По поводу членства в партии

Статус: Offline
Реєстрація: 30.07.2012
Повідом.: 429
По поводу членства в партии

Вы тут все такие - "На умняке":yahoo:

Хотелось бы узнать, можэ хто шо знает - зачем партии проводят набор в свои ряды для чего им члены?:)
 
... Если Вас так это интересует, идете в региональное представительство партии, там Вам все расскажут ...
 
Вы тут все такие - "На умняке"

Хотелось бы узнать, можэ хто шо знает - зачем партии проводят набор в свои ряды для чего им члены?
не состоял, не состою и состоять не буду.
мой член им без толку - а мне понадобиться :ги:
 
Блин, у тебя по ходу отдельно партия, отдельно члены. Такого не бывает, партия и есть совокупность членов. То есть ты и я можем организовать партию серобуромалиновых. Если мы из партии выйдем, то не будет партии серобуромалиновых. Ее не будет существовать в природе.

Вот члены и нужны, чтобы партия существовала. И наши консолидированные голоса становились голосом партии.
 
Если партия есть совокупность членов, значит правильный ответ на вопрос ТС - для совокупления членов партии.

И в результате совокупления родится маленькая, веселенькая программа партии.:D
 
Вы тут все такие - "На умняке":yahoo:

Хотелось бы узнать, можэ хто шо знает - зачем партии проводят набор в свои ряды для чего им члены?:)
Будь яка політична партія створюється для боротьби за владу. Відповідно, вона повинна мати свою програму та ідеологію. Ті, хто підтримує цю ідеологію та програму ідуть до партії втілювати її у життя, якщо партія прийде до влади. Прийти до влади партія може нормальним демократичним шляхом через вибори, але й недемократичним шляхом політичного перевороту (як прийшли більшовики). Крапка.
 
Будь яка політична партія створюється для боротьби за владу. Відповідно, вона повинна мати свою програму та ідеологію. Ті, хто підтримує цю ідеологію та програму ідуть до партії втілювати її у життя, якщо партія прийде до влади. Прийти до влади партія може нормальним демократичним шляхом через вибори, але й недемократичним шляхом політичного перевороту (як прийшли більшовики). Крапка.

А переворот у Лівії який?
 
Я лично знаю людей состоящих в ПР, но голосовавших за другие партии, так что мимо.
Так тут нічого дивного немає. Усім відомо. що багатьох людей, які працюють у бюджетній сфері заставляли начальники вступати до ПР, погрожуючи при цьому, що, якщо не вступить, то його з роботи випруть...
 
Усім відомо. що багатьох людей, які працюють у бюджетній сфері заставляли начальники вступати до ПР, погрожуючи при цьому, що, якщо не вступить, то його з роботи випруть...
... А мне это, к примеру, не известно. Неужели секретаршу горсовета заставили в ПР вступить угрозами увольнения? ...
 
... А мне это, к примеру, не известно. Неужели секретаршу горсовета заставили в ПР вступить угрозами увольнения? ...
Я дуже здивований тим, що Ви цього не знаєте... Я, наприклад, знаю вчителів у школах та інших закладах, де начальник викликав давав анкету і говорив, що він сам є членом ПР і мої усі колеги мають бути членами ПР, бо працювати я можу тільки з однодумцями. Так само не тільки в школах, але й у лікарнях та інших закладах "приймали" у ПР... Думаю, що і секретарка Кернеса теж є членом ПР, якщо їй так же само сказав Кернес... І їх можна зрозуміти. А де зараз знайдеш іще іншу роботу?
 
а вы были с ними в кабинке для голосований?
А навіщо ходити до кабінки? Я теж знаю своїх товаришів по роботі, які є членами ПР, але після виборів вони мені чесно сказали. що за них не голосували. Один сказав, що голосував за "Удар", а другий за "ОО"... Та й, якщо подивитися на результати голосування, хіба ж цього не видно неозброєним оком?
 
Я теж знаю своїх товаришів по роботі, які є членами ПР, але після виборів вони мені чесно сказали. що за них не голосували. Один сказав, що голосував за "Удар", а другий за "ОО"...
... То они слукавили, чтобы Вас не огорчать ...
 
... То они слукавили, чтобы Вас не огорчать ...
Та, ні. Немає сенсу їм говорити неправду...;) Ми давні друзі. Коли вони голосували на минулих виборах за ПР, вони про це теж відкрито говорили.
 
Сказочники, такие сказочники...

По их подсчетам, за ПР голосовало меньше людей, чем членов партии. Хотя, почему то ПР набрала больше всех...
 
Назад
Зверху Знизу