Налог на землю.

Статус: Offline
Реєстрація: 16.05.2009
Повідом.: 273
Налог на землю.

Подскажите, у меня возникла проблема. Я чернобылец 2 категории, согласно закону я освобождена от налога на землю, а председатель автогаражного кооператива требует оплату налога. Правомерны ли его требования? Как бороться?
 
Подскажите, у меня возникла проблема. Я чернобылец 2 категории, согласно закону я освобождена от налога на землю, а председатель автогаражного кооператива требует оплату налога. Правомерны ли его требования? Как бороться?

Согласно ст. 12 ЗАКОНА УКРАИНЫ «Про плату за землю»: «Не справляється плата за земельні ділянки, в межах граничних норм, встановлених Земельним кодексом України з інвалідів I і II груп, громадян, які виховують трьох і більше дітей, та громадян, члени сімей яких проходять строкову військову службу, пенсіонерів, а також інших осіб, які користуються пільгами відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", громадян, яким у встановленому порядку видано посвідчення про те, що вони постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
статьёй 121 Земельного Кодекса установлены следующие граничные нормы:
б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;
в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Поэтому если земельный участок под Вашим гаражом превышает площадь 0,01 гектар, то незавимимо от льгот Вы должны платить земельный налог за разницу превышения площади, если нет, то предоставте председателю гаражного кооператива копию Вашего льготного удостоверения, после чего, думаю, он от Вас отстанет. Удачи Вам.
 
На счет оплаты земельного налога, оплачивать нужно не позже чем 1 месяц за предыдущий, иначе штраф и пеня .
 
На счет оплаты земельного налога, оплачивать нужно не позже чем 1 месяц за предыдущий, иначе штраф и пеня .

Насколько мне не изменяет память, налог на землю с физических лиц оплачивается 1 раз в год до 1 февраля.
 
Назад
Зверху Знизу