Компъютерная электроника

Лёшка

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 09.07.2006
Повідом.: 7
Компъютерная электроника

Помогите, кто шарит, пожалуйста, в задачах!

Задача 5. Для схеми на рис.5.1 вибрати світлодіод, розрахувати параметри резистора R. Величина напруги живлення (у вольтах) визначається останніми двома цифрами залікової книжки.

Задача 6. Розрахувати величину напруги в т. А (рис.5.7) при освітленому і при затемненому фоторезисторі.
Параметри фоторезистора взяти з табл.5.1.

Задача 7. Реалізувати фотодатчик за схемою на рис.5.4
Вибрати ІМС із тригерами Шмітта: для парних варіантів (визначається останньою цифрою залікової книжки) мікросхеми ТТЛ, для непарних – КМОН.
Параметри фоторезистора взяти з табл.5.1.

Задача 8. На оптоелектронних мікросхемах або оптопарах розробити перетворювач рівнів від мікросхем КМОН у рівні ТТЛ мікросхем.
Варіанти завдань взяти з табл. 4.3.

Задача 9. На оптоелектронних мікросхемах або оптопарах розробити перетворювач рівнів від мікросхем ТТЛ у рівні КМОН мікросхем.
Варіанти завдань взяти з табл. 4.3.

cf975f84d3cb.jpg
 
Короче, ты попал.. :D
И хвост тут ни при чём.
 
простые задачи - радиоаматор с полугодовой квалификацией как раз для него.
Подскажу -когда будешь выбирать светодиод - помни про макс. ток нагрузки
для кмоп логики. На 1 ма по памяти горели КИПМО ( так кажис ) светодиоды
я их тока визуально помню - они квадратные были. старые ал307 не годятся у них ток
гдето от 5 мА начинается.

ну а преобразователи - это все досконально описано в Хилле и книжках по цифровой электр. в обсчем если дружишь с паяльником - работа на 5 минут.
я решил за минуту - но потом еще с 2-3 минуты искал подвоха - не обнаружил
 
Нет никакого подвоха, просто я не шарю в этой теме. Если решил, можешь решением поделиться, пожаалуйста?.
 
Назад
Зверху Знизу