Історія вашого "звуку"

Замовляв на алі.
Я не маю можливості його точність перевірити. Проте краще з ним ніж без нього :)

По висоті мій тонарм не регулюється :( а от положення головки я виправив. Була трохи косо встановлена.


Не знаю, спорная штуковина, как по мне. Я делал под SME 3009 шаблон на плотном картоне. А остальное на глаз. Ну и прижимной вес на электронных весах. А ты во что подключаешь, в корректор с али?
 
Не знаю, спорная штуковина, как по мне. Я делал под SME 3009 шаблон на плотном картоне. А остальное на глаз. Ну и прижимной вес на электронных весах. А ты во что подключаешь, в корректор с али?

шаблон в мене є, наклеяний на диск

такого типу

ed22b6cac9827b742.jpg


проте він горизонтальний нахил не покаже

Корректор Cambridge audio azur 551 з заміною всіх ємностей на WIMA та Nichikon.
Голова Ortofon 2m red.
Підсилювач - клон NAIM NAP 250 тільки повністю подвійне моно і свої фільтри та живлення на торах.
Акустика монітори JBL 4410A.

Якщо що, я сперичатись не буду про звук. Я вже все собі довів. А комусь нав'язувати своє бачення - мені пофіг ) Якщо мене не питають, я нічого радити не буду. :пиво:
 
продвигають свій софт для точного налаштування
Мне очень нравится эта девушка, а то что там винил приплели, то такое...
А є якісь поради по налаштуванню антискейтінга?
В мене натонармі "крутілка" якась дуже не чітка здається.
Нет в виниле "чёткого". Те настройки по приборам и меткам нужны, чтоб искать иголку в пригоршне сена, а не в стогу. Дальше на слух.
 
Мне очень нравится эта девушка, а то что там винил приплели, то такое...

Нет в виниле "чёткого". Те настройки по приборам и меткам нужны, чтоб искать иголку в пригоршне сена, а не в стогу. Дальше на слух.

ага, голос в неї красивий і промова....аж дружина підійшла подивитись що я таке дивлюсь ))))



це я подивився. Користі нуль. Окрім візуалізації неправильного налаштування антискейтінгу.
 
мене подібне було в дитинстві. Тільки в дерев'яних саморобних корпусах, до касетного плеера.
 
Хорошее решение, но кровать маловата)))))
Малярная лента зачьотная))))))))))))))
 
мене подібне було в дитинстві. Тільки в дерев'яних саморобних корпусах, до касетного плеера.

В моём детстве были только треугольные пакеты молока. Жаль не додумался туда динамики от карманного приёмника засунуть :D
 
Може комусь буде ідеєю подарунка :)

Замовив собі подарунок на Миколая :любов:

Нова. Ремастер 2014 року. Є в Укарїні :)

a-jolly-christmas-from-frank-sinatra.jpg


 
Токо синяя изолента может влиять на звук, иначе жизни нет, саундстейдж счезает... :клас:

це квадро)), я юзаю 7.1,для джаза и рока только стерево:клас:
кста єто динамики с телеков совдеповских по 1 и 3 Вт
 
пользовался в детстве синей изолентой клюшку для хоккея мотал,біла еще черная,тряпичная,но на морозе херово держалась
 
Назад
Зверху Знизу