2012
Повідом.: 3029
суды и судьи

все, кому не лень, говорят о плохих судах, о коррумпированных судьях. вот судья - к ней пришел "порешать" мэр Полтавы. судья отшила его, судья обратилась к ментам сбушникам, судья обратилась в Совет Судей. знаете что в итоге - на судью, которая заняла принципиально честную позицию и поставила закон превыше договорняков, все положили хуй и смотрят как на прокаженную.



Чесні судді є ! Але вони потребують підтримки і захисту, у т.ч. від самих суддів ! прошу репост.

Маю честь долучитись до підтримки судді Октябрського районного суду м. Полтави Лариса Гольник

Ця суддя не лише виявила принциповість при розгляді справи про корупційне правопорушення щодо мера м.Полтави - Мамая, але й коли почали надходити натяки "порєшать" справу - звернулась в правоохоронні органи і задокументувала ці спроби.

Мамай виявився дуже досвідченим у цих справах. У результаті на лаві підсудних опинився лише його колишній заступник Трихна Д.В., який виконував роль посередника та пропонував судді 5 000 дол. США (ст. 369 ККУ). Сам же ж Мамай є лише свідком по справі. Хоча всім очевидно, що саме він був замовником його дій. Суддя Гольник робить все, щоб покарання поніс і сам замовник. Наразі Мамай успішно цього уникає.

Вчора відбулось чергове засідання суду, де було оприлюднено відео, яке записувалось у рамках кримінальної справи. На відео чітко видно, як мер Полтави Мамай у непроцесуальний спосіб, за погодженням з головою суду намагається "вирішити" питання.

Ось фрази з його діалогу з суддею:
− «я хотів перегорнути сторінку, все забути, що було до сьогоднішнього дня ... щоб ви подумали та прийняли виважене рішення для себе»;
− «Треба любим путьом закрити цю справу»;
− "З яких підстав ? Підстави - які завгодно. Може заявіть самовідвід, якщо ви вже так не хочете .. тоді воно піде іншому судді і ми вже будемо приймати якесь рішення ..."

А ще дуже показовою у цій ситуації є позиція голови суду, де працює Гольник, інших суддів та Ради суддів. Здавалось би - в умовах тотальної недовіри громадськості до суддів, уся судова спільнота повинна максимально привернути увагу до прикладу цієї чесної судді та максимально сприяти у її нерівній боротьбі з владними особами.

Якою ж є реакція колег та Ради суддів.
Ось пряма мова судді Гольник з її звернення до Ради суддів:
"голова Октябрського районного суду м. Полтави Струков О.М. замість того, щоб зайняти безсторонню позицію і надати мені можливості реалізовувати свої права як потерпілої та захистити свою честь, гідність та ділову репутацію, обрав прямо протилежну лінію поведінки. Фактично він сприяє стороні, котра вчинила низку дій протиправного характеру проти мене як судді та правосуддя в цілому і зараз намагається уникнути кримінальної відповідальності й помститися мені за мою принциповість і дотримання вимог закону."

Збори суддів у рідному суді теж не надали жодної підтримки.

Гольник написала два звернення у Раду суддів. Останнє 22.03.16. ЖОДНОЇ реакції. На сайті Ради суддів є табличка зі зверненнями суддів про тиск на них. У ній немає інфо про звернення Гольник. 12 травня я був на засіданні Ради суддів. Члени ради суддів, яких я питав про цю ситуацію нічого про неї не знали. Тобто навіть інформації про це немає. Гольник вже і не розраховує на допомогу від Ради суддів. Остання вже давно захищає не суддів, а СИСТЕМУ.

Парадоксально, але поки інші судді кричать про необхідність їх захисту від активістів суддя Гольник знайшла підтримку лише у громадських активістів.

Я та АвтоМайдан - AutoMaidan теж підтримуємо Гольник і беремо цю справу під контроль. Буде багато питань до прокуратури, чому організатор злочину не встановлений, чому справа щодо мера міста розглядається у прокуратурі Полтавської області і Генеральна не знайшла підстав, щоб забрати справу чи передати її в іншу область. Сподіваємось Юрій Луценко розуміє, що у Полтаві таку справу розслідувати неможливо і справу буде передано у ГПУ.

Закликаю усіх, особливо журналістів до поширення цієї інформації. Ми відкриті і готові надати будь-яку інформацію. До речі, на рівні Полтави ця інфо блокується і вчора на місцевому рівні не вийшло жодного сюжету про судове засідання, а записи з інтернету почали зачищатись

Ще раз звертаюсь до чесних суддів - обєднуйтесь, захищайте один одного, допомагайте очищати суди, ставайте обличчям оновлених судів і все суспільство буде на Вашому боці.

Відеозапис зустрічі Мамая з суддею тут


P.S. я безмежно вдячний судді Гольник за честь і мужність, за те, що вона показала, якою має бути справжня суддя. Саме таких ми хочемо бачити в оновлених судах, саме їх хочеться називати Ваша Честь і лише до них можлива справжня довіра і повага.
 
Назад
Зверху Знизу