• Лови промокод з яким знижка 50 грн - promo50grn

Что положено семье погибшего УБД?

Статус: Offline
Реєстрація: 11.04.2008
Повідом.: 197
Что положено семье погибшего УБД?

Земельный участок? Жилье? Проезд в маршрутках бесплатный? В электричках?
Про 50% за коммуналку, бесплатный проезд в метро - трамвай-троллейбус и санаторий раз в 2 года я знаю.
Спасибо:)
 
Земельный участок? Жилье? Проезд в маршрутках бесплатный? В электричках?
Про 50% за коммуналку, бесплатный проезд в метро - трамвай-троллейбус и санаторий раз в 2 года я знаю.
Спасибо:)
Відповідно до статей 10 та 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» відповідні пільги отримують також особи, на яких поширюється чинність зазначеного Закону, до яких належать, зокрема:

сім’ї військовослужбовців, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час виконання обов’язків військової служби, а також внаслідок захворювання, одержаного в період проходження військової служби;

дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій та визнаних за життя інвалідами, які не одружилися вдруге;

діти померлих учасників бойових дій, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах.

Як учаснику АТО отримати земельну ділянку
Нормативка на сайті міноборони
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Закон
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
а денежная компенсация... Вам не говорили в военкомате по этому поводу?

а должны были
aja9aa.png
 
Земельный участок? Жилье? Проезд в маршрутках бесплатный? В электричках?
Про 50% за коммуналку, бесплатный проезд в метро - трамвай-троллейбус и санаторий раз в 2 года я знаю.
Спасибо:)

ну теоритически должно быть много чего а по факту типа болт на 32 с обратной резьбой
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Вот это по моему верх цинизма.
 
Назад
Зверху Знизу