У Миколаївському навчальному закладі СБУ затримала чоловіка, який за гроші "допомагав" студентам складати сесію

Статус: Offline
Реєстрація: 05.04.2011
Повідом.: 29338
У Миколаївському навчальному закладі СБУ затримала чоловіка, який за гроші "допомагав" студентам складати сесію

publishing


Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали колишнього випускника одного з вищих навчальних закладів Миколаєва, який за гроші "вирішував" проблемні питання студентів під час сесії.
Правоохоронці зупинили чоловіка на території закладу. Серед особистих речей було виявлено понад сто тисяч гривень, майже двадцять залікових книжок та приблизно сто залікових відомостей.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри зловмиснику та обрання йому запобіжного заходу.
Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих осіб задіяних у протиправній схемі.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Было бы неплохо еще и студентов отправлять на зону за дачу взяток.
 
Было бы неплохо еще и студентов отправлять на зону за дачу взяток.
зачастую, не студентов, а их родителей. Многие студенты еще не осознают своих поступков и вреда для них же самих. А вот родители, которые это дело спонсируют - вполне себе осознают...
 
Было бы неплохо еще и студентов отправлять на зону за дачу взяток.
Нафига? Отчислять к ебеням, и все. Я б разве что добавил что-то вроде запрета поступать в другие вузы, лет на пять.
 
Нафига? Отчислять к ебеням, и все. Я б разве что добавил что-то вроде запрета поступать в другие вузы, лет на пять.

за неуспеваемость отчислять...а препода за хабар на нары я так считаю справедливо

Было бы неплохо еще и студентов отправлять на зону за дачу взяток.

та это уже перебор в 18 лет на зону за такое..
 
зачастую, не студентов, а их родителей. Многие студенты еще не осознают своих поступков и вреда для них же самих. А вот родители, которые это дело спонсируют - вполне себе осознают...
В 18 лет уже пора бы осознавать. Паспорт есть - значит и мозги должны прилагаться.

за неуспеваемость отчислять...а препода за хабар на нары я так считаю справедливо



та это уже перебор в 18 лет на зону за такое..
За какое? Дача взятки - 2 года колонии, или 2 года условно если че.
 
В 18 лет уже пора бы осознавать. Паспорт есть - значит и мозги должны прилагаться.
Вот и прояснилось. А я уж думал оксик свои мозги на рынке купил. Оказывается выдали, вместе с паспортом.
 
Назад
Зверху Знизу