Милые дамы, помогите с колядками! :)

Статус: Offline
Реєстрація: 12.05.2009
Повідом.: 81
Милые дамы, помогите с колядками! :)

Милые дамы, помогите, а? )) Малый дал задание найти ему срочно какую-то оригинальную красивую колядку, чтобы петь на Рождество! Поделитесь своими любимыми, может, кто-то знает что интересное и небанальное? Буду очень признателен и благодарен! :)
 
Милые дамы, помогите, а? )) Малый дал задание найти ему срочно какую-то оригинальную красивую колядку, чтобы петь на Рождество! Поделитесь своими любимыми, может, кто-то знает что интересное и небанальное? Буду очень признателен и благодарен! :)

Отправляете сына бабло косить? :пиво:
 
А в гугле можно было написать всего одно слово. И не расшаркиваться.
 
Зачем оригинальную? Пусть поет старую, родную, всем известную....
 
Нет, пусть поет с матюками, я настаиваю.
 
Не знаю, актуально ли еще, но вот на всякий:

"Бог предвічний - одна з найкрасивіших українських колядок в якій переспівується євангельський сюжет про народження Ісуса Христа у Вифлеємі та згадуються події Різдва. Ця коляда є однією із найвідоміших у Західній Україні. В багатьох регіонах Галичини її співають першою за святвечірним столом, а також виконують у церквах після літургії. Коляда «Бог предвічний народився» увійшла в «Богогласник», антологію української набожної пісні, що була надрукована в Почаївській лаврі в кінці XVIII століття. Цікаво, що Іван Франко вважав цю дивовижну коляду, найкращою з усіх українських церковних пісень, назвавши її перлиною серед колядок.

Бог предвічний народився,
Прийшов днесь із небес,
Щоб спасти люд свій весь,
І утішився.

В Вифлеємі народився:
Месія, Христос наш
І Пан наш, для всіх нас
Нам народився.

Cлава Богу!" заспіваймо,
Честь Сину Божому
І Пану нашому
Поклін віддаймо."


Много разных колядок-щедровок есть
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, если что. Очень милый новогодне-рождественский сайтик =))
 
Назад
Зверху Знизу