А ещё можно обновить W7 до W10 бесплатно?

Dimoks

Адмін
Статус: Offline
Реєстрація: 15.08.2003
Повідом.: 70269
А ещё можно обновить W7 до W10 бесплатно?

Или уже лавочка закрылась?
 
Или уже лавочка закрылась?

иногда просматриваю сайт
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
и подписан на них в фейсбук, они регулярно присылают ссылку на эту статью. мож еще работает, страница обновлена 30 августа
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Вопрос не актуален...
Перенёс с одного винта на другой целиком все, с системой т.е.
Первый раз такое делал. Получилось :)
 
Я сьогодні переніс на інший комп вінт. Обидва амд, тупо перекинув винт, запустилось норм, але драйверів не було - мала роздільна здатність екрану, не працюють спецефічні функції клави та миші тощо. Думав, що треба згадувати минуле та ставити все вручну, але за 5 хвилин все, що треба, встановилось само, каталіст навіть, на попередній тачці була жефорса. Роздільну здатність автоматом поставило правильну та навіть ярлики на місце повернуло, які при малій роздільній здатності повтікали.

Вінда була халявно апгрейженою 7-10. Ніби все ок було, але за кілька годин роботи згадала, що активації немає. Поліз в магаз, але щось там в них якось туповато зроблено, як і де купити не знайшов, поліз в траблшутер, там одразу в очі потрапило "активація при зміні заліза", запитало чи це моя нова тачка, обрав її, ОК - активувалося.

Я хз - тупо перекинув вінт та працює, дрова підтягнуло, налаштування відновило, халявну ліцензію перенесло.
Ну дякую, блін, майкрософт. А я вже гуглив що до ціни та грошики на ліцензію приготував. Думав вже офіс взяти тоді, але щось дорого.
 
Назад
Зверху Знизу