Нові слова про адвокатуру в Конституції

Статус: Offline
Реєстрація: 31.05.2016
Повідом.: 1088
Нові слова про адвокатуру в Конституції

13.06.2016 17:30

Записані Петром Порошенком в Конституцію нові слова про адвокатуру дозволяють йому взяти під контроль цю професію – останню з непідконтрольних клептократам в системі правосуддя.

Раніше кожен з нас мав право попросити представляти його в суді як професійного адвоката, так і просто доброго правника. Тепер це право у громадян забрали.

Коли представник Порошенко Олексій Філатов прийшов переконувати «Самопоміч» голосувати за ці слова в Конституції, ми запитали його: «А для чого Ви пропонуєте монополію адвокатури? Такого немає в жодній Конституції світу?».

Олексій почав розповідати, що це з метою розвитку цієї професії, треба створити для неї умови, і тому подібне…

Я одразу сказав нашим, що це чергова пастка. У справжніх, непідконтольних клептократам адвокатів просто заберуть свідоцтва. Раніше це не мало великого сенсу, бо вони могли прийти в суд захищати людей і без статусу адвоката. А тепер це заборонено усіма цими парламентаріями, які підтримали ідеї Порошенка –
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
*. Причому заборонено в Конституції!

Внаслідок цього Порошенко має шанс зробити те, що не вдавалося ані Леоніду Кучмі, ані Віктору Януковичу – мати в кулаку і слідчих, і прокурорів, суддів, і адвокатів.

Це вже почалося.

P.S. Відповіді на запитання «що робити?»:

  1. Всім миром захищати кожного такого адвоката.
  2. Готуватися до позбавлення влади усіх олігархів з Порошенком на чолі та пояснювати важливість того тим, хто не готовий. Готуватися означає дуже багато дій методом самоорганізації, у тому числі підготовку проекту Конституції, яка сприятиме владі громадян.













Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 

Старый антисемитский анекдот: Патруль доставил в отделение полковника и
какого-то алкаша за то, что они избили в троллейбусе еврея. Дежурный
спрашивает полковника:
- Ну, рассказывайте, за что человека избили.
Полковник рассказывает:
- Понимаете, еду я в троллейбусе, на одной из остановок заходит еврей и
встает мне на ногу. Минуту стоит, две. Ну, думаю, через пять минут не
сойдет - я ему и врежу.
- С вами все понятно,- говорит дежурный и обращается к алкашу - Ну а
вы-то чего влезли?
- Ну, знаете,- говорит алкаш - еду я в троллейбусе и вдруг вижу:
полковник то на часы посмотрит, то на еврея, то на часы - то на еврея, а
потом как даст! Ну я и подумал, что по всей стране началось.
 
Интересно, и какие законы яныка были варварскими, по сравнению с хуетой которую сейчас делают с страной, и населением в 40 миллионов, которых трахают без их спроса, на каждой сессии. Захотели под одного человека конституцию поменяли, пришло в голову, еще заменили несколько пунктов. Осталось убрать что власть принадлежит народу. Хоть честно будет :іржач:
 
А что хоть изменили? Вроде как зрада, но не понятно в чем.
 
Верховная Рада состоит на 90% из лоббистов.
Поэтому такие законы в угоду определенным людям и принимают.

"Депутат от "Самопомочи" Егор Соболев заявил, что представитель президента в Верховной Раде когда-то просил исключить из люстрации Сергея Левочкина и Николая Азарова. Об этом он сказал на согласительном совете парламента во время спора об очищении Конституционного Суда, подразумевая Руслана Князевича.
"Уже 15 месяцев в парламенте лежит законопроект, который распространяет люстрацию и на судей Конституционного Суда, и на кандидатов в народные депутаты, и на кандидатов в президенты. Методом обычного саботажа комитет, который возглавляет Руслан Князевич, больше года не рассматривал этот законопроект и дальше не рассматривает доработанный вариант", – заявил Соболев."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Можно только добавить, что все это время ВР возглавлял Гройсман, нынешний премьер.
 
Назад
Зверху Знизу