11.11 Чёрная пятница 2016

Статус: Offline
Реєстрація: 19.12.2008
Повідом.: 3220
11.11 Чёрная пятница 2016

Кто готов тариться на алиэкспрессе?:yahoo:
 
Это не черная пятница
 
нету электронных денех,только кэшшшш
 
1. Это не черная пятница, а китайский "День холостяка".
2. На Али и похожих площадках одно сплошное наебалово в этот день. Только 1 из 4 товаров будет иметь хоть какую-то скидку, но все равно вряд ли больше 7-10%.
 
йобть. знову довбаний марафон у офісі "про всяк випадок"
 
А разве её ещё не было?
А что это в Росте было 2 недели назад?
 
Что там покупать на Али? Китайские телефоны и те поддельные. Разве что дилдо можно купить, да и то не факт, что не наебут.
 
1. Это не черная пятница, а китайский "День холостяка".
2. На Али и похожих площадках одно сплошное наебалово в этот день. Только 1 из 4 товаров будет иметь хоть какую-то скидку, но все равно вряд ли больше 7-10%.

Часы в моих желаниях стоили 200 грн, а потом бац и стали 380 грн. Типа 11.11 продаваться будут со скидкой за 280 грн.:)
 
На алі цього року взагалі вважайте розпродажу немає. Реальних знижок мало та вони не суттєві, в два рази ціну підняли, половину зкинули. 9 з 10 точно, але так завжди було.
Куповнів цього року немає вважай - в лотереї ЖОДНОГО купону не випало за три тижні, а за монетки фізично можна купити лише 1шт 1$. Раніше набирав купонів та процентів 20-30 знижки на дрібноту до 50$ виходило.

Звичайно скуплюсь завтра на алі, але далеко не так, як минулі роки, коли купувалось бо дешево, а не бо потрібно.
 
На алі цього року взагалі вважайте розпродажу немає. Реальних знижок мало та вони не суттєві, в два рази ціну підняли, половину зкинули. 9 з 10 точно, але так завжди було. Куповнів цього року немає теж вважай - в лотереї ЖОДНОГО купону не випало за три тижні, а за монетки фізично можна купити лише 1шт 1$.

Звичайно скуплюсь завтра на алі, але далеко не так, як минулі роки.

А сколько я набрала барахла за монеты, причем ничего не доплачивая...Потом они видать выкупили эту фишку и перестали давать халявные купоны.:(
 
Это что за часы? Песочные?

У меня нет логина на алиэкспресс и никогда не было. Что там покупать?

Обычные кварцевые часы, подделка. Кстати я их выхватила за 45 грн, идут отлично, за такую цену не ожидала даже.
 
На радиорынке Аракс такого добра навалом...

Тут дешевше. Плюс не треба нікуди ходити та обирати, лише на пошту забрати. І це дуже важливо, для мене принаймні.

От у китайців
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

От у нас
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

В три рази різниця, і лише таких "іграшок" в мене не завтра на більше сотні. Хоча переважно без знижок або зі смішними - навідкладав на 11.11, знав би, що знижок не буде, то взяв би давно вже.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу