Харків засяяв новорічними вогнями: топ нових фотозон міста (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196982
Харків засяяв новорічними вогнями: топ нових фотозон міста (відео)

4.12.2019 15:57

Харків засяяв новорічними вогнями: топ нових фотозон міста (відео)

Харків почали прикрашати до зимових свят. Дід Мороз з'явився у на майдані Конституції, а незабаром його будинок встановлять на площі Свободи. Окрім того, є багато нових фотозон. Про це у сюжеті МГ "Об`єктив".

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Харків почали прикрашати до зимових свят. Дід Мороз з’явився у на майдані Конституції, а незабаром його будинок встановлять на площі Свободи. Окрім того, є багато нових фотозон. Про це у сюжеті МГ “Об`єктив”.

shemaev-150x150.png
Олександр Шемаєв, кореспондент

“Сотні комунальників та одиниць спецтехніки розчищають місто від снігу” – це, звичайно, важливо, але молодь більше цікавлять яскраві фотографії для соцмереж, точніше фотозони де їх можна зробити. Новорічні декорації у місті, звісно, краще виглядають зі снігом, а ми покажемо вам правду без білих мух.*



Комунальники почали прикрашати Харків задовго до новорічних та різдвяних свят ще в листопаді. Так на вулицях міста з’явилися яскраві декорації, біля яких можна робити пам’ятні знімки. Найбільше фотозони вражають туристів, а от серед харків’ян думки різняться.

natalsya-150x150.png




Наталя, туристка
Ми нещодавно приїхали до Харкова. Поки що не зорієнтувалися, але перше враження дуже приємне, нам подобається, настрій справді робить. – Ви зі Львова? – Ні, ми з Волинської області.*





tetyana-150x150.png




Тетяна, харків’янка
Я думаю, что сейчас не то время, чтоб настолько украшать город, как у нас. Эта композиция мне нравиться, а вот на площади много всего лишнего.*





Цьогоріч місто витратило майже вісімнадцять мільйонів гривень на новорічну ілюмінацію. Інтенсивно готується столиця Слобожанщини і до Чемпіонату світу з футболу дві тисячі двадцятого року. Туристка Марія приїхала зі Львова до подруги на кілька днів.

maryya-150x150.png




Марія, туристка
Я ще не встигла побачити усю красу підготовки Харкова. Бо я, на жаль, тут лише один день. Але те, що я вже встигла побачити мені дуже сподобалось. Там дуже гарні вогники вішають по вулиці і інсталяція дійсно дуже цікава та незвична. Такої я ще ніде не бачила.*



Дід Мороз розташувався на майдані Конституції, а вздовж вулиці Сумської готують “зоряне небо”. Новорічного Оленя можна зустріти біля виходу зі станції метро “Наукова”.

Незабаром на майдані Свободи з’явиться будиночок Діда Мороза та головна ялинка міста.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу