Почати нове життя після війни: як бійці АТО долають психологічні травми (відео)

Статус: Offline
Реєстрація: 26.02.2007
Повідом.: 196941
Почати нове життя після війни: як бійці АТО долають психологічні травми (відео)

13.11.2019 16:01

Почати нове життя після війни: як бійці АТО долають психологічні травми (відео)

Після перебування в зоні АТО учасникам бойових дій потрібна не тільки медична допомога, але і психологічна реабілітація. Щомісячно тільки у Харкові близько 10 ветеранів звертаються до психологів

The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Після перебування в зоні АТО учасникам бойових дій потрібна не тільки медична допомога, але і психологічна реабілітація. Щомісячно тільки у Харкові близько 10 ветеранів звертаються до психологів

Валентин Скакун у 2014 році пішов добровольцем на фронт. Чоловік майже 2 роки служив у 92 бригаді. Ветеран АТО розповідає: починати нове життя після війни було вкрай важко.



33-1-150x150.png


Валентин Скакун, ветеран АТО

Меня тревожили вопросы здоровья. Я стал ощущать позывы суицидального характера. Как налетали тучки, и у меня они ни с того, ни с сего происходили.





Чоловік додає: боявся вийти на вулицю, бо усі звуки нагадували постріли зброї. А ось Микита Білостоцький зізнається, що після служби не міг пристосуватися до нового суспільства. Для повернення до мирного життя та нормального стану знадобилося не менше півроку. Чоловіку допомогли дружина та батьки



34-1-150x150.png


Микита Білостоцький, ветеран АТО

Изменения условий, когда человек идет в армию он полностью ломает свои привычки, отношения к людям. Армия, особенно действующая в боевых условиях, она обнажает очень много проблем, которые есть у людей.





Психологи пояснюють, ветеранам війни після повернення додому особливо важлива підтримка рідних та друзів. Також повинна надаватися і комплексна психологічна допомога.



35-150x150.png


Людмила Зана, психологиня

Головные боли, после контузии часто, шум в ушах, апатия, вплоть до депрессивных состояний. Бывает звонят и говорят: я жить не могу, не хочу, я не вижу смысла в жизни, меня никто не поддерживает. Очень много разочарования от того, что они там увидели.





36-150x150.png


Андрій Гайдабрус, голова організації психологічної допомоги учасникам бойових дій

Сейчас, впрочем как и вчера, как и завтра им необходима поддержка психолога, им необходима медикаментозная поддержка, для того, чтобы улучшить свое состояние здоровья и чтобы лучше войти в гражданскую жизнь.



За словами фахівців, у Харкові щомісячно за психологічною допомогою звертаються до десяти 10 учасників бойових дій.



The post
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
appeared first on
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.



Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу