З Днем вишиванки, 19 травня. Виставляємо фотки у своїх вишиванках.

Вкладення

  • Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    61.5 КБ · Перегляди: 357
ну може у вас якась фотка в ній є,
Нету. :( Но я потом сфоткаю, если не забуду. Кстати, у меня одна вышитая сестрой, а вторая купленная. Купленная, конечно более вычурная, цветы всякие. Но вот холодная она. Словно стеклянная, я и носить её не могу, а вот вторая, тёплая:) Мне в ней так уютно, спокойно...
 
Это ж просто рубаха с узором.
в мене плаття, вишите бісером і обрамлене ручним мереживом, красота і блуза з машинною вишивкою. в малої 3 вишиванки, бісерні, і плаття теж бісером вишите (на випускний купила)) в малого недорога вишиванка, машинна вишивка. а чоловікові ніяк не купимо.

прикольна))
 
У меня 58 размер, проблема такой достать, вышиванки максимум 56 размера. Если достану, то буду ходить в вышиванке постоянно. Вообще странно, на Полтавщине селяне дуже и дуже кремезни, а западенцы, яко бы у нас вышиванки с западенщины, только до 56 размера привозят на продажу

у Харкові у Слобожанці є
 
19 травня (четвер) День вишиванки. Що планується в нашому місті хто знає? в Києві он ланцюг буде. хто як буде проводити цей день?

в яких містах як буде проходити це свято? діліться:)

пс. давайте похизуємось своїми вишиванками. показуйте хто яку має!

а что ими хвастаться?
я свою покупала на западной за компанию, там же только и носила, в Харькове ни разу
 
Останнє редагування:
я свою покупала на западной за компанию, там же только и носила, в Харькове не разу
і що ви таку красоту ні разу не вділи??? вам дуже личить, красива і вишиванка і ви у вишиванці:)
 
і що ви таку красоту ні разу не вділи??? вам дуже личить, красива і вишиванка і ви у вишиванці:)

эта красота пошла гулять по подружкам для фотосессий :D я даже не знаю дома она у меня в шкафу или у кого то из подруженций
я честно говоря плохо представляю как ее можно носить в обычный день, ладно там на какой то патриотический праздник, но как ежедневное убранство точно нет
 
я честно говоря плохо представляю как ее можно носить в обычный день, ладно там на какой то патриотический праздник, но как ежедневное убранство точно нет
а я ношу. правда в мене не така. я замовляла, мені шили з льону блузку, а потім вишивали (сама видумувала крій блузи і вишивки). в ній треба почувати себе комфортно, якщо ні, то наче не в своїй тарілці буде.
от 19 вам буде нагода вдіти. не обов,язково кудись йти в ній на площу чи ще куди, можна просто в ній на роботу прийти або в учбовий заклад, або просто по вулиці прогулятись. вам в ній класно
 
Хоть я и ватник, в но хорошую вышиванке с удовольствием помяучился бы.
з чогось треба починати ставати Українцем. от і вдіньте хорошу вишиванку і на вулицю, гуляти))
 
Меня всегда прикалывало это название - мулинэ. на.
ой, та ладна)) зараз бісером вишивають і шовковими нитками, навіть валяні вишиванки є, вишиті репсовими стрічками і ще купа всього, у вас є вибір:)
 
Ну ну. Пройдите по центру Харькова в вишиванке. Побьют запросто.
 
Ну ну. Пройдите по центру Харькова в вишиванке. Побьют запросто.
що за маячня? я хожу, мої діти хоять, багато дітей в школу ходять (живу біля школи, бачу). часто просто людей бачу у вишиванках. аби шо ляпнуть
 
А я би хотів собі вишиванку з ніжно-блакитного льону, а бавовняні візерунки на неї щоб були зроблені неначе самим сонячни сяйвом. Вдень я б надягав її, а ввечері - милувався нею.
 
А я би хотів собі вишиванку з ніжно-блакитного льону,
в грандтестилі можна купити льон і замовити сорочку і вишити її. (я так робила) тільки спочатку треба вишити, а потім вже сшивати деталі (полотно розмічене вишивають)
 
Назад
Зверху Знизу