Забирают с белым билетом беспредел

Там занадто слабка аргументація, мало сенсу звертати на то увагу.

То кому як. Це лише моя суб'єктивна думка базована на власних знаннях та життєвому досвіді. Я взагалі вважаю нинешню систему комплектування армії найгіршою з можливих. Бо вона дуже неефективна та коштовна, вкрай корупційна, та має потужний демотиваційний фактор, що призводить до її небоєздатності і неспроможності виконувати свої функції навіть з залученням великої кількості цивільних та волонтерів. Але якщо поки іншої немає, повина працювати хочаб ця.
 
Ну я теж не єдин рік охороняв ваш сон, у тому числі за власний рахунок, і не кому це не пред'являю. Мою хату можете не опалювати, бо це безглуздість, та ще й за мій рахунок. Охорона моєї хати зроблена у тому числі за мій кошт. Не заздрю тому, хто до неї полізе. І це потрібно не лише мені, а й суспільству загалом. Моя хата охоронялася б ще краще, якщо на то була лише моя воля.

Стосовно праці взагалі, я би міг сидіти ці 5місяців у центрі зайнятості, отримуючи кошти у 100% від середнього заробітку. Це біля 12тисяч. Та взагалі без роботи. Але я вирішив вирішувати свої проблеми не за рахунок держави, точніше тих коштів, які я їй віддав на такий випадок. Тому наврядчи мені щось за моральними законами можна предьявити.

ну так сам отключи отопление, тогда будешь прав на 100%.

поэтому надо реформировать цз. выплачивать пособия только за участие в общественно полезных. я тоже в свое время мог бы там сидеть на хорошую на тот момент выплату около 400долл, о ни разу этого не сделал. это так себе оправдание.

про службу вопросов нет.

дальше чисто мое имхо, пришлось поработать под поляками около 3-х лет, я считаю что они не особо отличаются от наших северных соседей. как мне очень показалось, для них мы не ровня - слуги. выедут и бросят. поэтому немного охладеваю ко всем кто поехал на заработки и в рашу и польшу. + каждый рот, это лишние полтонны потребленного ввп сельхоз продукции. а это кирпичик и зп каменьщику, сваренная труба зп сварщику, это проданные в кабаке 100долларов, вместо билета на родину, заплата сборщику урожая, 700 оплат водителю за год, абонемент в тренажерку, И так далее, это инвестиция в свою страну. зарабатывать там и привезти сэкономленное. это в разы меньше чем принести пользу работая здесь. ну то такое. а с другой стороны пидарасы комерцы в край охуели. но основная проблема в дешевых кредитах.
 
Я б зрадістю відключив, але по перше наразі таке втручання у систему опалення це порушення закону. І по друге, це нажаль не звільнить мене від сплати нав'язаної послуги.
Поки що в мене позитивний досвід робити з поляками. Та й мені просто хотілося спробувати попрацювати у польші. Я мав на то повне право, та не порушив жодного законодавства обох держав, навідміну від ухилянтів чи неплатників податків. Але це взагалі інша тема, як і польша.

Стосовно польші, і закордону взагалі, вважаю що випускати з держааи неповинні нікого без дозволу МО, який має надаватися системою автоматичного розподілу таких запросів безлікім операторам для запобігання корупції. Перед відлетом я був в військоматі та попередив про свій тривалий від'їзд.
Також, у Польщі сама велика українська діаспора, навіть у порівнянні з рф. І це люди працездатні та військовопридатні. Це дуже потужний людський ресурс, важіль впливу на польську дипломатію та економіку, який ми маємо використовувати у державних інтересах.
 
Стосовно праці взагалі, я би міг сидіти ці 5місяців у центрі зайнятості, отримуючи кошти у 100% від середнього заробітку. Це біля 12тисяч.

Максимальное пособие по безработице для трудоспособных лиц - это около 7300 грн. (а с 01 декабря немного больше), хоть бы ты на службе и больше 20 кгрн. белыми получал.
 
И так далее, это инвестиция в свою страну. зарабатывать там и привезти сэкономленное. это в разы меньше чем принести пользу работая здесь. ну то такое.
Тут в одной теме упоротые доказывали, что трудовая миграция - это очень хорошо, ведь заробитчане перечислят много денег родственникам. Аргументы о том, что налоги платятся в бюджет другой страны и часть заробитчан вместе с семьями переселяется насовсем не воспринимаются.

а с другой стороны пидарасы комерцы в край охуели.
Тут не поспоришь.
 
В марте этого года моего мужа мобилизовали с белым билетом, в котором было указано: ограниченно годен в военное время.
Более того, у нас трое детей. Но, даже это не спасло, поскольку старшему на тот момент как раз исполнилось 18.
Сейчас служит военным фельдшером, насмотрелся кого призывают: и больных, и с психическими отклонениями, и сидявых...
Форму летнюю не выдали, спасибо волонтеры подогнали, берцы летние сами покупали. А кто не может купить, приходит потом к мужу гниющие с грибком ноги лечить от зимних берцев.
Питание летом- каша с комбижиром типа тушенки, свежих овощей вообще не дают.
Зарплата 2300.
Это круто. Не может быть такого..
 
Как же хорошо что я не про прописке живу и в новой хате не смог из-за этого гребаного военкомата прописаться, ура! Хоть какая то польза от них.
 
Назад
Зверху Знизу