Собаки скоро восстанут против зажравшихся котов! - Part 4

Тут некоторые даже ПСЖ банятся:)

Я подумал вначале Пари-Сен-Жермен. Так он вроде ебанул Кротов 3-0. так-то потом до меня дошло что ты наверное имеешь ввиду "по собственному желанию". я бы очень хотел что бы все мои сообщения удалили... под ноль. но не знаю, это наверное тока админ может...
 
Ого, скільки в вас зірочок.
В кого - як. Тут нещодавно чомусь "Бог ХФ" цілу сотню зірочок десь загубив, тепер з якимось жалюгідним десятком живе!:)

я бы очень хотел что бы все мои сообщения удалили... под ноль. но не знаю, это наверное тока админ может...
Можно самому по одному удалять до посинения:)
 
А как правильно? В пиве? Я в воде варю если шо...

Не, в воде, но я сливаю 3 раза воду в процессе варки и промываю хорошо фасоль, становится намного спокойнее фасоль:ги:

Я подумал вначале Пари-Сен-Жермен. Так он вроде ебанул Кротов 3-0. так-то потом до меня дошло что ты наверное имеешь ввиду "по собственному желанию". я бы очень хотел что бы все мои сообщения удалили... под ноль. но не знаю, это наверное тока админ может...

А какая разница сколько их?
 
самому удалять не везде можно, ибо большинство тем закрыты) та ничего секретного на самом деле... писал хуету всякую лет 5 назад тут.
 
А за які заслуги їх дають?
Одна зірочка означає одну тисячу постів на форумі. За виключенням тих, які потерли модери (якщо пост, скажімо, дурнуватий або хамський, або ще щось...) або "грохнули" разом з дурнуватою темою, тобто лише ті, які залишилися.
Підпис під ніком - це заохочення цілком на розсуд адмінів;
Ще є так звані "рєпи" - від "репутація" - позитивні оцінки, які автору посту можуть давати інші користувачі, та антиподи "рєп" - "буряки". Втулити їх можна, натиснувши на знак терезів під авою автора посту, а подивитись свої - відкривши "мій кабінет".
 
Дракоша, я с Вами не поздоровалась((
Добрый день!!!
 
Назад
Зверху Знизу