Вибух в аквапарку на Тайвані

Статус: Offline
Реєстрація: 12.08.2011
Повідом.: 1656
Вибух в аквапарку на Тайвані

Число постраждалих в результаті вибуху, що стався ввечері в суботу, 27 червня, в аквапарку в тайванському місті Синьбей, досягло 205 осіб.
"Серед постраждалих 97 осіб отримали опіки високого ступеня тяжкості, ще 132 - середній. Один чоловік був доставлений в госпіталь вже без ознак життя", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомило агентство Сіньхуа, трагедія стала "найгіршим інцидентом з масовим отриманням травм в історії Сіньбея".
Вибух стався під час дискотеки, що проходила в аквапарку Formosa Water Park, приблизно о 20:30 за місцевим часом (15:30 за Києвом). Згідно з наявною інформацією, на одному з танцполів був розпорошений білий дим невідомого походження. Через кілька секунд біла хмара, яка встигла огорнути людей, вибухнула і вогонь охопив понад сотні присутніх. У більшості постраждалих зафіксовані опіки 40 відсотків тіла через те, що вони знаходилися у відкритому одязі.


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
тунис ,тайвань -меня терзают смутные сомнения ,что рашка таким образом народ в крым загоняет
 
Там просто жесть.
 
тунис ,тайвань -меня терзают смутные сомнения ,что рашка таким образом народ в крым загоняет

А тут и без сомнений ясно, что под удар поставлены страны, ориентирующиеся на Запад. Тактика запугивания, хуле непонятного.
Тунис - стратегическая страна для поставок газа из Алжира. Что, в свете последних событий, как бы намекает. Ну а Тайвань - понятно без слов. Основной стратегический экономический партнер Тайваня - не, не Китай. США.
Выскажу предположение - гибридная война, опробованная в Украине, сейчас потихоньку набирает обороты в мире. В нее уже втягиваются юг Европы и север Африки - подбрюшье ЕС. А также, страны-партнеры Запада в Азии. Кто и почему это делает - не знаю и гипотез выдвигать не буду. Я не шпиён и не член Мировой закулисы :D. Просто сопостивил фактаж. Для выводов - будем посмотреть.
 
Останнє редагування:
А тут и без сомнений ясно, что под удар поставлены страны, ориентирующиеся на Запад. Тактика запугивания, хуле непонятного.
Тунис - стратегическая страна для поставок газа из Алжира. Что, в свете последних событий, как бы намекает. Ну а Тайвань - понятно без слов. Основной стратегический экономический партнер Тайваня - не, не Китай. США.
Выскажу предположение - гибридная война, опробованная в Украине, сейчас потихоньку набирает обороты в мире. В нее уже втягиваются юг Европы и север Африки - подбрюшье ЕС. А также, страны-партнеры Запада в Азии. Кто и почему это делает - не знаю и гипотез выдвигать не буду. Я не шпиён и не член Мировой закулисы :D. Просто сопостивил фактаж. Для выводов - будем посмотреть.
Или просто в клубе нарушили технику безопасности.
 
Ебать, людей живьём сожгли :(
 
Назад
Зверху Знизу