Выборы 2012. Предварительное голосование

Голосуем

  • Партия регионов

    Голосів: 17 9.1%
  • Бют+Фронт Змiн

    Голосів: 77 41.2%
  • Свобода

    Голосів: 24 12.8%
  • Удар (Кличко)

    Голосів: 27 14.4%
  • Коммунистическая Партия Украины

    Голосів: 12 6.4%
  • Партия Наталии Королевской Украина Вперед

    Голосів: 1 0.5%
  • Кто то другой

    Голосів: 29 15.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    187
БЮТ в списках не будет.
"БЮТ+Фронт змин" тем более.

Что за бредовый опрос? Напиши нормальные партийные списки. +"Против всех" и +"Не пойду на выборы" и ещё +"Испорчу бюллетень"
 
донбас годує Україну? що за маячня? Хай спочатку себе прогодують.
Судя по расчетным объемам доходов местных бюджетов, заложенных в законе о госбюджете–2012 при определении межбюджетных трансфертов, из городов Донбасса наименьшими возможностями обеспечивать поступления в свой бюджет обладает Кировск на Луганщине — на 36,7 тыс. населения ожидается поступление всего 10,8 млн. грн., или менее 295 грн. на одного жителя за целый год
0_5220a_d5066340_L.jpg


з.і. голосувати буду за "Свободу". Але не виключаю, що за ФЗ+БЮТ.
Кличку не вірю. Його депутати голосують в місцевих радах спільно з ПР.
 
донбас годує Україну? що за маячня? Хай спочатку себе прогодують.

0_5220a_d5066340_L.jpg


з.і. голосувати буду за "Свободу". Але не виключаю, що за ФЗ+БЮТ.
Кличку не вірю. Його депутати голосують в місцевих радах спільно з ПР.

+100:пиво:;)

БЮТ в списках не будет.
"БЮТ+Фронт змин" тем более.

Что за бредовый опрос? Напиши нормальные партийные списки. +"Против всех" и +"Не пойду на выборы" и ещё +"Испорчу бюллетень"

:eek::eek::eek:Ты с какого этажа выпал?
 
а к вам прилипли?или вы сами их отлипать не желаете?:D
К вашей ВУ мы отношения не имеем. Это вы поприлипали со своим величием "мыпервайасталица", бесполезный балласт, короче, проще разбежаться, чем вас с вашими донецкими терпеть.
 
з.і. голосувати буду за "Свободу". Але не виключаю, що за ФЗ+БЮТ.
Кличку не вірю. Його депутати голосують в місцевих радах спільно з ПР.

Свобода з вірогідністю 90% не подолає 5% бар"єр, тому не марнуйте свій голос.

______________
Респондентов спросили, за кого бы они проголосовали, если бы в ближайшее время проходили парламентские выборы, на которых "Батькивщина" и "Фронт змин" выдвинули бы общий список под названием "Батькивщина".

По результатам опроса 5% барьер преодолели бы "Батькивщина", которую готовы поддержать 19,6% опрошенных, ПР - 16,6%, УДАР - 8,5%, КПУ - 5,5%.

Остальные потенциальные участники выборов набрали бы менее 5% голосов избирателей. 19,5% респондентов не собираются идти на выборы, а 15% затруднились ответить.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

_____________
Свобода-таки может пройти, как впрочем и партия Королевской:eek:
Тот же опрос, но с коррекцией на процент тех, кто собирается прийти на выборы.
______


Якщо би партії "Батьківщина" і "Фронт змін" брали участь у виборах єдиним списком під спільною назвою "Батьківщина", то за цей список проголосували би 19,6% опитаних або 26,8% тих, хто має намір взяти участь у виборах.

За Партію регіонів проголосували б, відповідно, 16,6 і 23,3%, за партію "УДАР" Віталія Кличка" -- 8,5 і 10,1%, за КПУ – 5,5 і 7,3%, за Партію Наталії Королевської "Україна – Вперед" -- 4,0 і 5,4%, за ВО "Свобода" -- 3,9 і 5,7%, за партію "Громадянська позиція" -- 2,3 і 2,9%, за Народну партію – 1,1 і 1,6%.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Второй вариант лидирует.
Ну а как по-другому?..
В ракловском городе, переполненном торгашами и барыгами, других вариантов и не предполагается.
 
А кто из приведенного списка обеспечит нынешней власти практическое знакомство с улучшаемыми ею же, уже сегодня, условиями многолетнего общения с украинской пенитенциарной службой?;)
 
Свобода з вірогідністю 90% не подолає 5% бар"єр, тому не марнуйте свій голос.
Колись те саме казали про "Батьківщину". Думаю, "Свобода" подолає 5%. Знаю багатьох людей, що будуть за них голосувати. І це в Харкові. Правда, на заході їх рейтинг трохи впав.

До речі, на ФБ Мустафа Найєм постійно проводить соцопитування. І у нього майже завжди Гриценко в лідерах. Правда, знову ж таки, у ФБ публіка більш освічена і відповідно не репрезентативна.
 
памперс вдягай в таких випадках
Та доводиться вдягати, бо їх становиться все більше.
Логічно віддавати голос тій політичній силі, якій довіряєш і вважаєш компетентною, а не тій, у якій рейтинги вище. В останньому ж випадку треба голосувати за ПР, вони точно пройдуть, і не марнуйте голоси на інших. :D
 
Колись те саме казали про "Батьківщину". Думаю, "Свобода" подолає 5%. Знаю багатьох людей, що будуть за них голосувати. І це в Харкові. Правда, на заході їх рейтинг трохи впав.

До речі, на ФБ Мустафа Найєм постійно проводить соцопитування у нього майже завжди Гриценко в лідерах. Правда, знову ж таки, у ФБ публіка більш освічена і відповідно не репрезентативна.

Подивимось. Я б на місці Тягнибока вибив у КОД Свободі більше округів на Заході і взагалі відмовився від намагання провести список. Таким чином, гарантовано виграли б усі.
 
Подивимось. Я б на місці Тягнибока вибив у КОД Свободі більше округів на Заході і взагалі відмовився від намагання провести список. Таким чином, гарантовано виграли б усі.

Повністю погоджуюся. Краще б йшли спільним списком КОДу. Щодо мажоритарників, я б виділив "Свободі" більше квот на заході, "Батьківщині" в центрі, "Фронту Змін" на сході. А в парламенті вже б поділилися на фракції.
 
Назад
Зверху Знизу