Вопрос по медосвидетельствованию

Статус: Offline
Реєстрація: 19.12.2008
Повідом.: 1753
Вопрос по медосвидетельствованию

Чисто гипотетически!
Меня останавливает инспектор ГАИ, говорит "А что-то вы выглядите не очень, дыхните-ка". Я ему отвечаю что он не сертифицирован и дышать на него не буду. Он предлагает подуть в трубочку, от чего я тоже отказываюсь на законных основаниях, и соглашаюсь проследовать на медицинское освидетельствование. Я так понимаю, что едем мы на их машине. Сдаю я кровь-мочу и результаты анализов подтверждают, что я не под алкоголем. То, что услуги лаборатории оплачивает ГАИ я знаю. А обязаны ли они в таком случае вернуть меня на то место, откуда всё началось? Если да, то в каком законе/подзаконном акте это указано?
 
Много тем про ГАИ читал, именно этого вопроса не встречал, пошёл курить поиск. Если кому не тяжело - киньте ссылкой
 
Чисто гипотетически!
Меня останавливает инспектор ГАИ, говорит "А что-то вы выглядите не очень, дыхните-ка". Я ему отвечаю что он не сертифицирован и дышать на него не буду. Он предлагает подуть в трубочку, от чего я тоже отказываюсь на законных основаниях, и соглашаюсь проследовать на медицинское освидетельствование. Я так понимаю, что едем мы на их машине. Сдаю я кровь-мочу и результаты анализов подтверждают, что я не под алкоголем. То, что услуги лаборатории оплачивает ГАИ я знаю. А обязаны ли они в таком случае вернуть меня на то место, откуда всё началось? Если да, то в каком законе/подзаконном акте это указано?

Ехать все равно будете на ИХ авто, т.к. у гайцев подозрение, что вы пили. Свою вы оставите на месте. По-моему, это нигде не указано, поэтому все будет на совести гайцев.
 
Ждём Somа, он разложит по полочкам :)
 
тогда и вопрос...кто несет ответственность (охраняет машину) и тд.
 
Тоже актуально :)
 
А я ленивым, извини, дважды не постю инструкции и правила освидетельствования!
Кто же тогда ленивый :confused:
Выходит ты.

На ХФ не нашел нифига.
На др. форуме нашел малоинформативную инфу:

Был приглашен в ГАИ на пообщаться. Надо отдать должное инспектору. Вел он себя чрезвычайно корректно, потратил достаточно времени и даже часть обеденного перерыва. Но результат неутешительный. Во время разговора к нам присоединился второй инспектор и собственно результаты таковы по пунктам:

1. Семинар. Зачет. Т.е. водитель не может проверить уровень обучения и владения спец прибором.
2. Протокол НЕ составляется по версии УДАИ составляется лишь направление ... вопрос о том, куда заносятся показания свидетелей остался открытым.
3. Водитель не обязан пускать рулить своей машиной инспектора для поездки на медосвидетельствование, но обязан проехать с ними в их машине - выполнить законные требования.
4. Вопрос о том куда и чем должен быть доставлен водитель после медосвидетельствования, если не подтвердится употребление остался без ответа.
5. Если не подтвердится употребление, водитель забирает акт медосвидетельствования и он есть основанием для обжалования и предъявления на работе.
6. Если инспектор таки не прав он должен всего лишь извиниться - и это за потраченные часа три времени )))
7. Водитель считается оказывается задержанным!!!! (по версии УДАИ) без протокола а на основании филькиной грамоты - направления. Его документы также задерживаются!!!! у инспектора до "выяснения".

В общем я в шоке и просил таки дать ответ письменный. Если уж в УДАИ говорят такие художества, то что можно требовать от инспектора Цурупинска.

В связи с этим возникают вопросы. Что делать дальше, потому, как такие ответы не налазят ни на какую голову.

И совет. На мое письмо подобного содержания в Минюст до сих пор не пришло уведомления. Квитанцию я сохранил. Со мною такое в первый раз. Как нагибать почту ?
 
