Нужна ли в Украине пионерия?

Нужна ли пионерия в Украине?

  • Да

    Голосів: 2 6.7%
  • Нет

    Голосів: 15 50.0%
  • Что это?

    Голосів: 0 0.0%
  • ТСЕ

    Голосів: 13 43.3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    30
Статус: Offline
Реєстрація: 03.04.2007
Повідом.: 846
Нужна ли в Украине пионерия?

Сразу оговорюсь, пионером я был, то есть помню и "Зорьки", и ещё кучу разных шняг... Но вот пришла перестройка, организацию развалили... Многие скажут - да и х.. с ней.... Я может быть и согласился бы, да только взамен ничего не дали. У тех же пиндосов имеются скауты, т.е. патриотическое воспитание, а мы только и знаем, что всё хаять. Патриотизм начали прививать последние пару лет на фоне войны, с доблестным воплем "Героям слава".... Чем это лучше "Всегда готов"???
 
так пластуны ж е
 
Пионэром был, сейчас больше зависит от желания родителей заниматься детьми. Это лучше чем с детства дети ходят строем. По голосовалке - последний пункт.
 
гаража вже пропонували продати?
А взагалі то, йдіть до пекла з вашими "зарніцамі", лєнєйкамі, краснимі уґламі та дрочко на портрети перепростроченної дохлятини незакопаної.

Когда ж вы, совки недобитые, уймётесь уже.
дідо вспомина як борсався в багні під крик :"вспишкааа спрррааавааа!", та дудів на горні в 6 ранку піонерську побудку, викликаючи ненависть усіх навкруги.
А тепер бажає того знову, бо моложій був та на піонервожату вставало.
 
Чергова заничкана хуйня вилізла позадавати нам питаннячок? :)

Читаймо класиків, панове! Вони все пояснять!
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ну і - Seid bereit! шановне жидобандерство та маленькі хунтани :)
 
Ага, умники нарисовались.... А вот как по вашему должно выглядеть патриотическое воспитание??? Хотя, судя из ваших постов, оно должно отсутсвовать...
 
колись, коли я ще був піонером - навкруги стадами бігали довгоногі, цицькасті та смакотні піонерки
але я був справжнім піонером і думав тіко про Леніна.
Бо був маленькім дурачком :)

Ага, умники нарисовались.... А вот как по вашему должно выглядеть патриотическое воспитание???


Це ти нам скажи - це ж тобі у штанях муляє
А ми тебе послухаємо та трохи понадаємо "совєтів"
Ти ж зі "страни совєтов"?
 
Вам нужно процитировать весь текст??
Я сам умею цитировать...

"Цель пионерской организации была выражена в девизе организации. На призыв: «Пионер, к борьбе за дело Коммунистической партии Советского Союза будь готов!» — следует ответ: «Всегда готов!»"

Всем желающим стать пионерами - срочно изучить устав КПСС. :)
 
колись, коли я ще був піонером - навкруги стадами бігали довгоногі, цицькасті та смакотні піонерки
але я був справжнім піонером і думав тіко про Леніна.
Бо був маленькім дурачком :)




Це ти нам скажи - це ж тобі у штанях муляє
А ми тебе послухаємо та трохи понадаємо "совєтів"
Ти ж зі "страни совєтов"?

Ясно, не удовлетворил себя, и теперь, страдаешь... Ну и какая связь твоей половой проблемы с идеологическим воспитанием молодёжи???
 
Сразу оговорюсь, пионером я был, то есть помню и "Зорьки", и ещё кучу разных шняг... Но вот пришла перестройка, организацию развалили... Многие скажут - да и х.. с ней.... Я может быть и согласился бы, да только взамен ничего не дали. У тех же пиндосов имеются скауты, т.е. патриотическое воспитание, а мы только и знаем, что всё хаять. Патриотизм начали прививать последние пару лет на фоне войны, с доблестным воплем "Героям слава".... Чем это лучше "Всегда готов"???

иди в очко в ленину, пионер сраный
 
Ага, умники нарисовались.... А вот как по вашему должно выглядеть патриотическое воспитание??? Хотя, судя из ваших постов, оно должно отсутсвовать...
то явно шо не так, як то було.
накой ляд брати кальку зі сраного совка?
нікому не потрбіна та принудилівка. все шо вона поробить - тільки відразу.
Патріотине виховання то не волання до одуріння кричалок, та ігрища у реконструкцію незрозумілого чогось - дітям то незрозуміло й непотрібно в тім вигляді у якому то було зроблене, і яке тут намагаються витрухнути з пронафталіненої шафи
Може вже час патріотичне виховання починати з видання книжок мовою, пускати до мас музику (а не ото шопопало з цицьками дригаюче під фанеру де від українського - країна походження), ті ж самі фестивалі вишиванок. А не гротескне перекручене з піонерами ти іншою подібною гидотою, шо взяла начебто хороше і переробила у незнамо шо на вихлопі.

интернет и глобализация убивают любой патриотизм, уже растет поколение которым пох на страны, границы и собственные культуры
ти дуже помиляєшся.
інтернет абсолютно не заважає любити свою культуру та країну.
а от світогляд розширити, дізнатися про інщі культури - чого ні?
 
Ясно, не удовлетворил себя, и теперь, страдаешь... Ну и какая связь твоей половой проблемы с идеологическим воспитанием молодёжи???
Так все просто, хочешь изменить что то к лучшему - начни изменения с себя. Расскажи детям что нельзя кидать мусор мимо урн и мучить животных и когда они вырастут, они сами определятся где патриотизм. Ну и не путай пионерию с воспитанием;)
 
то явно шо не так, як то було.
накой ляд брати кальку зі сраного совка?
нікому не потрбіна та принудилівка. все шо вона поробить - тільки відразу.
Патріотине виховання то не волання до одуріння кричалок, та ігрища у реконструкцію незрозумілого чогось - дітям то незрозуміло й непотрібно в тім вигляді у якому то було зроблене, і яке тут намагаються витрухнути з пронафталіненої шафи
Може вже час патріотичне виховання починати з видання книжок мовою, пускати до мас музику (а не ото шопопало з цицьками дригаюче під фанеру де від українського - країна походження), ті ж самі фестивалі вишиванок. А не гротескне перекручене з піонерами ти іншою подібною гидотою, шо взяла начебто хороше і переробила у незнамо шо на вихлопі.

Добре, але чому ж нічого подібного де інде нет робиться??? Скілки людей у Харкові на день вишиванки її вділи?
 
благодаря инету они узнают где культура лучше чем ихняя и уедут туда при первой возможности
культура не може буде краща чи гірша.
можуть бути кращі чи гірші умови життя.
я сам никогда уезжать не хотел , мне норм живется и в украине, и даже на войну мне пох, но я вижу что у страны перспертив - ноль, даже с миром и инвестициями, а значит и у меня их ноль, ничего грандиозного тут не провернешь и поэтому я начал подумывать о
перспектив нуль поки більша частина населення сповідує принцип "мені усі завжди чогось винні, а я нікому нічого." та " кругом винуваті всі, але не я"...
 
Назад
Зверху Знизу