Вверху форума автохобби висит Важная тема: Новые штрафы, нормативка (инструкции ДАИ), стационарные видеокамеры (строго БФ)
Также свежая тема: Беспредел ГАИ в ХАРЬКОВЕ
Также посмотрите темы Dr.Livsi, там много полезной информации

Документ 1103-2008-п, редакцiя вiд 17.12.2008, чинний
gerb.gif

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А від 17 грудня 2008 р. N 1103 Київ
Про затвердження Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду
Відповідно до статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80732-10 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Затвердити Порядок направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду (додається).
2. Міністерству охорони здоров'я вжити заходів для розширення мережі закладів охорони здоров'я, яким надається право на проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
3. Міністерству внутрішніх справ забезпечити у тримісячний строк підрозділи Державної автомобільної інспекції необхідною кількістю спеціальних технічних засобів для проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
4. Міністерству внутрішніх справ і Міністерству охорони здоров'я привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 31
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 р. N 1103
ПОРЯДОК направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду
1. Цей Порядок визначає процедуру направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі - огляд), і проведення такого огляду.
2. Огляду підлягають водії транспортних засобів, щодо яких в уповноваженої особи Державтоінспекції є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі - стан сп'яніння), згідно з ознаками такого стану, установленими МОЗ і МВС.
3. Огляд проводиться:
уповноваженою особою Державтоінспекції на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів, дозволених до застосування МОЗ і Держспоживстандартом;
лікарем закладу охорони здоров'я (в сільській місцевості за відсутності лікаря - фельдшером фельдшерсько-акушерського пункту, який пройшов спеціальну підготовку).
4. Огляд на місці зупинки транспортного засобу проводиться у присутності двох свідків.
Не можуть бути залучені як свідки працівники міліції або особи, щодо неупередженості яких є сумніви.
5. Результати огляду, проведеного уповноваженою особою Державтоінспекції, зазначаються у протоколі про адміністративне правопорушення.
Підтвердження стану сп'яніння в результаті огляду та згода водія транспортного засобу з результатами такого огляду є підставою для його притягнення згідно із законом до відповідальності.
6. Водій транспортного засобу, що відмовився від проведення огляду на місці зупинки транспортного засобу або висловив незгоду з його результатами, направляється уповноваженою особою Державтоінспекції для проведення огляду до відповідного закладу охорони здоров'я.
Огляд може також проводитися в спеціально обладнаних пересувних пунктах (автомобілях), що належать закладам охорони здоров'я і відповідають установленим МОЗ вимогам.
7. Уповноважена особа Державтоінспекції забезпечує проведення огляду водія транспортного засобу в закладі охорони здоров'я не пізніше ніж протягом двох годин з моменту виявлення відповідних підстав.
8. У разі відмови водія транспортного засобу від проведення огляду в закладі охорони здоров'я уповноважена особа Державтоінспекції в присутності двох свідків складає протокол про адміністративне правопорушення, у якому зазначає ознаки сп'яніння і дії водія щодо ухилення від огляду.
9. Проведення огляду водіїв транспортних засобів - учасників дорожньо-транспортної пригоди, унаслідок якої є постраждалі, - обов'язкове.
10. Огляд водія транспортного засобу в закладі охорони здоров'я проводиться в будь-який час доби за методикою та із застосуванням приладів, дозволених для використання МОЗ.
11. Лікар, що проводить огляд, повинен ознайомитися з документами, які посвідчують особу водія (паспорт, посвідчення водія та інші документи).
Відсутність документів не може бути причиною для відмови в проведенні огляду.
12. У разі коли в результаті дорожньо-транспортної пригоди водія доставлено у лікувальний заклад, в обов'язковому порядку проводиться дослідження з метою виявлення в його організмі алкоголю, наркотичних чи інших речовин, що знижують увагу та швидкість реакції.
13. Лікар, що проводив у закладі охорони здоров'я огляд водія транспортного засобу, складає за його результатами висновок за формою, яка затверджується МОЗ.
Висновок складається в трьох примірниках: по одному - для уповноваженої особи Державтоінспекції та водія транспортного засобу, а третій залишається в закладі охорони здоров'я.
14. Висновок може бути оскаржений водієм транспортного засобу у встановленому законодавством порядку.

Источник инфы
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Старая инструкция которая "втратив чинність" находится
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Alex-80, спасибо, сел читать
 
прачитал,нинашол о том что оно запрещает мне ехать на своей машине
 
вопрос был доставят ли чилавека назад к ево машине в случае если ничо не пакажет
 
доставят обратно?
та забудьте об этом. по почкам могут дать пару раз:D
предложили ехать на освидетельствование- соглашайся. можешь на их машине, а если на своей- ГАЙец сядет за руль
 
доставят обратно?
та забудьте об этом. по почкам могут дать пару раз:D
предложили ехать на освидетельствование- соглашайся. можешь на их машине, а если на своей- ГАЙец сядет за руль

та хуй я пущу его за руль,исчо сцепление мне спалит или стойки павыбивает на ямах,он жеж хуй будет обьезжать их
 
Медосвидетельствование

Смотри Наказ МОЗ и МВС №111 от 09.09.2009 Про порядок проходження и проведеня медичного огляду
 
Назад
Зверху Знизу